Завантаження...

hero

Яку вагу ручної поклажі можна перевозити в пасажирському поїзді?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Кожен пасажир, який придбав квиток на поїзд, має право безкоштовно взяти з собою в вагон багаж (ручну поклажу). Крім того, пасажир за додаткову плату може здійснити перевезення надлишкового багажу, апаратури або іншого вантажу. Ручною поклажею вважаються предмети й речі, незалежно від типу пакування, які легко транспортувати та розміщувати в вагонах на спеціально відведених місцях, призначених для ручної поклажі.

Загальна вага ручної поклажі без надлишку повинна складати – 36 кг, з надлишком – не більше 50 кг, для пасажирів з повним або пільговим квитком. Розміри ручної поклажі не повинні перевищувати 200 см (висота, ширина, довжина). Для пасажирів з дитячим квитком ручна поклажа становить 15 кг. Правилами дозволяється перевозити дитячі коляски за рахунок ручної поклажі пасажира за умови проїзду дитини. Якщо вага багажу більше 36 кг або об'єм розмірів більше 200 см – необхідно отримати багажну квитанцію.

Під час покупки електронного квитка не потрібно відмічати перевезення ручної поклажі, вона включена у вартість квитка, проте якщо ви перевозите інший тип багажу, вам необхідно встановити відмітку залежно від його виду в графі "Без додаткового багажу", "Надлишок", "Тварини, птахи" або "Апаратура" і продовжити оформлення квитка на сайті.

Увага!

Перевезення надлишкової ручної поклажі понад зазначену норму повинне бути оплачене, в іншому разі на пасажира буде накладено штраф згідно з правилами Укрзалізниці. У разі отримання штрафу пасажир зобов'язаний здійснити його оплату та незареєстрований надлишок багажу.

Чи була вам ця стаття корисна?