Завантаження...

hero

Які документи потрібні для подорожі дитини?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Якщо ви плануєте подорожувати поїздом разом із дитиною, важливо мати всі необхідні документи для подорожі, оскільки посадка дітей віком до 14 років відбувається за документами, що засвідчують вік та особу дитини. Діти до 14 років можуть їхати в поїзді тільки в супроводі дорослих і за наявності документа, який підтверджує вік дитини. На момент поїздки вік дитини має відповідати віку, зазначеному в посвідчувальних документах.

Список документів, необхідних для поїздки дитини в поїзді:

  1. Проїзний документ.
  2. Свідоцтво про народження. Це основний документ, який підтверджує особу вашої дитини та її вік. Переконайтеся, що у вас є оригінал свідоцтва про народження або його нотаріально завірена копія.
  3. Паспорт громадянина України. Якщо ваша дитина досягла віку отримання паспорта (14 років), візьміть цей документ. Паспорт знадобиться під час купівлі квитків і під час посадки.
  4. Дозвіл на поїздку. Якщо ваша дитина подорожує без вас або в супроводі іншого дорослого, який не є одним із її батьків або законним опікуном, може знадобитися дозвіл на поїздку. Це може бути письмова згода, підписана батьками або законним опікуном. Письмова згода має бути нотаріально завірена.

Наявність цих документів необхідна для купівлі квитків і посадки в поїзд. Перед поїздкою обов'язково перевірте, що у вас є всі необхідні документи з собою.

Чи була вам ця стаття корисна?