Завантаження...

hero

Що таке електронний квиток на поїзд?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Електронний квиток – це проїзний документ, який дає право пасажирам на проїзд у поїзді. Такий тип квитка є аналогом паперового, який продається в залізничній касі. Квиток містить повну інформацію про рейс і дані пасажира, на ім'я якого він куплений. Однією з головних переваг електронного квитка є його доступність. Електронний квиток не обов'язково друкувати, його не потрібно обмінювати в залізничній касі.

Завдяки технології QR-коду, що використовується на електронному квитку, процес посадки на поїзд став набагато швидшим. Перед поїздкою вам достатньо пред'явити квиток з QR-кодом на своєму електронному пристрої в завантаженому форматі або показати на екрані телефону, завантаживши з особистого кабінету на нашому сайті. Провідники його відсканують, переконавшись у вашому праві на поїздку, і ви пройдете у вагон. При пред'явленні електронного квитка обов'язково необхідно мати документи, що засвідчують особу.

Електронні квитки можна придбати для поїздів типу Інтерсіті, Інтерсіті+, а також для більшості регіональних, швидких і швидкісних поїздів. Скористатися електронним квитком може тільки той пасажир, ім'я якого зазначено у квитку. Якщо ви купуєте квитки для кількох пасажирів, ви отримаєте на кожного з них окремо сформований квиток і відповідні квитанції в разі транспортування додаткового багажу або домашніх тварин.

Чи була вам ця стаття корисна?