Завантаження...

hero

На які поїзди здійснюється оформлення електронного проїзного документа?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

На skybooking.ua оформлення електронних проїзних документів для пасажирів здійснюється на всі внутрішні поїзди Укрзалізниці. Це включає в себе різноманітні типи поїздів. SkyBooking надає можливість вибрати оптимальний час відправлення, клас обслуговування і тип вагона, а потім провести оформлення електронного квитка онлайн.

Наразі електронні квитки доступні для таких типів пасажирських поїздів Укрзалізниці:

  1. Міжміські поїзди – здійснюють перевезення пасажирів між різними містами або населеними пунктами. Цей тип поїзда призначений для довгих дистанцій і з'єднує міста, розташовані на значній відстані одне від одного. Міжміські поїзди надають різні рівні комфорту та сервісу, включаючи різні типи вагонів (плацкартний, купе, СВ або люкс).
  2. Інтерсіті, Інтерсіті+ – денні швидкісні поїзди регіонального сполучення. Вагони Інтерсіті розділені на перший, другий і третій клас, у вагонах Інтерсіті+ є місця тільки першого і другого класу. Допустима швидкість поїздки становить 90 км/год. На маршруті є короткі зупинки тільки у великих містах.
  3. Регіональний поїзд – денний поїзд із місцями для сидіння першого, другого і третього класів. Розвиває швидкість 50 км/год.
  4. Регіональний експрес – денний поїзд із місцями для сидіння першого, другого і третього класів. Розвиває швидкість 70 км/год. На маршруті передбачена менша кількість зупинок порівняно з регіональним поїздом.
  5. Нічний експрес – нічний швидкісний поїзд для регіонального та міжнародного сполучення. Має класифікацію вагонів за рівнем сервісу – СВ, купе та плацкартний. Допустима швидкість поїзда – 90 км/год.
  6. Нічний швидкий – нічний швидкий поїзд для регіонального та міжнародного сполучення. У поїзді вагони мають рівень комфортабельності СВ, купе та плацкартний. Допустима швидкість поїзда – 70 км/год.
  7. Нічний пасажирський поїзд – нічний поїзд регіонального сполучення з плацкартними та купейними вагонами. Швидкість поїзда 50 км/год. На маршруті робить зупинки як на вузлових станціях, так і на другорядних.
  8. Приміські поїзди – електропоїзди приміського сполучення, здійснюють поїздки на короткі відстані, на маршруті передбачена велика кількість зупинок.

Оформити електронний квиток на поїзд Укрзалізниці можливо в розділі "Залізничні квитки" на нашому сайті. Після оформлення та оплати ви отримаєте електронний проїзний документ, який необхідно пред'явити під час посадки в поїзд. Таким чином, ви можете оформити електронний квиток на будь-яку категорію поїздів і вибрати відповідний тип вагона.

Чи була вам ця стаття корисна?