Завантаження...

hero

Контакти

Наша компанія
ТОВ "Дельта-Ексклюзив",
код ЄДРПОУ 32249826
Наш телефон
Call_1
+380 67 166 11 11
Відправити лист
Call_2
Написати у службу підтримки
[email protected]
Написати в офіс компанії
[email protected]
Наш офіс
Call_3
вул. Верхній вал 4В, 1 під'їзд, офіс 515, Київ, 04071
Call_4
с 10.00 до 17.00
cубота, неділя - Вихідні
Соціальні мережі

Залишіть Ваше повідомлення

Нагадуємо, що основний вид комунікацій з туристами та пасажирами в агенції SkyBooking дистанційний. У зв'язку з військовою агресією російської федерації щодо України відвідування офісу можливе за попередньою домовленістю.

Сервіс SkyBooking розроблено для зручності організації поїздок по всьому світу. Ми надаємо актуальну інформацію про маршрути, ціни та наявність квитків.

Якщо у вас виникли питання щодо роботи нашого сервісу, ви можете зв'язатися з нами за вказаними контактами. Переконливе прохання не дублювати листи на обидві адреси, оскільки в такому разі вони будуть розпізнані як спам, і менеджери не зможуть вам відповісти.

З питань Співпраці в полі теми листа прохання вказувати СПІВРОБІТНИЦТВО. Наші менеджери нададуть всю цікаву для вас інформацію та розкажуть про подальші дії. Ми завжди раді відкривати нові можливості, покращуючи сервіс для наших клієнтів.

З питань підтримки клієнтів у темі листа вкажіть ПІДТРИМКА. У листі прохання повідомити прізвище та ім'я, телефон та email, зазначені у квитку, вид транспорту, дату придбання та коротко суть питання щодо даного квитка.

Сподіваємося, вам сподобається співпраця з нами!

Команда SkyBooking