Завантаження...

hero

Договір публічної оферти

Дата
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ МІЖ ЗАМОВНИКОМ І ІНТЕРНЕТ-САЙТОМ SKYBOOKING.UA 

1.1. Даний Договір публічної оферти про надання послуг бронювання, оформлення та продажу квитків та інших послуг за допомогою технічних можливостей інтернет-сайту SKYBOOKING.UA, (далі — «Договір»), укладається між ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» якому належать майнові та немайнові права на інтернет-сайт SKYBOOKING.UA та користувачем. 

1.2. Замовляючи послуги через інтернет-сайт SKYBOOKING.UA, користувач погоджується з умовами Договору, наведеними нижче. 

1.3. ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» зобов'язується надати користувачеві послуги з бронювання, оформлення, продажу квитків та інших послуг, відповідно до умов цієї оферти, а користувач зобов'язується сплатити послуги за встановленою вартістю. 

1.4. Даний публічний договір-оферти вважається укладеним (акцепт оферти) з моменту підтвердження Користувачем своєї згоди з його умовами, шляхом встановлення відповідної позначки у діалозі бронювання на інтернет-сайт SKYBOOKING.UA, після чого публічний Договір вважається базовим документом в офіційних відносинах між ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» та користувачем. 

1.5. Цей Договір, а також інформація про послуги, представлена ​​на інтернет-сайті SKYBOOKING.UA, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного Кодексу України. 

1.6. До відносин між Користувачем та ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» застосовуються положення чинного законодавства України. 

2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ У СЬОГОДНІМ ДОГОВОРІ 

Терміни  «ми», «нас», «наше» та «SKYBOOKING.UA»  — відносяться до Товариства з Обмеженою Відповідальністю «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗІВ» (ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗІВ»), наділеному правом від імені та за рахунок Перевізників та Постачальників послуг здійснювати оформлення та продаж Послуг. 

Сайт — відкритий для вільного візуального ознайомлення, публічно доступний веб-сайт, що належить ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ», розташований у мережі Інтернет за адресою https://skybooking.ua/, за допомогою яких забезпечується відображення інформації про розклад рейсів, тарифи та провізну плату , збори, наявність місць з надання транспортних та інших видів послуг, що надаються перевізниками та/або виконавцями послуг. Використання Сайту регулюється нормами цього Договору та чинного Законодавства України. 

Акцепт оферти — повне та беззастережне прийняття умов Договору-оферти шляхом здійснення дій Користувачем, який висловлює намір скористатися Сайтом для оформлення Послуг. 

Акцепт - це відповідь особи, якій адресована оферта, про її прийняття. Вчинення особою, яка отримала оферту, у строк, встановлений для її акцепту, дій щодо виконання зазначених у ній умов договору (оплата послуг та ін.) вважається акцептом. 

У разі прийняття викладених нижче умов, фізична особа, яка виробляє акцепт цієї оферти, стає  Замовником  (далі —  Користувач, Покупець, Клієнт), акцепт оферти рівносильний укладенню договору на умовах, викладених в оферті. 

Оферта — цей документ, опублікований в мережі Інтернет

Замовлення, Бронювання, Бронь — належним чином оформлений запит Замовника на отримання Послуг, самостійно вибраних на Сайті, який передбачає закріплення Замовником вибраної на Сайті послуги за особою (або особами). Бронювання може передбачати повну або часткову оплату в момент створення броні або оплату у відведений для цього термін після створення броні на сайті. Неоплачене бронювання означає, що замовлення зарезервовано на певний час і протягом цього часу може бути продане тільки Клієнту, який здійснив цей Замовлення. Стан бронювання визначається його статусом, що відображається в розділі «Мій квиток». 

Послуга — це комплекс дій, що надаються Постачальником Послуг та/або Перевізником Покупцю після оплати. Обсяг Послуги та початок її надання вибираються Користувачем самостійно, під час створення Замовлення, із наданих на Сайті варіантів. Відповідно до умов цього Договору, Перевізники та Постачальники послуг не зобов'язані надавати Клієнтам будь-які інші послуги, крім заявлених під час створення Замовлення на сайті SKYBOOKING.UA. Перелік послуг, що надаються Клієнту в рамках Замовлення, може бути змінено Перевізником або Постачальником Послуг в односторонньому порядку, без попередження Покупця. SKYBOOKING.UA надає Послуги відповідно до умов партнерських/агентських/субагентських договорів з Перевізниками та Постачальниками Послуг. 

Електронний пасажирський квиток, маршрутна квитанція, страховий поліс, електронний ваучер — електронно-цифровий документ, що зберігається в системі Постачальника Послуг або в глобальній Системі бронювання, що містить повні дані про Послугу, що відображає ідентифікаційні дані Продавця, Перевізника (Компанію, Надає Послугу) Пасажирів, що засвідчує придбання Послуги, що підтверджує право зазначених у документі осіб скористатися Послугою, яка зобов'язує Перевізника (Компанію, яка надає Послугу) надати Послугу. Надається Сайтом або безпосередньо Постачальником послуги Покупцю Пасажиру у вигляді електронного документа: маршрутної квитанції/електронного квитка/страхового полісу/електронного ваучера. 

Система бронювання – інформаційна система, що містить відомості про повний перелік Послуг, доступних для бронювання та покупки на Сайті. Зазначена інформація розміщується на сайті SKYBOOKING.UA у повній відповідності до того, як вона представлена ​​в системах бронювання безпосередніми постачальниками даних послуг (авіаперевізниками) або їх повноважними представниками. Інформація в системі бронювання може бути змінена або доповнена в будь-який момент, у зв'язку з цим Користувачеві пропонується використовувати систему бронювання в режимі «як є». 

Користувач/Пасажир — дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, має законне право вступати в договірні відносини з ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ», в тому числі розміщувати Замовлення або бронювати послуги на сайті SKYBOOKING.UA, або зазначену як одержувача послуги, або іншим чином, що користується послугами, придбаними на сайті SKYBOOKING.UA, виключно для особистих, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності. Покупець може бути також Пасажиром/Користувачем. 

Перевізник — компанія, що безпосередньо надає Послугу з перевезення Пасажирів, обрану та оплачену за допомогою системи бронювання та оплати на Сайті. 

Постачальник Послуг - компанія, постачальник туристичних Послуг, що пропонується на сайті, що є офіційним, законним партнером Сайту. Постачальник Послуги може бути Компанією, яка надає Послугу. 

Електронна платіжна система — юридична особа, технічна інфраструктура, що на договірній основі з ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» приймає платежі у Покупців Сайту за Послуги, що пропонуються на Сайті. 

3. ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ 

3.1.  Користувач повинен ознайомитись з цим Договором та підтвердити свою згоду з його умовами при замовленні будь-якої Послуги на Сайті. 

3.2. Використання автоматизованої системи Інтернет-сайту SKYBOOKING.UA та пов'язаних з ним сервісів означає, що Користувач повністю згоден з: 

  • Умовами цього Договору;
  • Будь-якими поправками до цього Договору;
  • політикою конфіденційності;
  • Умовами користування сервісом
  • Договором-офертою Постачальника Послуги, якщо такий присутній на обраному сервісі Сайту, де Користувач здійснює бронювання, та який може пропонуватися Користувачеві незалежно від його згоди з даним Договором сайту SKYBOOKING.UA. Всі договори, інформація про які розміщена на цьому Сайті, укладаються Покупцем безпосередньо з особами, які надають ці послуги;
  • якщо Користувач не погоджується з Договором, він має право відмовитися від користування сервісами та послугами сайту SKYBOOKING.UA.

3.3. Обов'язкові умови користування Інтернет-сайтом SKYBOOKING.UA. Користувач підтверджує, що: 

·          користувачеві 18 і більше років.    

·          Користувач має всі цивільні права і має повну правоздатність і дієздатність.

·          користувач буде користуватися цим Сайтом виключно відповідно до цього Договору.

·          вся інформація, яку Користувач подає на цьому Сайті, є правдивою, точною, актуальною та повною.

·          користувач буде користуватися цим Інтернет-сайтом лише для того, щоб здійснювати бронювання/покупку Послуг для себе або для інших фізичних осіб, від імені яких він має право діяти.

3.4. Засоби інформаційної підтримки супроводу замовлень, що здійснюються Інтернет-сайтом SKYBOOKING.UA: 

1. Інтернет-сайт SKYBOOKING.UA надає Користувачам можливість отримання консультацій у цілодобовому режимі з питань бронювання, оформлення, продажу, отримання, обміну чи повернення Послуг. Щоб отримати ці консультації, зверніться до Служби підтримки.

2. Легітимність електронних повідомлень: електронна пошта – це основний канал комунікації між Сайтом та Покупцем. Користувач погоджується з тим, що всі листи, отримані від Сайту в електронній формі, відповідають тим самим юридичним вимогам, що й комунікація у фізичній роздрукованій формі.

4. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА: БРОНЮВАННЯ, КУПІВЛЯ, РОЗРАХУНКИ, ПОРЯДОК ОПЛАТИ 

4.1. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА. БРОНЮВАННЯ 

4.1.1. Система бронювання включає інформацію: розклад рейсів, норми перевезення, категорії та характеристики транспортних засобів (для транспортних послуг), дані про види транспортних засобів, наявність вільних місць, тарифи Перевізників та Постачальників Послуги, правила їх застосування, перелік запропонованих Послуг. 

4.1.2. Вказана інформація розміщується на Сайті у повній відповідності до того, як вона представлена ​​в системах бронювання безпосередніми Постачальниками даних Послуг або їх повноважними представниками. Інформація в системі бронювання може будь-коли бути змінена або доповнена, у зв'язку з цим Користувачеві пропонується використовувати систему бронювання в тому вигляді, в якому вона є на момент використання. 

4.1.3. Здійснюючи бронювання через Сайт, Покупець зобов'язаний надати особисту особисту інформацію; а також персональну інформацію Пасажирів: прізвище, ім'я, по батькові (якщо є в документі), дані документів, що ідентифікують, дату народження, інформацію про поле, громадянство. 

4.1.4. При оформленні Замовлення Користувач повинен заповнити всі поля, зазначені в Системі бронювання як обов'язкові для заповнення. 

4.1.5. Зміна особистих даних будь-якого з Пасажирів в оформленому Замовленні веде до втрати сили узгоджених у Замовленні тарифів, тому що для зміни цих даних Пасажира в Замовленні може бути необхідно здійснити повернення квитків на це замовлення та оформити новий. Таким чином, Покупець бере на себе всі можливі комерційні ризики (повернення квитків, оплата вартості внесення змін, оформлення нового замовлення, зміна тарифу, повернення грошей та ін.), пов'язані з його винними діями щодо помилок і неточностей у наданні особистих даних пасажирів. 

4.1.6. Якщо Користувач сайту SKYBOOKING.UA створив бронювання та не сплатив його протягом граничного терміну, таке бронювання буде автоматично скасовано системою протягом встановленого Постачальником Послуги терміну. Жодних штрафів за відміну неоплаченого бронювання не передбачено. 

4.1.7. Якщо Послуга передбачає знижку для дітей та/або немовлят, вік дитини та немовляти повинен потрапляти до відповідних вікових категорій, встановлених Постачальником Послуги, «дитина» та «немовля» на дату здійснення посадки або іншого початку користування Послугою. 

4.1.8. Пасажири, у яких прізвище та ім'я, зазначені у замовленні, не відповідають зазначеним у посвідченні особи, до отримання Послуги не допускаються. 

4.1.9. Замовлення, оформлені Користувачем, мають остаточний характер та підлягають автоматизованій обробці в Системі обробки даних ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ». 

4.2. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА. КУПІВЛЯ 

4.2.1. Послуга вважається виконаною належним чином та в повному обсязі після відправлення Покупцеві на його адресу електронної пошти, вказану ним при оформленні Замовлення, електронної версії бланка оплаченого замовлення встановленого зразка, що є підставою для здійснення подорожі або отримання Послуги; та/або після відображення інформації про оплачене Замовлення та можливість завантажити бланк оплаченого замовлення

4.3. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА. ОПЛАТА 

4.3.1. Покупець самостійно вибирає відповідний метод оплати замовлення серед можливих для даного сервісу та виду Послуги. 

4.3.2. Покупець уповноважує SKYBOOKING.UA або Перевізника зняти з зазначеного ним банківського рахунку, за допомогою обраного способу оплати, повну вартість замовлення, вказану на Сайті, включаючи комісії, відповідні націнки платіжних систем, суму можливої ​​конвертації для всіх покупок. 

4.3.3. Покупець несе повну, одноосібну відповідальність за всі комісійні витрати та інші визначені банком витрати, які можуть бути додані до вартості емітентом банківської картки. 

4.3.4. Покупець надає згоду на обробку своїх персональних платіжних даних. 

4.3.5. При вибраному способі оплати банківською карткою Покупець вказує платіжну інформацію, пов'язану з банківськими картками, а саме: номер картки, термін дії, CVV-код. 

4.3.6. Сайт залишає за собою право відмовити Користувачеві в наданні послуг або додатково запросити копії документів власника картки, якщо буде достатньо підстав вважати, що транзакція пластиковою карткою, за допомогою якої було оплачено замовлення, може бути визнана шахрайською. 

4.3.7. Відповідно до Постанови НБУ «Про здійснення операцій з використанням спеціальних платіжних засобів» від 30.04.2010 року № 223 операції за банківськими картками здійснюються власником картки або уповноваженою ним особою. 

4.3.8. Щоб уникнути випадків різного роду неправомірного використання банківських карток при оплаті, всі Замовлення, оформлені на Сайті та оплачені банківською карткою, перевіряються ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ». Відповідно до Правил міжнародних платіжних систем, з метою перевірки особи власника та його правомочності на використання картки Користувач, який оформив такий Замовлення, зобов'язаний за запитом, що надійшов від Оператора, надати дві сторінки паспорта власника банківської картки — розвороту з фотографією, а також копію банківської картки з обох сторін (номер карти потрібно закрити, крім останніх чотирьох цифр) електронною поштою у вигляді сканованих копій. У разі не надання Користувачем запитуваних документів у строк, зазначений у запиті ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» або наявності сумнівів у їхній справжності, ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» залишає за собою право без пояснення причин анулювати Замовлення. Вартість замовлення повертається на карту власника.

4.3.9. Банківські комісії та комісії банківських карток: 

1.          Якщо бронювання здійснюється за межами країни, в якій випущено банківську картку, банк може конвертувати суму оплати в місцеву валюту і зняти комісію за обмін валют, також може нараховуватися комісія за міжнародну операцію. Це означає, що сума, зазначена у звіті про стан банківської картки, може бути у місцевій валюті, тому може фігурувати цифра, відмінна від тієї, яка була вказана на підсумковій сторінці оплати за бронювання на Сайті. Банк або компанія, яка видала картку, може вважати бронювання міжнародної подорожі міжнародною транзакцією, оскільки SKYBOOKING.UA може передати оплату Послуги міжнародному Постачальнику подорожі.

2.          Курс обміну валют та сума комісії за міжнародну операцію визначаються лише банком Покупця у той день, коли вони обробляють транзакцію.

3.          Валютні курси базуються на різноманітних джерелах, доступних публічно, і мають використовуватись лише як рекомендація. Курс може бути неточним і фактичний курс обміну може відрізнятися. Курс обміну оновлюється щодня.

4.4. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА. ПОВЕРНЕННЯ 

4.4.1. Повернення коштів завжди провадиться відповідно до чинного законодавства України, правил застосування тарифів, встановлених Перевізниками та Постачальниками Послуги. 

4.4.2. Порядок здійснення заявки на повернення та технічна процедура повернення коштів Покупцеві регламентуються Правилами та Особливостями повернення для кожного окремого конкретного сервісу, до якого належить придбана Послуга. 

4.4.3. Служба підтримки Сайту має право запитати у Покупця, який ініціює повернення, скан-копії додаткових документів: персональних документів, що ідентифікують, заяв, довідок, свідоцтв та інших документів, що підтверджують причини повернення, а також надання банківської виписки при вирішенні спірних фінансових питань.

5. ПРАВА, ОБОВ'ЯЗКИ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН 

5.1. ПРАВА, ОБОВ'ЯЗКИ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОКУПЦЯ 

5.1.1. Користувач має право: 

5.1.1.1. Користуватися всіма доступними сервісами та довідково-інформаційними розділами Сайту з метою вибору, купівлі або вивчення доступних маршрутів, цін, видів, складу та умов надання послуг. 

5.1.1.2. Користуватись інформаційно-консультаційними послугами Служби підтримки Сайту. 

5.1.1.3. Здійснювати покупку Послуги для третіх осіб або від їхнього імені, лише якщо він був уповноважений цими особами на здійснення вибору та покупки Послуги, а також на надання їх персональних даних, необхідних для оформлення Послуги. 

5.1.2. Користувач зобов'язаний: 

5.1.2.1. Вчасно повідомити згадане у п. 5.1.1.3. Пасажирам про Правила та Умови, що стосуються бронювань/покупок/умов використання Послуги, оформленої Покупцем для них або від їх імені, включаючи всі застосовувані правила та обмеження.

5.1.2.2. Виконувати положення та умови покупки, встановлені будь-яким з Постачальників, з якими він співпрацюватиме в рамках обраної Послуги, включаючи, але не обмежуючись виплатою всіх сум у відповідний час, та відповідно до встановлених тарифів, правил та обмежень Постачальника. 

5.1.3. Покупець та Пасажири несуть відповідальність, повідомлені та усвідомлюють, що: 

5.1.3.1. Будь-яке порушення будь-яких Правил та умов Договору, а також обмежень Постачальника може призвести до анулювання бронювань/замовлень, відмови у доступі до куплених Послуг, без повернення коштів, виплачених за замовлення, та/або дебетування Сайтом рахунку Замовника на суму, завдану шкоди внаслідок такого порушення. 

5.1.3.2. Усі етапи створення Замовлення: вказівка ​​маршрутів та дат, вибір рейсів, внесення даних Пасажирів та Покупця, вибір методів оплати та інше – це виключно самостійний вибір Покупця. Покупець несе повну відповідальність за коректність даних, що вводяться при бронюванні. Внесена Покупцем інформація автоматично фіксується у системі бронювання, у внутрішній базі компаній-Перевізників, а також у системі SKYBOOKING.UA для подальшого формування Замовлення. 

5.1.3.3. Покупець несе одноосібну відповідальність за дотримання умов та Правил обраного Постачальника. 

5.1.3.4. Покупець визнає, що деякі Постачальники, які пропонують певні послуги та/або діяльність, можуть вимагати від Покупця підписати відмову від претензій перед тим, як використовувати їх послуги та/або брати участь у діяльності, яку вони пропонують. 

5.1.3.5. Покупець та Пасажири несуть повну відповідальність за наявність та коректне оформлення документів, віз, потрібних для перетину кордону країн транзиту та прибуття. Термін дії паспорта та інших документів Пасажира повинен відповідати вимогам країн, що приймають. 

5.1.3.6. Покупець та Пасажири несуть повну відповідальність за своєчасне надання Сайту своїх візових та адресних даних про місце проживання у пункті призначення, для внесення інформації в оплачене бронювання, якщо цього вимагає Перевізник. 

5.1.3.5. Покупець та Пасажири самі несуть відповідальність за несвоєчасне поводження з претензіями або недотримання передбачених формальностей. 

5.1.3.8. Шахрайство (або його спроби) при купівлі квитка на сайті SKYBOOKING.UA може призвести до проблем при отриманні віз, безпосередньої реєстрації на рейс тощо. 

5.1.3.9. Шахрайство (або його спроби) з банківськими кредитними картками тягнуть за собою відповідальність відповідно до чинного законодавства. 

5.2. ПРАВА, ОБОВ'ЯЗКИ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ SKYBOOKING.UA 

5.2.1. ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» має право: 

5.2.1.1. На свій розсуд, будь-якої миті вносити будь-які зміни на Сайті без спеціального повідомлення або попередження Користувачів: додавати нові та/або скорочувати наявні Послуги Постачальників та/або Перевізників, доступні на Сайті сервіси та функціонал; міняти дизайн; правила проведення програм лояльності; додавати/скорочувати методи оплати, доступні Користувачам для оплати Замовлень на Сайті; змінювати вартість наданих ним Послуг; суму сервісних зборів та комісій, що стягуються при оформленні/купівлі/поверненні Послуг. 

5.2.1.2. Без попередження Користувачів призупинити надання Послуг на Сайті з метою проведення технічних робіт. 

5.2.1.3. Виправляти будь-які помилки у вартості Послуг на Сайті та/або у створених замовленнях (оплачених та неоплачених), заброньованих за невірною ціною. У разі, якщо це можливо, Покупцеві буде запропоновано зберегти замовлення з правильною ціною або анулювання бронювання без утримання штрафу. 

5.2.1.4. На свій власний розсуд, відмовляти будь-кому у доступі до цього Сайту та пропонованих Послуг, у будь-який час та з будь-яких причин, без пояснень та повідомлення Користувача. 

5.2.1.5. Здійснювати дії, регламентовані Політикою боротьби з шахрайством. 

5.2.1.6. Збирати інформацію про замовлення Користувача на сайті з метою повідомлення Користувача про спеціальні пропозиції, акції та додаткові послуги, доступні на сайті. 

5.2.1.5. Пропонувати Користувачеві платні або безкоштовні додаткові послуги, наприклад, послугу повідомлення про затримку або скасування рейсу у формі SMS; послугу пошуку залізничних квитків, при їх появі у продажу; послугу рекомендації щодо вибору готелю при пошуку авіаквитків; послуг страхування та інші. Залежно від кроку діалогу бронювання, на якому пропонується додаткова Послуга, її вартість або включається до загальної вартості Замовлення, або пропонується до оплати окремо. 

5.2.2. ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» зобов'язаний: 

5.2.2.1. Докласти максимум зусиль для обслуговування користувачів Сайту належним чином. 

5.2.2.2. Інформувати Покупця про зміну переліку Послуг або про неможливість виконати оплачену Послугу, за умови, що Постачальник Послуг та/або Перевізник своєчасно поінформували Сторону ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ». 

5.3. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ 

5.3.1. SKYBOOKING.UA не виступає як співпостачальник з Постачальником Послуги, Послуга якого обрана Користувачем; та не бере участі у суперечках між Покупцем та Постачальником Послуги або Компанією, що надає послугу.   

5.3.2. SKYBOOKING.UA не надає юридичних послуг та не представляє інтереси Пасажирів перед Перевізниками та Постачальниками Послуг, а також іншими особами. 

5.3.3. Користувач повинен знати, що Служба підтримки Сайту не опрацьовує листи, надіслані Користувачем на електронну адресу [email protected], навіть якщо з цієї адреси було отримано повідомлення від Сайту. 

5.3.4. За жодних обставин SKYBOOKING.UA не несе відповідальності та не надає відшкодування: 

· а також не гарантує точності та відмовляється від усіх зобов'язань за будь-які помилки або інші неточності, упущення, заяви, гарантії, порушення чи недбалість, що стосуються товарів та послуг усіх без винятку Постачальників Послуг, доступних на Сайті (включаючи ціни, схеми місць, фотографії, перелік, опис Послуг, статистичні дані тощо), оскільки більша частина цієї інформації надається відповідними Постачальниками; або за різні тілесні ушкодження, смерть, пошкодження власності або інші збитки або додаткові витрати в результаті перерахованого вище; за збитки та втрати, понесені у процесі поїздок у різні точки світу. Незважаючи на компетентність та ретельний відбір Постачальників послуг, Сайт не має можливості проводити тотальну незалежну перевірку інформації, що надається Постачальниками послуг, однак SKYBOOKING.UA докладе максимум зусиль, для забезпечення надання Послуги Покупцю повною мірою;  

·          у разі затримок, скасування, зміни маршруту, надмірного бронювання, недоглядів, форс-мажорних обставин або інших причин, що знаходяться поза нашим прямим регулюванням, за збитки або будь-які додаткові витрати Пасажирів внаслідок дій будь-якого уряду чи влади;

·          за незручності та втрати, отримані внаслідок надання недостовірної інформації при використанні Сайтом;

·          за брак системами зв'язку та несвоєчасне прочитання/або не прочитання клієнтом СМС, а також за своєчасну перевірку Клієнтом своєї електронної поштової скриньки, вказаної при створенні Замовлення, на яку може бути надіслана інформація, що стосується створених на Сайті замовлень;

·          у разі недбалого ставлення Користувачем до безпеки та захисту його персональних даних. Якщо треті особи отримали несанкціонований доступ до облікового запису та персональних та інших даних Користувача, що завдало збитків Користувачеві;

·          за якість різних каналів зв'язку загального користування, за допомогою яких надається доступ Користувача до Послуг або оператора служби підтримки. І якщо внаслідок поганого зв'язку стався збій під час вибору Послуги, оформлення або оплати Замовлення.

5.3.5. ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» не несе перед Користувачем відповідальності у разі повної або часткової непрацездатності сайту та її компонентів протягом будь-якого часу, а також за відсутності можливості доступу Користувача до сайту або несення ним будь-яких непрямих чи прямих витрат у зв'язку з даними обставинами. Всі пропозиції, ціни, а також умови продажу можуть бути: змінені без попередження Користувача, обмежені за часом, наявністю місць та термінами попереднього Замовлення, датами подорожі, термінами мінімального або максимального перебування в місці призначення, факторами вихідних днів та свят, сезонним коливанням цін, листами очікування, а також страйками та тимчасовою непрацездатністю систем бронювання та/або схильні до інших змін, умов та обмежень. 

5.3.6. ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ», не несе відповідальності за негативні наслідки та збитки, що виникли внаслідок подій та обставин, що знаходяться поза сферою його компетенції, а також за дії (бездіяльність) третіх осіб, а саме: 

·          у разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань внаслідок недостовірності, недостатності та несвоєчасності відомостей та документів, наданих Користувачем, або порушення Користувачем умов цього Договору або вимог до документів;

·          за дії перевізників (зміна, скасування, перенесення, затримка відправлення авіарейсів, поїздів, автобусів та інших транспортних засобів, зміна вартості квитків, вилучення тарифу з продажу, ануляція неоплачених або оплачених бронювань), за збереження, втрату або пошкодження багажу, вантажу, цінностей та документів пасажирів протягом усього терміну їхньої поїздки. У цих випадках відповідальність перед пасажирами несуть авіаційні перевізники відповідно до міжнародних правил та чинного законодавства України. Претензії пасажирів розглядаються перевізниками на основі законодавства України та правил міжнародних перевезень;

·          за дії митної та імміграційної влади;

·          за обмеження права пасажира на виїзд із України або іншого пункту відправлення компетентними органами відповідної країни;

·          за дії консульств іноземних держав, у тому числі за затримку, відмову чи зміну термінів видачі в'їзних віз;

·          за наслідки порушення пасажиром митних та прикордонних формальностей, правил проїзду та провезення багажу, а також порушення особливих правил поведінки у країні тимчасового перебування;

·          за відсутність у пасажира проїзних документів, отриманих від ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ»;

·          за неявку або запізнення пасажирів на реєстрацію рейсу до місця відправлення поїзда;

·          за недотримання пасажирами встановлених перевізником правил поведінки на борту літаків;

·          за відсутність у пасажирів оформлених закордонних паспортів на момент початку поїздки, відповідних документів, що регулюють питання виїзду неповнолітніх віком до 18 років;

·          за справжність і правильність оформлення документів пасажира (достовірність відомостей, що містяться в них).

5.3.5. Користувач (пасажир) підтверджує та гарантує, що він ознайомлений та згоден: 

·          з вимогами до оформлення та наявності документів, необхідних для здійснення поїздки, та приймає він всю відповідальність за підготовку всіх необхідних документів для поїздки. Пасажиру слід самостійно ознайомитись та виконувати всі вимоги країни, до якої він спрямовується, у тому числі вимоги до оформлення документів, необхідних при виїзді та прибутті, необхідність оформлення віз, придбання зворотного квитка при в'їзді до країни з безвізовим режимом для громадян країни, яка має відповідну угоду. з Україною, або дотримання інших необхідних для в'їзду вимог (наявність медичної страховки для тих, хто виїжджає за кордон, підтвердження наявності достатньої кількості грошових коштів тощо), необхідність оформлення інших документів для виїзду неповнолітніх віком до 18 років, тварин, дозволів на вивіз зброї, художніх цінностей та інших дозволів та погоджень. ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ», не несе відповідальності за незнання чи недотримання пасажиром даних вимог;

·          з умовами застосування тарифів перевізників, у тому числі з умовами повернення та обміну квитків, а також з умовами здійснення перевізниками стикувальних рейсів, у разі оформлення квитка з пересадкою (час достатній для здійснення пересадки, оформлення транзитних віз тощо);

·          з вимогами, що пред'являються до закордонних паспортів та інших формальних документів, у тому числі про залишковий термін дії закордонного паспорта, необхідний для отримання візи та в'їзду до країни перебування;

·          про особливості та правила прикордонного (митного) контролю (режиму) України та іноземних держав;

·          про обов'язок дотримуватися митних та прикордонних правил;

·          про те, що пасажири самостійно несуть повну відповідальність за дійсність закордонних паспортів, згоди на виїзд неповнолітніх дітей та інших документів, необхідних для перетину кордону, за достовірність відомостей, що містяться у цих документах;

·          про те, що депортація пасажира з недійсними в'їзними чи виїзними документами здійснюється виключно за рахунок пасажира. Пасажир зобов'язаний самостійно отримати необхідну інформацію про порядок депортації у консульстві відповідної країни.

6. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ 

6.1. Будь-які суперечки, які можуть виникнути щодо цього Договору, вирішуються шляхом переговорів. З усіх питань, які не врегульовані цим Договором, Сторони керуються законодавством України. 

6.2. До відносин, що виникли з цього Договору, застосовується законодавство України. 

7. ЗАБОРОНЕНА ДІЯЛЬНІСТЬ 

7.1. Заборонено: 

1.          Використання цього веб-сайту або його вмісту в комерційних цілях.

2.          Використовувати сервіс SKYBOOKING.UA будь-яким способом, що порушує будь-які Положення цього Договору та/або будь-яку статтю чинного законодавства.

3.          Використовувати будь-яке обладнання та/або програмне забезпечення, призначене для:

·          пошкодження інфраструктури Сайту, порушення його своєчасного та правильного функціонування;

·          спроб перехоплення будь-яких даних та персональної інформації, що обробляється Сайтом;

·          здійснення дій, що надають надмірне навантаження на інфраструктуру Сайту та інші системи, пов'язані з обслуговуванням Користувачів та наданням Послуг Сайтом;

·          моніторингу, автоматизованого вилучення інформації або копіювання будь-яких даних, контенту та/або іншої інформації з даного Сайту, будь-якими засобами, з будь-якою метою без офіційного письмового дозволу SKYBOOKING.UA.

8. Роз'яснювальні зауваження 

8.1. Якщо будь-яка частина цього Договору виявиться нелегітимною, юридично недійсною, або такою, що не має законної сили, це не спричинить недійсність цього Договору в цілому. 

8.2. Друкована версія цього Договору та будь-якого повідомлення, поданого в електронній формі, повинна прийматися в будь-якому судочинстві та адміністративному провадженні на основі цього Договору, стосується його та підпорядковується тим самим умовам, що й інші ділові документи та ділові книги, які були зроблені одразу та зберігаються у друкованої форми. 

8.3. Наші туристичні послуги різноманітні і можуть включати додаткові функції, якщо клієнт замовляє їх при підписці на наш сервіс. У зв'язку з цим у деяких випадках можуть бути застосовані додаткові умови. 

8.4. Послуги, що надаються Сайтом, та додаткові сервіси можуть стосуватися: 

·          цього договору;

·          політики конфіденційності

·          Умов користування сервісом

8.5. Користувач зобов'язаний уважно ознайомитися з кожним із перелічених документів, та дати свою згоду діяти строго з урахуванням зазначених правил під час замовлення/активації будь-якої послуги. 

8.6. Ви погоджуєтесь, що жодне спільне підприємство, партнерство чи трудові відносини не будуть утворені між вами та SKYBOOKING.UA в результаті цього Договору або використання цього Сайту. 

8.7. Перевізники, Готелі, Страховики та інші Постачальники, які надають туристичні та інші послуги на цьому Сайті, є незалежними підрядниками, а не агентами чи співробітниками компанії. 

8.8. Повну відповідальність за перевезення Пасажира та надання туристичної послуги несе компанія-Перевізник, або Постачальник Послуг. 

8.9. Засоби інформаційно-довідкової підтримки, доступні в різних розділах Сайту (розклади, статистика затримок рейсів, рейтинги, довідники, погода, новини про туризм, інформаційні матеріали про країни, міста, події тощо) призначені виключно для ознайомлювальної функції Користувачів Сайту . 

8.9.1. Усі дані розкладів, рейсів, табло вильотів/прильотів, статистики затримок рейсів, погоди — надаються відповідними компаніями зі збору даних, і тому достовірність та точність інформації цих розділів не лежить у полі відповідальності SKYBOOKING.UA. Сайт SKYBOOKING.UA не несе відповідальності за будь-які зміни у розкладах та довідкових сервісах. 

9. ОБставини непереборної сили 

9.1. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання прийнятих на себе цим Договором зобов'язань, якщо це невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, що виникли після укладення цього Договору. 

9.2. До обставин непереборної сили належать: пожежа, стихійні лиха, військові операції будь-якого характеру, епідемія, акти законодавчої та виконавчої влади, що перешкоджають виконанню зобов'язань, зміни імміграційної політики, терористичні акти, інші обставини поза розумним контролем Сторін. Термін виконання зобов'язань за Договором відкладається пропорційно до часу, протягом якого такі обставини діятимуть. 

9.3. Про настання (і припинення) зазначених у пункті 9.2. цього договору обставин, Сторона, на яку виникла неможливість виконання зобов'язань за цим договором, зобов'язана негайно сповістити іншу Сторону. Чи не повідомлення або несвоєчасне повідомлення про зазначені обставини позбавляє Сторони права посилатися на ці обставини та не звільняє від відповідальності за цим договором. Строк виконання зобов'язань Сторонами за цим договором відсувається пропорційно до часу, протягом якого діятимуть такі обставини. Якщо обставини триватимуть більше 14 (чотирнадцяти) днів, кожна Сторона матиме право відмовитися від виконання зобов'язань за цим договором. Наявність зазначених обставин підтверджується відповідними рішеннями Торгово-промислової палати України чи іншого компетентного органу. 

9.4. При настанні зазначених обставин Сторони мають право в судовому порядку вимагати розірвання договору. 

10. РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ-ОФЕРТИ 

10.1. ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» у праві, у будь-який час, на власний розсуд, змінювати або іншим чином редагувати цей Договір без попередження про це Користувача. Подальше користування Користувачем цим Веб-сайтом означає, що Користувач автоматично прийняли змінений або відредагований Договір. 

10.2. Цей Договір може бути розірваний у будь-який час за ініціативою Користувача або ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» шляхом надсилання іншій стороні відповідного повідомлення листом поштою. 

10.3. ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» має право розірвати Договір у будь-який час без попереднього повідомлення у разі порушень Користувачем порядку та термінів бронювання та оплати послуг. 

11. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ-ОФЕРТИ 

11.1. Договір набирає чинності з його укладення (акцепту оферти) і діє протягом невизначеного часу. 

12. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ДАНИХ 

12.1. Принципи захисту персональних даних Клієнтів ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» викладені у розділі політики конфіденційності та є невід'ємною частиною цього Договору. 

13. БОРОТЬБА З ШАХРАЙСТВОМ

13.1. ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» залишає за собою право розслідувати будь-які незаконне та/або несанкціоноване використання цього Сайту, включаючи, але не обмежуючись, несанкціонованим використанням роботів та інших автоматичних пристроїв стосовно Сайту, та прийняти комплекс відповідних правових дій відповідно до Закону України, для запобігання завданню шкоди або для вимоги відшкодування завданих збитків. 

14. АВТОРСЬКІ ПРАВА 

14.1. Всі матеріали на сайті належать ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» або її партнерам. Всі матеріали захищені авторськими правами та правами інтелектуальної власності, включаючи, але не обмежуючись оформленням Сайту, назвами, торговими знаками, логотипами, текстами, ПЗ, правами на бази даних та іншими елементами змісту сайту. © SKYBOOKING.UA Всі права захищені.

14.2. Користувач не має права частково або повністю копіювати, розповсюджувати або в іншій формі використовувати або відтворювати контент Сайту або основний програмний код без попереднього погодження з ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ». 

14.3. Якщо Користувачеві стало відомо про порушення закону щодо нашого бренду, будь ласка, повідомте службу підтримки Сайту. 

14.4. Якщо Користувач абсолютно впевнений, що матеріал, який ми публікуємо, порушує його авторські права — Користувач (або його представник) можете надіслати нам оригінал або скан-копію письмового повідомлення, що містить чіткий опис матеріалу, що порушує права; доказом того, що права було порушено; контактами відправника; особистим підписом.

15. РЕКВІЗИТИ ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» 

Повне найменування організації: 

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ». 

Юридична/фізична адреса: ТОВ «ДЕЛЬТА-ЕКСКЛЮЗИВ» 01042 Україна, м. Київ, вул. Джона Маккейна 40, офіс 307. 

Телефон: +380 67 166 1111

Email: [email protected]

З умовами Договору-оферти Інтернет-сайту SKYBOOKING.UA ознайомився, погоджуюся з ними, приймаю їх, зобов'язуюсь виконувати, даних.

Чи була вам ця стаття корисна?