Завантаження...

hero

Як дізнатися ціну на залізничні квитки?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Дізнатися ціну на залізничні квитки за бажаним маршрутом ви можете на сторінці покупки залізничних квитків. Вартість на квиток складається з ціни самого квитка, оплати додаткових послуг та суми обробки транзакції.

Щоб подивитися остаточну вартість на квиток, вам потрібно:

1. Ввести в поля «Звідки» та «Куди» міста запланованої подорожі, наприклад, Київ - Львів.

2. У полі «Туди» натисніть на цифровий календар і виберіть день відправлення. У полі «Назад» у разі потреби в календарі вкажіть дату повернення.

3. Система SkyBooking підбере та покаже доступні рейси за заданим маршрутом. Зверху над першим рейсом знаходиться фільтр: відправлення, час в дорозі та прибуття. Відсортуйте рейси та натисніть на відповідний.

4. У полі кожного рейсу в лівому верхньому куті вказано час та день відправлення, у нижньому куті – час прибуття. У полі рейсу ви можете переглянути тривалість поїздки, тип потяга та його номер.

5. У правому верхньому куті ви побачите доступні місця: кількість та клас (люкс, купе, плацкарт, сидячий 1-го класу, сидячий 2-го класу), ціну, що відповідає кожному типу квитків.

6. Натисніть на відповідний рейс. Перед Вами відкриється інтерактивна схема потяга. Над схемою поїзда продубльована інформація про рейс: номер поїзда, тип поїзда, відправлення (дата та час), прибуття (дата та час), час у дорозі.

7. На схемі ви побачите вагони з вільними місцями. Над кожним вагоном вказано вартість. Натисніть потрібний вагон, перед вами з'явиться ілюстрація вагона з вільними місцями. На схемі будуть відображені лише ті вагони, в яких є вільні місця, вони позначені світло-сірим кольором.

8. Виберіть відповідне місце, заповніть прізвище та ім'я без помилок.

9. Виберіть тип квитка – повний чи дитячий.

10. Заповніть графу багажу:

  • без додаткового багажу;
  • надлишок;
  • тварини, птахи;
  • аппаратура.

11. За потреби поставте галочку в полі постільні речі.

12. За потреби поставте галочку у полі «1 напій» або «2 напої». У першому випадку ви можете включити у вартість квитка один напій із запропонованих під час поїздки на етапі купівлі квитка: класичний чорний чай, розчинна кава або мінеральна вода 0,5. У другому випадку ви можете вибрати два напої на вибір.

13. Після того, як ви заповните усі необхідні поля, внизу екрана праворуч ви побачите вартість вашого квитка.

14. Натисніть кнопку купити. На екрані з'явиться підтвердження замовлення. Перевірте ще раз усі дані: час відправлення, прибуття, ім'я та прізвище, вибрані додаткові послуги.

15. Заповніть електронну пошту та мобільний телефон. На електронну пошту буде надіслано ваш електронний квиток. Це обов'язкові поля.

16. Поставте галочку "Я приймаю Угоду публічної оферти, згода на обробку персональних даних". Це обов'язкове поле.

17. Натисніть кнопку оплатити. На оплату виділено 30 хвилин.

18. До вартості квитка буде додано суму за обробку транзакції. Після цього ви побачите остаточну вартість.

19. Виберіть відповідний спосіб оплати, проведіть платіж та отримайте електронний квиток на пошту.

Чи була вам ця стаття корисна?