Завантаження...

hero

Де на сайті знайти інформацію про порядок оформлення квитків через Інтернет?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Детальна інформація про порядок надання послуг з оформлення проїзних та багажних документів на поїзд через Інтернет розміщена на skybooking.ua у розділі “ЖД квитки”. У цьому розділі ви зможете оформити квитки на поїзд онлайн. На сайті процес купівлі квитків максимально зручний і простий, тому на сторінці "ЖД квитки" ви побачите короткі підказки у відповідних полях про те, як виконати той чи інший етап оформлення.

Щоб оформити проїзні документи, виконайте такі дії:

  1. Виберіть розділ. На головній сторінці сайту виберіть розділ "ЖД квитки", який знаходиться в меню навігації зліва.
  2. Заповніть інформацію про маршрут. Введіть міста відправлення та прибуття й дату поїздки у відповідні поля.
  3. Вибір рейсу. Із запропонованих системою варіантів рейсів виберіть той, який вам підходить за часом, ціною та іншими параметрами.
  4. Вибір місця. Натиснытьт на бажаний вагон та місце у поїзді.
  5. Заповнення даних. Заповніть електронну форму з даними пасажира, включаючи ім'я, прізвище, дату народження та контактні дані.
  6. Оплата квитка. Здійсніть оплату квитка за допомогою банківської картки або електронних платіжних систем.
  7. Отримання електронного квитка. Після успішної оплати, ви отримаєте електронний проїзний документ на вказану вами адресу електронної пошти.

Виконайте ці кроки, щоб швидко оформити проїзні документи через Інтернет на skybooking.ua. Цей процес дозволить вам заощадити час та отримати квитки на поїзд онлайн. Електронний квиток дає пасажиру таке ж право на проїзд у поїзді, як і паперовий, він містить всю необхідну інформацію про ваш маршрут, місце, час відправлення та інші важливі деталі поїздки.

Чи була вам ця стаття корисна?