Завантаження...

hero

Як дізнатися розклад поїздів?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Переглянути розклад руху поїздів вибраного напрямку ви можете, виконавши наступні дії на сторінці купівлі залізничних квитків:

1. Введіть у поля «Звідки» та «Куди» міста відправлення та прибуття.

2. Перейдіть до поля «Туди», натисніть на електронний календар та виберіть запланований день виїзду.

3. У полі «Назад» у разі потреби в календарі вкажіть день повернення.

4. Система SkyBooking покаже доступні рейси заданим маршрутом в одну або обидві сторони. Перелік зворотних поїздів розміщено праворуч на сторінці видачі результатів пошуку рейсів.

5. Використовуйте параметри фільтрації рейсів щодо відправлення, часу в дорозі та прибуття. Ці параметри знаходяться над першим рейсом.

6. У полі кожного рейсу у лівому верхньому куті вказані час та день відправлення, у нижньому куті – час прибуття. У полі рейсу ви можете переглянути тривалість поїздки, тип поїзда та його номер. Така сама інформація вказана в поїздах на зворотний шлях.

7. Натисніть на інтерактивну карту маршруту, щоб переглянути шлях, кількість і час зупинок.

8. Вибравши потрібний рейс, перед вами відкриється інтерактивна схема поїзда. Над схемою потяга додатково продубльована інформація про рейс: номер потяга, тип потяга, відправлення (дата та час), прибуття (дата та час), час у дорозі.

Графік руху поїздів на нашому сайті повністю співпадає з розкладом Укрзалізниці. Будь-які зміни у розкладі будуть відображені на нашому сайті відповідно до інформаційного центру Укрзалізниці.

Чи була вам ця стаття корисна?