Завантаження...

hero

Про SkyBooking ™

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Компанія ТОВ "Дельта-Ексклюзив" власник офіційної торгової марки SkyBooking ™ і сервісу SkyBooking.ua, заснована в 2001 році в Україні, в місті Києві і пройшла шлях від маленької торгової фірми до одного з технологічних і цифрових лідерів у сфері подорожей. Місія SkyBooking.ua — робити подорожі комфортними та доступними кожному.

Вкладаючи у високі технології, які допомагають подорожувати світом без особливих проблем, SkyBooking.ua пропонує мільйонам людей чудові варіанти відпочинку, транспортні послуги та неймовірне готелі та локації для відпочинку у всіх куточках світу. Будучи одним з великих в Україні сервісів у сфері туризму SkyBooking.ua допомагає розвивати туризм не тільки з України, а також і в нашу країну з метою залучення впізнаваності нашої країни у світі та розвитку туристичної інфраструктури.

На нашому сервісі SkyBooking.ua доступні до бронювання практично будь-які авіакомпанії світу, що дозволяє без проблем спланувати маршрут подорожей не тільки Європою і далеко поза її межами. Завдяки інтеграції модулів залізниць та автобусних перевезень ви зможете почуватися впевнено та мобільно в будь-якій частині земної кулі. Служба підтримки компанії працює цілодобово та без вихідних.

Чи була вам ця стаття корисна?