Завантаження...

insurance_bg

Туристичне страхування онлайн

Страхование, которое вас защищает
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Без паперів та візитів в офіс
Без паперів та візитів в офіс
100% гарантія повернення коштів до початку дії поліса
100% гарантія повернення коштів до початку дії поліса
Електронний поліс на email
Електронний поліс на email
Підтримка 24/7<br> наших фахівців
Підтримка 24/7
наших фахівців
;

Види страхування

Автоцивілка (ОСЦПВ)

Автоцивілка (ОСЦПВ)

 • При замовленні онлайн 10% знижка
 • Розрахунок за 4 хвилини
Детальніше
Туристичне страхування

Туристичне страхування

 • При замовленні онлайн 10% знижка
 • Оформлення поліса за 3 хвилини
Детальніше
Зелена картка

Зелена карта

 • Надсилання поліса на email
 • Економія грошей та часу
Детальніше

Страхування

Подорож за кордон – це не тільки яскраві враження, а й ретельний організаційний процес, важливим етапом якого є оформлення страховки. Її наявність обов'язкова для відвідування більшості країн. Не варто ставитися до купівлі поліса як до формальності, адже страхування – це ваш фінансовий захист на випадок непередбачуваних обставин і форс-мажорів, які здатні зіпсувати навіть детально продуману подорож. Страхування убезпечить вас від витрат на медичне обслуговування і покриє витрати в екстрених ситуаціях. Краще завчасно вибрати оптимальний вид страховки та насолоджуватися відпочинком.

Які послуги включає поліс стандартного страхування

Існує кілька типів страховок для туристів. Вони відрізняються кількістю послуг або ж спектром страхових випадків, які може відшкодувати страхова компанія. Найпростіший і найпоширеніший пакет пропонує поліс стандартного страхування. Він полягає переважно в медичному асистансі (допомозі) за кордоном. Така страховка покриває:

 1. Витрати на надання невідкладної медичної допомоги.
 2. Вартість препаратів і послуги лікарів.
 3. Невідкладну стоматологічну допомогу.
 4. Транспортування в клініку і госпіталізацію.

Стандартний поліс допоможе розв'язати організаційні та фінансові питання в разі отруєння, гострого зубного болю, поранення, травми, дорожньо-транспортної пригоди, нападу та інших непередбачених загроз життю і здоров'ю застрахованої особи. Головна умова відшкодування збитків – своєчасне повідомлення страховика про страховий випадок або майбутні витрати, які повинна покривати страховка. Щойно виникне необхідність використання страхових коштів, насамперед слід зателефонувати за контактним номером, зазначеним у полісі, і обговорити ситуацію, що склалася, зі своїм агентом.

Страховка багажу

Популярна послуга для мандрівників – страховка багажу. Вона має попит під час перельотів, оскільки ймовірність втрати речей в аеропорту значно вища, ніж в автобусних або залізничних поїздках. Можна застрахуватися від втрати, часткового або повного пошкодження багажу, яке виникає за таких обставин:

 1. Стихійні лиха – повені, удари блискавки, пожежі, у тому числі їх гасіння.
 2. Протиправні дії третіх осіб – крадіжка, шкідництво, вандалізм.
 3. Нещасний випадок або дорожньо-транспортна пригода із застрахованою особою.
 4. Форс-мажори – помилки транспортних компаній, співробітників готелів, інші ненавмисні ситуації.

Відшкодуванню підлягає сума пошкодження (втрати) речей у розмірі до 2000€. Страховка діє по всьому світу, а її термін обговорюється страхувальником, виходячи зі своїх планів. Вартість страхового договору залежить від прописаної в ньому страхової суми. Страхуванню не підлягають такі речі:

 • готівкові гроші та банківські картки;
 • цінні, ділові папери, документація, фотографії;
 • коштовності та хутряні вироби;
 • протези та контактні лінзи;
 • паспорт та особисті документи;
 • транспорт (вело-, мото-, авто-);
 • релігійні предмети;
 • тварини;
 • рослини та їхнє насіння.

Для страхування більшості перерахованих вище цінних предметів необхідно оформити спеціальні страхові поліси. Страховий захист деяких предметів не передбачено зовсім. Подробиці поширення страхових полісів у дорозі слід дізнатися перед оформленням. Умови надання послуг можуть відрізнятися.

Розширена програма страхування

У подорожі можна убезпечити себе не тільки від витрат на медичне обслуговування або відновлення багажу. Для тривалих поїздок в екзотичні країни або пов'язані із різними ризиками, розроблено розширені програми страхування. Крім стандартних опцій, вони включають:

 1. Адміністративну допомогу – відшкодування витрат на проїзд, оплату предметів першої необхідності, придбаних внаслідок втрати або затримки багажу понад чотири години, відновлення документів у разі їх крадіжки або втрати.
 2. Технічну допомогу – пакет послуг для автомобілістів включає буксирування транспортного засобу до ремонтної станції, доставку комплектуючих, а також транспортування застрахованої особи до місця призначення в разі поломки автомобіля або внаслідок аварії.

Вартість розширеної страховки обчислюється згідно з переліком вказаних послуг, терміну дії поліса, напряму і мети поїздки. Оформлення страхового поліса – обов'язковий етап організації продуманої та комфортної подорожі. Обирайте пакет страхових послуг, об'єктивно оцінюючи свої плани, бюджет і потенційні загрози в іншій країні.