Завантаження...

Зелена карта

Страхование, которое вас защищает

Зелена карта на автомобiль

ОСЦВП на Ваш автомобіль за кордоном
Договір набуває чинності з наступного дня після офорлмення!
Підсумкова сума: 0 грн
Переваги оформлення автоцивілки онлайн
 • Страхова компания акредитована у всіх странах Европи
 • Не потрібно переплачувати за поліс на кордонi
 • Гарантія виплати - ви можете бути впевнені, що постраждалі отримають конпенсацію
 • Не буде проблем при проходженні митного контролю на кордоні
;

як замовити Зелену карту на сайтi

КРОК 1
Розрахуйте
вартість полісу
КРОК 2
Заповніть форму
і замовте онлайн
КРОК 3
Отримайте поліс на email
або як вам зручно

Поїздка за кордон автомобілем – це комфорт і повна свобода. Ви не залежите від розкладу громадського транспорту, не обмежені об'ємом багажу і можете зупинитися будь-де, щоб насолодитися краєвидами коли завгодно. Це надає змогу створити власний маршрут, досліджувати унікальні місця та робити незаплановані зупинки.

Щоб мандрівка була не лише насиченою, а й спокійною, важливо відповідально підійти до її організації. Проведіть техогляд свого автомобіля, перевірте роботу всіх систем, купіть страховку для транспортного засобу. У країнах Європи діє міжнародний страховий сертифікат – Зелена карта. Його оформлення є обов'язковою умовою для в'їзду на власному автомобілі на територію більшості європейських країн.

Навіщо потрібна Зелена карта

Зелена карта діє на території понад 40 країн Євросоюзу та є уніфікованим страховим полісом для водіїв, незалежно від типу транспортного засобу. Поліс оформляється на легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, причепи та автобуси. Він покриває відшкодування збитків, завданих водієм застрахованого транспортного засобу, постраждалим особам у разі виникнення страхового випадку. Наявність такого страхування – це гарантія для країни, де сталася ДТП, що водій зможе оплатити витрати на ремонт іншого транспортного засобу та медичні послуги постраждалих.

Без Зеленої карти ваш автомобіль не пропустять на кордоні. Якщо ви перетнули кордон без поліса, вам можуть виписати штраф і видати заборону на подальший в'їзд. Розміри штрафу відрізняються в різних країнах і можуть становити до 2000€.

Як купити Зелену карту онлайн

SkyBooking є агентом з видачі поліса Зелена карта. Вищим органом, що фіксує реєстрацію таких полісів, і гарантом страхової виплати є Моторне транспортне страхове бюро України (МТСБУ). Сервіс SkyBooking надає можливість купівлі поліса Зелена карта онлайн, який ви можете придбати на нашому сайті, вказавши свої дані:

 • термін поїздки;
 • тип транспорту;
 • країна поїздки;
 • ваші особисті дані та технічні дані транспортного засобу.

Після оформлення та оплати, поліс буде надіслано в електронному форматі на вказаний email. Він не потребує друку – достатньо зберегти поліс у своєму смартфоні. Під час проходження митного контролю пред'явіть електронний поліс, щоб інспектори могли зчитати унікальний код документа й перевірити його за єдиною базою даних.

Вартість поліса Зелена карта

Попередньо провести розрахунок вартості поліса Зелена карта ви можете на нашому сайті онлайн. Зелена карта може бути оформлена на ім'я власника автомобіля або іншого страховика. Дії поліса поширюються на будь-яку людину, яка на законних підставах сідає за кермо застрахованого автомобіля. Тобто, Зелена карта оформляється не на конкретного водія, а на автомобіль. Під час розрахунку вартості поліса враховується низка факторів:

 1. Тип транспортного засобу – мотоцикл, причіп, легковий (вантажний) автомобіль або автобус.
 2. Термін перебування в країнах, де діє поліс – видається на період від 15 діб до 1 року.
 3. Країна відвідування – у різних державах діють різні страхові ліміти, які враховуються при розрахунку страхового забезпечення.

Використовуйте наш онлайн-калькулятор, щоб отримати точну вартість вашого поліса Зелена карта. Якщо у вас виникнуть питання або вам буде потрібна допомога, наші фахівці завжди готові вам допомогти. Уважно ознайомтеся з умовами страхування та правилами використання поліса перед оформленням.

Ліміти відшкодування

Поліс Зелена карта не передбачає універсальних тарифів для компенсації збитку. Виплата страхового відшкодування здійснюється відповідно до законодавства країни, де сталася дорожньо-транспортна пригода. Це означає, що сума страховки та умови компенсації можуть різнитися залежно від норм і правил, що діють у конкретній країні, в якій зафіксовано ДТП. Тобто, ліміти з розрахунку на одну постраждалу людину й один пошкоджений транспортний засіб будуть різними в країнах Європи. Відшкодування збитків усім постраждалим особам можуть сягати від кількох тисяч до кількох мільйонів євро. Однак в 11 країнах верхній ліміт компенсації відсутній. Згідно з нормами міжнародного права, в таких країнах страхова компанія зобов'язана покрити страховий випадок, незалежно від його величини.