Завантаження...

hero

Скільки коштують постільні речі у поїздах АТ "Укрзалізниця"?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Вартість постільних речей в потягах АТ "Укрзалізниця" може варіюватися в залежності від класу обслуговування та типу потяга. Пасажирам надається кілька варіантів постільних речей. Вартість складає 50 грн для купейних та плацкартних вагонів й 60 грн для спальних вагонів.
Актуальна інформація про вартість постільних речей в потягах АТ "Укрзалізниця" вказана в електронній формі, якою користується пасажир під час оформлення квитка.
Ціни на постільні речі можуть змінюватися залежно від різних факторів, тому рекомендуємо звертати увагу на актуальні ціни перед покупкою квитків або користування послугою в потязі. Ця послуга та її ціна обов'язково зазначаються у квитку. Пасажири всіх категорій вагонів, що мають спальні місця, які оплатили вартість користування постільними речами, забезпечуються ними провідником свого вагона.
Якщо пасажир не оплатив вартість користування постільними речами під час покупки квитка, він може скористатися цією послугою, оплативши її начальнику потяга або провіднику вагона, який потім зобов'язаний надати пасажиру відповідний документ про оплату (квитанцію).

Чи була вам ця стаття корисна?