Завантаження...

hero

Як дізнатися наявність залізничних квитків?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

На сайті skybooking.ua ви можете перевірити наявність вільних місць на поїзди в режимі онлайн. Якщо квитків немає, потяг не буде відображатися в пошуковій системі видачі.

Розклад усіх потягів, які їздять заданим напрямком, показано на сторінці видачі результатів пошуку на нашому сайті. Якщо за необхідним напрямком поїзда не курсують, система підбере варіанти проїзду з пересадками (якщо це можливо).

Щоб переглянути наявність квитків, виконайте такі дії:

1. Введіть маршрут поїздки в поля «Звідки» та «Куди» (місто відправлення та місто прибуття).

2. У електронному календарі в полі «Туди» виберіть дату виїзду. Якщо необхідно вкажіть день повернення у поле «Назад».

3. Система SkyBooking покаже всі доступні рейси заданим маршрутом в одну або обидві сторони. Список зворотних поїздів буде виведено на екран праворуч на сторінці видачі результатів пошуку рейсів.

4. Використовуйте сортування рейсів за трьома параметрами: відправлення, час у дорозі та прибуття. Фільтри розташовані над першим рейсом у видачі.

5. У полі кожного рейсу вказано час та день відправлення, час прибуття, тривалість поїздки, тип поїзда та його номер. Таку ж інформацію можна переглянути у потягах на зворотний шлях.

6. У правому верхньому куті рейсу ви побачите доступні місця: кількість та клас (люкс, купе, плацкарт, сидячий 1-го класу, сидячий 2-го класу). Вільні місця на зворотний шлях ви можете подивитися тільки після того, як оберете рейс відправлення та місце у поїзді.

7. Вибравши потрібний рейс, перед вами відкриється інтерактивна схема поїзда. Над схемою потяга додатково продубльована інформація про рейс: номер поїзда, тип поїзда, відправлення (дата та час), прибуття (дата та час), час у дорозі.

8. Виберіть рейс та натисніть на нього. Ви побачите інтерактивну схему потяга. Над кожним вагоном продубльовано вартість. Натисніть потрібний вагон, перед вами з'явиться ілюстрація вагона з вільними місцями. Вільні місця позначені світло-сірим кольором і клікабельні. На схемі будуть відображені лише ті вагони, в яких є вільні місця.

9. Виберіть вільне місце, воно загориться зеленим кольором і з'явиться у формі нижче ліворуч. Для квитка на зворотний шлях зробіть те саме.

10. Заповніть форму та здійсніть покупку квитка.

Чи була вам ця стаття корисна?