Завантаження...

hero

У яких випадках не допускається переоформлення квитка на поїзд?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

При переоформленні проїзного документа на потяги Укрзалізниці важливо знати, що деякі обмеження щодо змін не допускаються. Зокрема, неможливо здійснити переоформлення проїзного документа з метою зміни станції відправлення та призначення. Крім того, не дозволяється зміна прізвища та імені у проїзному документі на ім'я та прізвище іншого пасажира. Ці дані залишаються постійними для забезпечення відповідності між інформацією у проїзному документі та пасажиром, який здійснює поїздку.

Також важливо пам'ятати, що не можна змінити своє прізвище та ім'я в проїзному документі, якщо допущені грубі помилки в написанні. Це забезпечує точність ідентифікації пасажира під час подорожі. У разі потреби виправлення прізвища, імені або зміни станції відправлення та призначення, знадобиться анулювання поточного проїзного документа та придбання нового квитка із внесеними змінами.

Крім того, неможливо провести переоформлення повного проїзного документа на дитячий та навпаки. Тому перед покупкою квитка або переоформленням рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами та можливими обмеженнями на конкретний напрямок та тип квитка.

Чи була вам ця стаття корисна?