Завантаження...

hero

У яких випадках посадки у поїзд (вагон) пасажирів, які прямують у складі організованої групи, не допускається?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Поїздка організованої групи у поїзді – це спільна подорож кількох людей з однією метою, яка організована належним чином або узгоджена з певною організацією. Група пасажирів може складатися з 10 і більше осіб, до яких належать друзі, сім’ї, колеги, учасники екскурсій, спортивних команд, туристичних груп, учні тощо.

У складі організованої групи пасажирам може бути відмовлено у посадці у потяг (вагон) Укрзалізниці у таких випадках:

  1. Порушення правил безпеки. Якщо пасажири у складі організованої групи порушують правила безпеки чи поведінка групи становить загрозу собі чи іншим пасажирам.
  2. Неправильно оформлені документи. Поїздка учасників групи здійснюється згідно з груповими проїзними документами, де зазначаються всі дані учасників групи (прізвища та імена пасажирів) та дані керівника організованої групи. Якщо у складі групи є пасажири, які мають право на пільговий проїзд, необхідно вказати номер свідоцтва та пільги, а для дітей – рік народження. Кількість місць за одним груповим проїзним документом не має перевищувати кількість місць у вагоні. На один вагон має бути один груповий проїзний документ.
  3. Невідповідність купленим місцям. Якщо документи організованої групи пасажирів не відповідають зазначеним місцям у квитках або не дотримуються розподілу по вагонах, може бути відмовлено у їх посадці.
  4. Відсутність документів. Якщо пасажири у складі організованої групи не надають необхідні документи для посадки, такі як груповий проїзний документ або ідентифікаційні документи.
  5. Порушення правил оформлення багажу. Якщо пасажири групи порушують правила оформлення та перевезення багажу, наприклад, перевищують допустимі розміри чи вагу, їх можуть не допустити до посадки.

Важливо зазначити, що організована поїздка у групі вимагає дотримання всіх правил та вимог Укрзалізниці, щоб забезпечити комфортну та безпечну подорож для всіх учасників, тому заздалегідь ознайомтеся з правилами оформлення замовлень для перевезення організованих груп пасажирів.

Чи була вам ця стаття корисна?