Завантаження...

hero

Як сплатити за квиток на поїзд?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Оплату залізничних квитків на сайті skybooking.ua ви можете зробити, використовуючи такі способи:

1. Банківська картка (Visa або MasterCard).

2. Сервіс онлайн-оплат EasyPay.

3. Мобільні гроші.

4. Платіжні системи Google Pay та Apple Pay.

Щоб здійснити оплату карткою, ви повинні дотримуватися таких умов:

1. Ваша карта має бути активною та відкритою для проведення платежів в Інтернеті. Перед проведенням платежу рекомендуємо звернутися до служби підтримки вашого банку та перевірити, чи не стоять у вас обмеження для проведення успішної інтернет-оплати. Телефон служби підтримки можна подивитися на звороті своєї карти. Крім того, ви можете скористатися застосунком та за його допомогою перевірити ліміт на оплату.

2. На карті для оплати замовлення має бути достатньо коштів.

Найчастіше користувачі обирають спосіб оплати картками Visa або Mastercard. Щоб сплатити за покупку квитків карткою, вам необхідно:

1. Ввести номер картки.

2. Вказати термін дії банківської картки.

3. Ввести CVV або /CVC-код.

Не варто боятися вводити дані банківської картки, наш сайт має сертифікат SSL (замок у лівому куту рядка з адресою сайту в браузері), який забезпечує захист особистих даних клієнтів нашого сервісу.

 

Увага!

 

Виділений час на оплату замовлення складає 30 хвилин. У разі виникнення проблем із оплатою банківською карткою зверніться на “Гарячу лінію” свого банку.

Після оплати замовлення на електронній пошті, яку ви вказали під час реєстрації, а також в особистому кабінеті на нашому сайті, буде доступний документ відповідно до типу купленого квитка – електронний квиток або квиток з відкладеним друком (номером замовлення).

Чи була вам ця стаття корисна?