Завантаження...

hero

Як повертаються гроші за невикористані проїзні документи?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Пасажиру проводиться повернення грошових коштів за невикористані проїзні документи на поїзди всіх типів Укрзалізниці, оформлені в Україні.

Якщо пасажиру довелося скасувати поїздку з особистих причин, загальні правила повернення квитка на поїзд такі:

  1. Анулювання квитка до відправлення поїзда. Повернення квитка можливе до того, як вирушить поїзд, але існують деякі обмеження і правила, які можуть змінюватися залежно від типу квитка, тарифу та умов придбання. Якщо пасажир здійснює повернення за 24 години й більше, йому відшкодовується повна вартість проїзного документа і плацкарти (комісійний збір і послуга повернення - 50 грн, комісія банківських послуг не відшкодовується). У разі звернення від 24 до 9 годин до часу відправлення поїзда, пасажиру компенсується повна сума вартості квитка та 50% ціни плацкарти. У разі, якщо залишилося менше 9 годин до від'їзду поїзда, пасажир отримає повну вартість квитка, однак без вартості плацкарти. Після відправлення поїзда при зверненні протягом однієї години, оплачується 10% вартості квитка та плацкарти.
  2. Оплата комісії. При скасуванні залізничного квитка стягується комісія за послуги, крім випадків, спричинених з вини перевізника Укрзалізниці. Гроші за послуги продажу проїзних документів, не підлягають поверненню, крім випадків скасування або запізнення поїздів з вини перевізника.
  3. Процедура повернення. Для здійснення повернення квитка, купленого на skybooking.ua, пасажири можуть звернутися до нашого офісу, провести анулювання на сайті або здійснити повернення в касі Укрзалізниці. Повернути квиток на сайті ви можете, перейшовши за посиланням у вашому листі з електронним квитком. Щоб повернути квиток в офісі або касі, при собі необхідно мати паперовий квиток і документи, що засвідчують особу.
  4. Повернення в разі запізнення на поїзд. У разі запізнення на поїзд Укрзалізниці, загальні умови повернення можуть не поширюватися. Залежно від причини запізнення та чинних правил, можна звернутися до каси або інформаційного центру Укрзалізниці для отримання консультації, можливості повернення або перенесення квитка на інший поїзд.
  5. Повернення квитків з вини перевізника. Якщо поїзд запізнився або був скасований з вини перевізника, пасажир має право отримати повну суму грошових коштів, витрачених ним під час купівлі квитка, зокрема за послуги, пов'язані з купівлею або резервуванням місць, однак банківські послуги не компенсуються.

Важливо зазначити, що умови повернення квитка на поїзд Укрзалізниці можуть змінюватися, рекомендуємо перевіряти актуальну інформацію перед процедурою повернення квитка.

Чи була вам ця стаття корисна?