Завантаження...

hero

Як відновити загублений квиток на поїзд?

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Категорії

Втрачені та викрадені квитки не підлягають відновленню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1997 № 252 "Про порядок обслуговування громадян залізничним транспортом". Це також встановлено Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

У разі втрати пільгових або безкоштовних квитків, вони не підлягають відновленню та заміні. Важливо пам'ятати про це при плануванні поїздки та зберіганні проїзних документів.

У відношенні до електронних квитків, оформлених на сайті, існує важливий виняток. Пасажир має можливість повторно надрукувати втрачений квиток, скориставшись особистим кабінетом на сайті або листом в електронній пошті. Важливо уточнити, що втрачений електронний квиток не повинен бути надрукований на бланку проїзного документа Укрзалізниці згідно зі встановленим зразком, який передбачають каси та термінали самообслуговування. Це надає пасажиру зручність та можливість повторно отримати свій квиток без необхідності звертатися до каси або інформаційного центру. 
 

Чи була вам ця стаття корисна?