Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Вінниця

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Вінниця

За маршрутом Київ - Вінниця щодня курсує понад 5 поїздів. Це означає, що ви легко зможете знайти та сплатити зручні місця у вагоні. Навіть якщо терміново знадобилося вирушити зі столиці до Вінниці, є безліч варіантів, щоби дістатися місця призначення вчасно. Купівля залізничного квитка онлайн — це в першу чергу дешево і зручно, тому що вам не потрібно їхати на вокзал і займати чергу.

На сайті skybooking.ua можна вигідно купити квитки на поїзд Київ - Вінниця. При створенні сервісу враховувалися переваги сучасних користувачів, які прагнуть економії часу та коштів. Тут ви зможете швидко знайти підходящий поїзд та вибрати найзручніші місця у вагоні. Найкраще робити це заздалегідь, щоби мати гарний вибір. Зазвичай чим ближче до дати відправлення, тим менше варіантів розміщення.

Протягом дня від станції Київ-Пасажирський регулярно відправляються потяги різного рівня комфорту. Це поїзди за номерами 55, 867, 769, Інтерсіті+ 705, 757 та інші. Великий вибір дозволяє легко скласти маршрут до будь-якої точки України. На нашому сайті ви знайдете лише актуальні пропозиції з точними відомостями про рейси.

;

Залізничні квитки Київ - Вінниця

SkyBooking являє собою сучасний сервіс із продажу залізничних квитків онлайн. Це можливість купити залізничний квиток на поїзд Київ - Хмельницький або Вінниця всього за кілька хвилин, не виходячи з дому. Електронний проїзний документ є повноцінною підставою для проїзду (якщо на ньому не вказано про необхідність обміну в касі). Однак враховуйте, що не на всі поїзди розрахована посадка за електронним квитком. Іноді на ньому відразу написано про необхідність роздруківки його в касі. Існує три види залізничних квитків: з QR-кодом (для посадки достатньо в електронному вигляді), з кодом замовлення (його потрібно буде поміняти на паперовий) та стандартний паперовий, який можна одразу придбати в касі.

Скільки коштує квиток Київ - Вінниця

Дізнатися повну вартість проїзду за маршрутом Київ - Вінниця можна за допомогою сервісу SkyBooking. Для цього потрібно буде виконати низку нескладних дій:

  1. Спочатку необхідно вказати дату, пункти відправлення (Київ) і прибуття (Вінниця). Наша система без помилок знайде інформацію про доступні рейси і покаже їх за вартістю від найдешевшого до найдорожчого.
  2. З представлених варіантів залізничних рейсів можна вибрати найзручніший за ціною та часом.
  3. Ви зможете обрати тип вагона (купе, плацкарт, люкс, або 1–2 класів в Інтерсіті), місце та додаткові послуги (чай, кава, ліжко та інше).
  4. Ціна квитка відобразиться внизу сторінки.

З’ясувати точну вартість поїздки можна дуже швидко — займе не більше 10 хвилин, якщо ви вже знаєте дату відправлення. Маючи у своєму розпорядженні всю інформацію про рейс, вам легше планувати свій графік. Це особливо актуально для пасажирів, які їдуть до Вінниці по роботі.

Як купити залізничний квиток Київ - Вінниця

Замовлення квитка на поїзд можливе онлайн за допомогою банківської картки Visa/MasterCard або через платіжний сервіс EasyPay. Для цього пройдіть кілька етапів:

  1. Після вибору вагона та місця заповніть дані - Ім’я, Прізвище та контактні дані. На самій формі ще раз вказується номер обраного поїзда, вагон та місце.
  2. Після цього натисніть кнопку "Купити" й переведіть оплату в позначений таймером час.

Після опрацювання інформації електронний квиток буде вислано на вказаний email. Якщо проїзний документ є підставою для проїзду, на ньому буде вказано унікальний QR-код, який зчитується спеціальним пристроєм. У такому разі його не потрібно друкувати.

Де купити квиток на потяг

У пасажирів є великий вибір варіантів при складанні свого маршруту. Проїзні можна купити в касі Укрзалізниці на залізничному вокзалі, а також за допомогою нашого сервісу.

Купити квиток на потяг онлайн

Пошук вільних місць у поїзді онлайн має безліч плюсів, адже зробити це можна зі свого офісу чи дому, спокійно оцінивши кожну пропозицію. До того ж, ви не загубите електронний квиток і не порвете його випадково. Навіть якщо видалите його з телефону, можна знову зайти на пошту або особистий кабінет на нашому сайті і знову його завантажити. Купівля проїзного документа онлайн займає всього кілька хвилин, після чого ви можете приступити до збору валіз. 

Купити квиток на потяг у касі

Якщо вам зручніше купити залізничний квиток на вокзалі, будьте готові витратити час на дорогу й очікування в черзі до каси. У вас не буде достатньо часу, щоб подумати над вибором. Вам просто пропонують варіанти. Також у цьому разі є ризик залишитися зовсім без квитка на рейс, який вас цікавить, якщо черга до каси буде довгою. Тому якщо ви хочете заощадити свій час, краще вибирати квитки на сайті. 

Розклад руху потягів Київ - Вінниця

Для купівлі залізничного квитка Київ - Вінниця за допомогою нашого сервісу вам знадобляться лічені хвилини. Ми надаємо всі умови, щоб вам було зручно шукати і оплачувати місця у вагоні. У нас можна побачити тільки актуальну і перевірену інформацію про відправлення, вартість, дату і станції відправлення і прибуття. Розклад поїздів постійно оновлюється і узгоджується з офіційним сайтом Укрзалізниці. Ви можете повністю покладатися на нашу інформацію під час організації поїздок зі столиці до Вінниці. Якщо вам часто доводиться їздити, завжди перевіряйте графік руху, оскільки він може змінюватися залежно від сезону.