Завантаження...

Київ - Вінниця

Мінімальний час у дорозі 02 г. 55 хв.
Поїздів маршрутом 13 поїзд(ів)
Відстань між станціями 262 км
Раннє/пізнє відправлення 00:31 / 22:37
Від 120 грн.
Знайти квиток

Подробиці

За маршрутом Київ — Вінниця щодня курсує понад 5 поїздів. Це означає, що ви легко зможете знайти та сплатити зручні місця у вагоні. Навіть якщо терміново знадобилося вирушити зі столиці до Вінниці, є безліч варіантів, щоби дістатися місця призначення вчасно. Купівля залізничного квитка онлайн — це в першу чергу дешево і зручно, тому що вам не потрібно їхати на вокзал і займати чергу.

На сайті skybooking.ua можна вигідно купити квитки на поїзд Київ — Вінниця. При створенні сервісу враховувалися переваги сучасних користувачів, які прагнуть економії часу та коштів. Тут ви зможете швидко знайти підходящий поїзд та вибрати найзручніші місця у вагоні. Найкраще робити це заздалегідь, щоби мати гарний вибір. Зазвичай чим ближче до дати відправлення, тим менше варіантів розміщення.

Протягом дня від станції Київ-Пасажирський регулярно відправляються потяги різного рівня комфорту. Це поїзди за номерами 55, 867, 769, Інтерсіті+ 705, 757 та інші. Великий вибір дозволяє легко скласти маршрут до будь-якої точки України. На нашому сайті ви знайдете лише актуальні пропозиції з точними відомостями про рейси.

Залізничні квитки Київ - Вінниця

SkyBooking - це зручний і ретельно продуманий сервіс із продажу залізничних квитків онлайн. Це можливість купити залізничний квиток на поїзд Київ - Вінниця з будь-якої точки, де є Інтернет. Електронний проїзний документ є підставою для посадки (якщо не вказано про необхідність обміну в касі).

На жаль, не на всі поїзди розрахована посадка електронним квитком. Іноді на ньому відразу написано необхідність роздруківки його в касі. Існує три види залізничних квитків: з QR-кодом (для посадки достатньо в електронному вигляді), з кодом замовлення (його потрібно буде поміняти на паперовий) і стандартний паперовий, який можна придбати в касі.

Скільки коштує квиток Київ - Вінниця

Дізнатись повну вартість проїзду за маршрутом Київ - Вінниця можна через сервіс SkyBooking:

  1. Спочатку необхідно вказати дату, пункти відправлення (Київ) та прибуття (Вінниця). Наша система без помилок знайде інформацію про всілякі станції, варіанти проїзду та покаже їх за вартістю від найдешевшого до найдорожчого.
  2. З представлених варіантів залізничних рейсів можна вибрати найзручніший за ціною та часом.
  3. Ви зможете обрати тип вагона (купе, плацкарт, люкс, або 1–2 класів в Інтерсіті), місце та додаткові послуги (чай, кава, ліжко та інше).
  4. Ціни відображаються внизу сторінки.

З’ясувати точну вартість поїздки можна дуже швидко — займе не більше 10 хвилин, якщо ви вже знаєте дату відправлення. Маючи у своєму розпорядженні всю інформацію про рейс, вам легше планувати свій графік. Це особливо актуально для пасажирів, які їдуть до Вінниці по роботі.

Як купити залізничний квиток Київ - Вінниця

Замовлення квитків на поїзди можливе онлайн за допомогою банківської картки Visa/MasterCard або через платіжний сервіс EasyPay. Для цього виконайте декілька етапів:

  1. Після вибору вагона та місця заповніть дані - Ім’я, Прізвище та контактні дані. На самій формі ще раз вказується номер обраного поїзда, вагон та місце.
  2. Після цього натисніть кнопку "Купити" й переведіть оплату в позначений таймером час.

Після обробки інформації електронний квиток буде надіслано на вказану електронну пошту. Якщо проїзний документ є підставою для проїзду, на ньому буде вказано унікальний QR-код, який зчитується спеціальним пристроєм. У такому разі його не потрібно друкувати.

Де купити квиток на поїзд

У пасажирів є великий вибір варіантів під час складання свого маршруту. Проїзні можна купити в касі на залізничному вокзалі, а також за допомогою сервісу SkyBooking. У першому випадку ви витрачаєте час на дорогу та очікування в черзі до каси. Більше того, у вас немає достатнього часу, щоби подумати над вибором. Просто пропонують варіанти.

Пошук місць на сайті має набагато більше плюсів, адже зробити це можна зі свого офісу чи будинку, спокійно оцінивши кожну пропозицію. До того ж, ви не втратите е-квиток і не порвете його. Навіть якщо видаліть його з телефону, можна знову зайти на пошту чи особистий кабінет на нашому сайті та знову завантажити його.

Розклад руху поїздів Київ - Вінниця

Для покупки залізничного квитка Київ - Вінниця за допомогою сервісу SkyBooking вам знадобляться лічені хвилини. Ми надаємо всі умови, щоби вам було зручно шукати та оплачувати квитки. У нас можна побачити тільки актуальну та перевірену інформацію про відправлення, вартість, дату та станції відправлення та прибуття.

Розклад поїздів постійно оновлюється та узгоджується із системою Укрзалізниці. Ви можете повністю покладатись на нашу інформацію при організації поїздок зі столиці до Вінниці. Якщо вам часто доводиться їздити, завжди перевіряйте графік руху, оскільки він може змінюватись залежно від сезону.

Приємної подорожі

Сервіс SkyBooking розроблений з урахуванням сучасних тенденцій, щоби ваша подорож пройшла комфортно та незабутньо.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa