Завантаження...

Напрямки потягів по Україні

Алея Дніпро
Коростень - Дніпро
вiд 170 грн.
Докладніше
Кафедральний собор, Тернопіль
Миколаїв - Тернопіль
вiд 215 грн.
Докладніше
Латинський собор у Львові
Миколаїв - Львів
вiд 230 грн.
Докладніше
Місто Суми
Рівне - Суми
вiд 350 грн.
Докладніше
Хресто-Воздвиженський собор Ужгород
Рівне - Ужгород
вiд 225 грн.
Докладніше
Історичний центр, Мукачеве
Рівне - Мукачево
вiд 215 грн.
Докладніше
Місто Кропивницьке
Хмельницький - Кропивницький
вiд 135 грн.
Докладніше
Місто Коростень
Луцьк - Коростень
вiд 140 грн.
Докладніше
Місто Кропивницьке
Полтава - Кропивницький
вiд 175 грн.
Докладніше
Замок Мукачево
Полтава - Мукачево
вiд 1 000 грн.
Докладніше
Центр міста Трускавець
Полтава - Трускавець
вiд 550 грн.
Докладніше
Спальні райони, Хмельницький
Миколаїв - Хмельницький
вiд 375 грн.
Докладніше
Площа Свободи Харків
Вінниця - Харків
вiд 500 грн.
Докладніше
Місто Миколаїв
Вінниця - Миколаїв
вiд 318 грн.
Докладніше
Місто Коростень
Вінниця - Коростень
вiд 70 грн.
Докладніше
Кафедральний собор, Тернопіль
Полтава - Тернопіль
вiд 750 грн.
Докладніше
Показано 1 из 33 стр.

Залізничні квитки по Україні можна купити, не виходячи з дому, з допомогою сайту Skybooking.ua. Наш сайт безпосередньо аналізує базу Укрзалізниці та підбирає відповідні варіанти рейсів за прийнятними цінами. Напрямки в усі куточки України стають доступнішими з нашим онлайн-сервісом.

Купити квиток на поїзд онлайн: економимо час та нерви

Українська залізниця — важлива логістична артерія, яка забезпечує вантажні та пасажирські перевезення. Щодня з вокзалів країни вирушають сотні рейсів по різних містах, що сполучають схід та захід, північ та південь. Розклад поїздів часто змінюється, рейси скасовують, а квитки на популярні напрямки розкуповуються блискавично.

Продаж залізничних квитків по Україні здійснюється через залізничні каси або інтернет-сайти турагентств. Щоби не витрачати час на відвідування каси та очікування в черзі, SkyBooking створив зручну пошукову сторінку для швидкого пошуку покупки офіційних проїзних квитків Укрзалізниці. На нашому сайті можна вивчити розклад рейсів, дізнатися про час відправлення та прибуття, а також вартість квитків на поїзд. Придбаний електронний квиток має таку саму силу, як і паперовий у касі, але його навіть необов’язково роздруковувати — достатньо пред’явити штрих-код на екрані смартфона бортпровіднику під час посадки у вагон поїзда.

Надійний партнер у подорожі — SkyBooking

Далека поїздка завжди хвилююча та пов’язана з підготовкою та клопітними зборами. Офіційний сайт із продажу залізничних квитків SkyBooking постарався спростити та полегшити процес пошуку та купівлі квитків на поїзд по Україні, щоби знизити градус напруги перед майбутньою подорожжю.

Купівля та пошук квитка на сайті інтуїтивно зрозумілий для будь-якої людини, яка хоч раз включала комп’ютер і користувалася інтернетом. Головні аргументи, чому варто купити квиток на потяг Україною в нас:

 • офіційний продаж квитків перевізника України Укрзалізниці;
 • зручне вікно пошуку з інтуїтивно зрозумілими параметрами вибору квитків;
 • розклад поїздів, у якому відображено всі залізничні маршрути України;
 • актуальна інформація про рейси, склади та наявність вільних місць;
 • візуальний вибір місць та карта місць у вагоні;
 • цілодобовий доступ до сервісу;
 • миттєве придбання електронного квитка;
 • післяпродажне обслуговування: повернення та обмін квитка.

Як купити квиток на поїзд

Щоб купити квиток на поїзд на сайті SkyBooking, вам необхідно здійснити зовсім небагато дій, але перше й основне вам треба підготуватися до покупки. Вам необхідно приготувати паспорт пасажира, на ім’я якого виписуватиметься квиток, щоб при запиті ви грамотно та без помилок змогли вписати ім’я та прізвище пасажира та картку, з якої буде здійснено оплату. Щоб знайти та виписати квиток, треба зробити всього 3 кроки:

 1. Спочатку у формі пошуку та підбору квитків Укрзалізниці необхідно обрати маршрут, яким ви збираєтеся їхати. У формі пошуку просто необхідно вказати станцію відправлення (починайте вводити текст зручною для вас мовою й система сама видаватиме варіанти станцій) та станцію прибуття.
 2. У графі дата відправлення вибираєте потрібну вам дату і, якщо потрібен зворотний квиток, вибираєте дату повернення.
 3. Натискаєте на кнопку пошук і через пару секунд система видасть результати пошуку з детальною інформацією про час відправлення та прибуття, наявність та тип посадкових місць, вартість, але за наявності маршруту на цю дату.

Після вибору рейсу, підтвердження покупки та оплати на вказану електронну пошту прийде електронний квиток, який потрібно лише зберегти на смартфоні. Після цих простих кроків можна сміливо вирушати в дорогу.

Чи не змогли знайти квиток на поїзд? Якщо ви не змогли знайти квиток на поїзд, то ви можете набрати нас. Наш менеджер у телефонному режимі знайде відповідний квиток, проконсультує по деталях рейсу і відповість на всі запитання. Дзвоніть за телефонами, вказаними на сайті, і ми допоможемо купити квиток на поїзд по Україні в будь-який час.


 

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa