Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Хмельницький

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Хмельницький

Якщо вам потрібно дістатися з Києва до Хмельницького, варто звернути увагу на залізничний транспорт. Поїзд є найоптимальнішим рішенням, тому що дозволяє зручно розташуватися та відпочити у дорозі. З вікон вагона також відкриваються чудові краєвиди, якими можна милуватися всю дорогу.

Щоб подорож пройшла без проблем, варто спланувати її заздалегідь, вибравши рейс і місця у вагоні відразу. Це дає вам перевагу у пошуку найвигідніших квитків. Завдяки зручному та до дрібниць продуманому сайту skybooking.ua, ви зможете купити залізничні квитки всього за пару кліків. Після введення основної інформації, система покаже вам усі доступні пропозиції на вибрану дату.

За маршрутом Київ - Хмельницький курсує понад 10 поїздів. Це дає можливість пасажирам вибрати відповідний рейс вранці, вдень або ввечері і прибути до місця призначення вчасно. Особливо це важливо для тих, хто їде до Хмельницького по роботі та для кого важливий точний графік. Навіть якщо ви не обмежені в часі, не покладайтеся на велику кількість поїздів. Купити залізничні квитки можна за 20-30 днів, тому краще скористатися такою можливістю і забезпечити для себе комфортну подорож.

;

Залізничні квитки Київ - Хмельницький

За часом маршрут Київ - Хмельницький у середньому займає 4-6 годин. Ця відстань невелика, тому за бажання можна заощадити, вибравши місця в плацкартному вагоні. Тим, хто цінує комфорт і спокій під час поїздки, краще зупинитися на люксі, розрахованому тільки на двох пасажирів. Це найдорожчий варіант, але при цьому він гарантує спокійну подорож і відпочинок у дорозі. У купейний вагон поїзда ціна квитка буде не надто високою. Основною відмінністю купе є те, що в ньому можуть розміститися лише чотири людини. Вам не буде чути шум інших людей, оскільки в кожному купе передбачені двері, які закриваються. Інтерсіті - комфортний поїзд, у якому передбачено сидячі місця. Головною його особливістю є висока швидкість і сервіс.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Хмельницький

Якщо ви хочете дізнатися точну вартість квитків, для цього необхідно на сайті ввести дату, коли ви збираєтеся вирушити в поїздку. Також потрібно уточнити місто, з якого ви виїжджаєте (Київ) і куди потрібно прибути (Хмельницький). Пошукова система покаже всі доступні варіанти, поруч з якими буде вказана вартість. Ціна проїзного документа залежатиме насамперед від виду поїзда і типу вагона. Також вона залежить від попиту на маршрут. Таким чином, у різні дні тижня та свята вартість може суттєво відрізнятися. Остаточну суму ви побачите після вибору всіх параметрів внизу сторінки.

Як купити залізничні квитки Київ - Хмельницький

 

Сервіс SkyBooking дає можливість купити залізничні квитки Київ - Рівне або Хмельницький онлайн. Для того, щоб вибрати відповідний варіант, необхідно виконати низку таких дій:

  • на головній сторінці ви побачите пошукове поле, де необхідно вказати місце відправлення Київ і прибуття - Хмельницький;
  • далі відзначити в календарі дату від'їзду;
  • перед вами з'явиться список поїздів, які курсують за цим напрямком;
  • вибравши потрібний варіант, який підходить за часом, необхідно визначитися з типом вагона;
  • з'явиться схема, де будуть вказані всі вільні місця, що дасть змогу ознайомитися з розташуванням посадкових місць і вибрати найбільш підходящі;
  • після цього з'явиться електронний бланк, де потрібно правильно написати своє повне ім'я та прізвище, так само, як зазначено в паспорті, номер телефону та email;
  • потім натиснути кнопку "Купити" і оплатити залізничні квитки через банкінг.

Після проведення оплати на вашу електронну пошту прийде посилання, скориставшись яким можна побачити посадковий документ. Рекомендуємо відразу ще раз перевірити зазначені дані, щоб під час посадки не виникло проблем. 

 

Де купити квитки на поїзд

Сьогодні існує кілька варіантів, які дають змогу швидко зробити замовлення залізничного квитка. Ви можете приїхати на вокзал і купити його в касира. Якщо ви віддаєте перевагу економії часу, краще знайти й оплатити посадковий документ самостійно за допомогою нашого сервісу.

Купити квиток на поїзд онлайн

На нашому сайті ви зможете знайти і оформити залізничний квиток на поїзд Київ - Хмельницький у кілька кліків. Це можна зробити в домашній обстановці або навіть дорогою на роботу. Окрім того, електронний квиток ви не порвете і не загубите. Його в будь-який момент можна знову завантажити на телефон з особистого кабінету або електронної пошти.

Купити квитки на поїзд у касі

Також квитки на поїзд можна купити безпосередньо в касі Укрзалізниці на вокзалі. В цьому випадку вам доведеться виділити заздалегідь час, щоб приїхати на вокзал та витратити час у черзі. Крім того, завжди є ризик, що квитки можуть уже розібрати, а на обмірковування альтернативи просто не буде багато часу.

Розклад руху поїздів Київ - Хмельницький

Перед тим, як купити залізничний квиток на рейс, найкраще ознайомитися з розкладом поїздів, щоб підібрати для себе найбільш підходящий маршрут. На сайті skybooking.ua інформація постійно оновлюється і узгоджується з офіційним сайтом Укрзалізниці, тому, якщо з якоїсь причини графік поїздів зміниться, ви відразу побачите це. Під час планування поїздок враховуйте, що графік руху часто змінюється залежно від сезону або інших зовнішніх факторів. Завжди уточнюйте розклад поїздів, щоб уникнути неприємних ситуацій.