Завантаження...

Київ - Хмельницький

Мінімальний час у дорозі 04 г. 51 хв.
Поїздів маршрутом 10 поїзд(ів)
Відстань між станціями 328 км
Раннє/пізнє відправлення 00:31 / 22:37
Від 150 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Якщо вам потрібно дістатися столиці до Хмельницького, варто звернути увагу на залізничний транспорт. Поїзд є найоптимальнішим рішенням, тому що дозволяє зручно розташуватися та відпочити у дорозі. З вікон вагона також відкриваються чудові краєвиди, якими можна милуватися всю дорогу.

Щоб подорож пройшла без проблем, варто спланувати її заздалегідь, вибравши рейс і місця у вагоні відразу. Це дає вам перевагу у пошуку найвигідніших квитків. Завдяки зручному та до дрібниць продуманому сайту skybooking.ua, ви зможете купити залізничні квитки всього за пару кліків. Після введення основної інформації, система покаже вам усі доступні пропозиції на вибрану дату.

За маршрутом Київ – Хмельницький курсує понад 10 поїздів. Це дає можливість пасажирам вибрати відповідний рейс вранці, вдень або ввечері і прибути до місця призначення вчасно. Особливо це важливо для тих, хто їде до Хмельницького по роботі та для кого важливий точний графік.

Навіть якщо ви не обмежені в часі, не покладайтеся на велику кількість поїздів. Купити залізничні квитки можна за 20-30 днів, тому краще скористатися такою можливістю і забезпечити для себе комфортну подорож.

Залізничні квитки Київ - Хмельницький

За часом маршрут Київ – Хмельницький загалом займає 4-6 годин. Ця відстань невелика, тому за бажання можна заощадити, обравши місця в плацкартному вагоні. Для тих, хто цінує комфорт та спокій під час поїздки, краще зупинитися на люксі, розрахованому лише на двох пасажирів. Це найдорожчий варіант, але при цьому він гарантує спокійну подорож та відпочинок у дорозі.

У купейний вагон поїзда ціна квитка буде не надто високою. Основною відмінністю купе є те, що в ньому можуть розміститися лише чотири особи. Вам не буде чути шум інших людей, тому що в кожному купе передбачені двері, які зачиняються.

Інтерсіті – комфортний поїзд, у якому передбачені сидячі місця. Головною особливістю такого залізничного складу є те, що він швидкісний та розрахований на мінімальний час у дорозі.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Хмельницький

Якщо ви бажаєте дізнатися точну вартість квитків, для цього необхідно на сайті ввести дату, коли ви збираєтеся вирушити в поїздку. Також потрібно уточнити місто, з якого ви виїжджаєте (Київ) та куди (Хмельницький). Пошукова система покаже всі варіанти поїздів, поряд із якими буде вказано вартість.

Вартість квитків залежатиме насамперед від виду поїзда. Чим менше часу займає дорога, тим дорожче коштуватимуть залізничні квитки на поїзд. Також на ціну впливає тип вагона та місце. Остаточну вартість ви побачите після вибору всіх параметрів. Загальна ціна знаходиться внизу сторінки.

Як купити залізничні квитки Київ - Хмельницький

Сервіс SkyBooking дає можливість купити залізничні квитки онлайн онлайн. Для того, щоб вибрати відповідний варіант, необхідно виконати низку таких дій:

  • на головній сторінці ви побачите пошукове поле, де необхідно вказати місце відправлення Київ та прибуття - Хмельницький;
  • далі відзначити у календарі дату від'їзду;
  • перед вами з'явиться список поїздів, які курсують цим напрямом;
  • обравши потрібний варіант, який підходить вам за часом, необхідно визначитися із типом вагона;
  • з'явиться схема, де будуть вказані всі вільні місця, що дозволить вам ознайомитися з розташуванням посадочних місць і вибрати відповідні місця;
  • після цього перед вами з'явиться електронний бланк, де потрібно правильно написати своє повне ім'я та прізвище так само, як зазначено у паспорті, номер телефону та email;
  • потім натиснути кнопку "Купити" і сплатити залізничні квитки через банкінг.

Після проведення оплати на вашу електронну пошту прийде посилання, скориставшись яким можна побачити е-квиток.

Де купити квитки на поїзд

Сьогодні існує кілька варіантів, які дозволяють швидко зробити замовлення залізничних квитків. Ви можете приїхати на вокзал та купити квиток у касира. Якщо можна зробити це самостійно, то простіше оформити замовлення онлайн через сервіс SkyBooking.

Купити квиток на поїзд онлайн

За допомогою нашого сервісу ви зможете забронювати та сплатити залізничні квитки на поїзд Київ - Хмельницький в кілька кліків. Це можна зробити в домашній обстановці або навіть дорогою на роботу. Більше того, е-квиток ви не порвете і не втратите. Його в будь-який момент можна знову завантажити на телефон із особистого кабінету або електронної пошти.

Купити квитки на поїзд у касі

Також квитки на поїзд можна купити безпосередньо в касі на залізничному вокзалі. В цьому випадку вам доведеться виділити заздалегідь час, щоб приїхати на вокзал та витратити час у черзі. Крім того, завжди є ризик, що квитки можуть уже розібрати, а на обмірковування альтернативи просто не буде багато часу.

Розклад руху поїздів Київ - Хмельницький

Перед тим, як купити залізничний квиток на рейс, пасажир повинен ознайомитися з розкладом поїздів, щоб підібрати для себе найкращий маршрут. На сайті skybooking.ua інформація постійно оновлюється та узгоджується із системою Укрзалізниці, тому, якщо з якоїсь причини графік поїздів зміниться, ви одразу побачите це.

При плануванні подорожей враховуйте, що графік руху часто змінюється залежно від сезону чи інших зовнішніх факторів. Завжди уточнюйте розклад поїздів, щоб уникнути неприємних ситуацій.

Приємної подорожі

Сервіс SkyBooking допомагає пасажирам підібрати вигідні квитки та їздити по заданих маршрутах з великим задоволенням та комфортом.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa