Завантаження...

Київ - Путивль

Мінімальний час у дорозі 03 г. 39 хв.
Поїздів маршрутом 4 поїзд(ів)
Відстань між станціями 254 км
Раннє/пізнє відправлення 02:54 / 16:20
Від 105 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Поїздка за маршрутом Київ – Путивль починається з купівлі залізничного квитка. Все більш популярною альтернативою традиційному відвідуванню каси вокзалу стає використання онлайн-сервісів. Хочете купити проїзний документ прямо з дому? Використовуйте сервіс SkyBooking. На сайті представлена докладна та достовірна інформація по всіх рейсах Укрзалізниці. Все, що вам потрібно, це задати напрямок руху та дату поїздки.

Сьогодні можна забути про нескінченні черги в касу, спроби знайти квиток на потрібний рейс і виснажливу напругу перед поїздкою. На сайті skybooking.ua ви можете вирішити усі питання планування подорожі швидко та без непотрібних переживань. Тільки гарний настрій та передчуття від майбутньої поїздки, а вирішення технічних моментів надайте онлайн сервісу.

Залізничні квитки Київ – Путивль

Посадка на поїзд слідуванням з Києва до Путивля неможлива без залізничного квитка. Купити його максимально швидко та легко можна за допомогою онлайн сервісу SkyBooking. Для цього необхідно:

  1. Відкрити форму пошуку.
  2. Вказати станції відправлення та прибуття, дату поїздки. Зі столиці поїзди вирушають зі станції Київ-Пасажирський. Для складання зворотного маршруту вкажіть і другу дату в календарі.

Ознайомтеся з переліком рейсів зі столиці до Путивля. Крім номера поїзда та назви ви побачите також наявність вільних місць та категорії вагонів.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ – Путивль

По маршруту Київ – Путивль курсує два поїзди з відправленням в один і той самий час. Це швидкісні поїзди Інтерсіті з різними категоріями вагонів – сидячими та купе. Вартість квитка для поїздки з Києва до Путивля вказана на сайті по кожному з них. До неї входить власне оплата проїзду та вартість 2-х напоїв. Для місць у купе ціна включає і оплату постільної білизни. Чи може змінитись вартість квитка? Так.

Пасажир може відмовитися від напоїв та постільної білизни (на етапі оформлення посадкового документа). Для дітей та студентів діють знижки на проїзд. Додаткова оплата буде потрібна у разі перевезення:

  • ручної поклажі вагою понад 36 кг;
  • тварин;
  • апаратури.

У цьому випадку з'явиться окрема форма для оформлення та сплати додаткового проїзного документа.

Як купити залізничні квитки Київ – Путивль

Для замовлення залізничного квитка:

  1. Відкрийте форму пошуку рейсів та вкажіть деталі поїздки (пункти відправлення та прибуття – Київ та Путивль, відповідно, дату).
  2. Із запропонованого переліку поїздів виберіть потрібний.
  3. Заповніть форму для оформлення квитка (персональна інформація пасажира, пільгова категорія, якщо є, додаткові умови).
  4. Вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти.
  5. Внесіть реквізити банківської картки (Visa/MasterCard) та сплатіть квиток.

Після проходження оплати на вказаний email буде надіслано електронний квиток. Згідно з інформацією з офіційного сайту Укрзалізниці оформлення електронних квитків можливе на всі потяги внутрішнього прямування. Для посадки на поїзд достатньо роздрукувати отриманий документ або пред'явити його у телефоні.

Де купити квиток на потяг

Плануючи поїздку поїздом за маршрутом Київ - Путивль, пасажиру необхідно купити залізничний квиток. Отримати квиток на посадку можна в касі Укрзалізниці або через послуги пошуку залізничних квитків онлайн. Який варіант кращий?

Придбати квиток на потяг онлайн

Автономність та мобільність у прийнятті рішень – ключові риси сучасного життя. І купівля залізничних квитків онлайн ідеально вписується в цю концепцію. За допомогою сервісу SkyBooking ви можете знайти та купити проїзний документ на рейс Київ – Путивль або за іншим напрямком всього за кілька хвилин. Все, що необхідно, це вихід в інтернет та гроші на банківській карті. Також ви маєте можливість регулярно відстежувати можливі зміни у розкладі поїздів, наявність вільних місць на той чи інший рейс.

Купити квиток на потяг в касі

Візит до каси перед поїздкою – звичний для багатьох захід. Які моменти дедалі частіше змушують відмовитися від цієї ідеї? Час, витрачений на дорогу та чергу до каси, може бути витрачений марно. Адже ніхто не дає гарантії, що на обраний вами рейс буде квиток на поїзд. А якщо змінився графік руху поїзда, то цей рейс вам більше не підходить.

Їздити на вокзал чи ні, вирішуєте тільки ви, але, погодьтеся, що цей час можна витратити з більшою користю.

Розклад руху потягів Київ – Путивль

Розклад поїздів, що курсують між містами Київ та Путивль, на сервісі SkyBooking повністю відповідає даним офіційного сайту Укрзалізниці. Інформація регулярно оновлюється, що дозволяє пасажирам точно планувати свій маршрут за кілька тижнів до відправлення. Однак зверніть увагу, що розклад поїздів змінюється в залежності від сезону та святкових днів.

Гарної подорожі

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa