Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Путивль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Путивль

Поїздка за маршрутом Київ - Путивль починається з купівлі залізничного квитка. Дедалі популярнішою альтернативою традиційному відвідуванню каси вокзалу стає використання онлайн сервісів. Тому якщо хочете купити проїзний документ швидко, використовуйте можливості сервісу SkyBooking. На нашому сайті представлено детальну та достовірну інформацію щодо всіх рейсів Укрзалізниці. Усе, що вам потрібно, це задати напрямок руху і дату поїздки на головній сторінці.

Путивль - невелике історичне місто в Україні, розташоване в Сумській області. У місті та його околицях є кілька цікавих пам'яток, які варто відвідати кожному гостю:

  1. Путивльський краєзнавчий музей, що розташований у будівлі колишньої церкви та містить багату колекцію археологічних знахідок, історичних артефактів і предметів побуту, пов'язаних з історією регіону. Тут можна дізнатися більше про історію Путивля та його околиць.
  2. В області є кілька природних заповідників, включно із "Середньосеймським", які дають змогу насолодитися красою української природи, включно з лісами, річками та озерами.
  3. Будинки з дерев'яними різьбленими фасадами, які відображають особливості національних традицій краю. Будинки красиво прикрашені дерев'яними елементами з вирізаними зображеннями. Вони є однією з популярних місцевих визначних пам'яток. 

Сьогодні можна забути про нескінченні черги в касу, спроби знайти залізничний квиток на потрібний рейс і виснажливу напругу перед поїздкою. На сайті skybooking.ua ви можете вирішити всі питання планування подорожі в Путивль швидко і без непотрібних переживань. Тільки гарний настрій і приємне передчуття від майбутньої поїздки, адже купити квиток на поїзд можна лише кількома натисканнями.

;

Залізничні квитки Київ - Путивль

Посадка на поїзд, що прямує з Києва до Путивля, неможлива без залізничного квитка. Купити його максимально швидко і легко можна за допомогою онлайн сервісу SkyBooking. Для цього необхідно відкрити форму пошуку на головній сторінці. Після цього вказати станції відправлення і прибуття, дату поїздки. Зі столиці поїзди відправляються зі станції Київ-Пасажирський. Для складання зворотного маршруту, вкажіть у календарі і другу дату. Ознайомтеся з переліком рейсів зі столиці до Путивля. Крім номера поїзда і назви ви побачите також наявність вільних місць і категорії вагонів.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Путивль

За маршрутом Київ - Путивль курсує два поїзди з відправленням в один і той самий час. Це швидкісні поїзди Інтерсіті з різними категоріями вагонів - сидячими та купе. Вартість квитка для поїздки з Києва до Путивля вказана на сайті по кожному з них. До неї входить власне оплата проїзду і вартість двох напоїв. Для місць у купе ціна включає й оплату постільної білизни. 

Під час планування поїздки варто враховувати, що вартість квитка може змінитися. За бажання можна відмовитися від напоїв та постільної білизни (на етапі оформлення посадкового документа). Для дітей і студентів діють знижки на проїзд. Додаткова оплата також знадобиться в разі провезення ручної поклажі вагою понад 36 кг, тварин або апаратури. У цьому разі з'явиться окрема форма для оформлення та оплати додаткового проїзного документа.

Як купити залізничні квитки Київ - Путивль

Для швидкого пошуку та оплати залізничного квитка спочатку відкрийте форму пошуку рейсів і вкажіть деталі поїздки (пункти відправлення і прибуття - Київ і Путивль, відповідно, дату). Далі дотримуйтесь інструкції та виконуйте поетапні кроки:

  1. Із запропонованого переліку поїздів виберіть відповідний.
  2. Заповніть форму для оформлення квитка (персональну інформацію пасажира, вкажіть пільгову категорію, якщо є, додаткові умови).
  3. Вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти.
  4. Внесіть реквізити банківської картки (Visa/MasterCard) і оплатіть квиток. 

Після проходження оплати на вказаний email буде надіслано електронний квиток. Згідно з інформацією з офіційного сайту Укрзалізниці, електронні проїзні документи дають право на проїзд у всіх поїздах внутрішнього сполучення, якщо на них є QR-код. Якщо на квитку тільки номер замовлення, його потрібно буде роздрукувати в касі на вокзалі.

Де купити квиток на потяг

Плануючи поїздку на поїзді Київ - Путивль, варто заздалегідь купити залізничний квиток. Зробити це можна в касі Укрзалізниці або за допомогою нашого сервісу онлайн. Кожен варіант має свої плюси, тому варто спочатку розібратися в деталях.

Купити квиток на потяг онлайн

Автономність і мобільність в ухваленні рішень - ключові риси сучасного життя. І купівля залізничних квитків онлайн ідеально вписується в цю концепцію. За допомогою сервісу SkyBooking ви можете знайти і купити квиток на поїзд Київ - Кам'янець-Подільський або в іншому напрямку всього за кілька хвилин. Усе, що необхідно, це підключення до Інтернету і гроші на банківській картці. Також ви маєте можливість регулярно відстежувати можливі зміни в розкладі поїздів, наявність вільних місць на той чи інший рейс.

Купити квиток на потяг у касі

Візит до каси перед поїздкою - звична для багатьох із нас дія. Що все частіше змушує відмовитися від цієї ідеї? Час на дорогу і чергу в касу може бути витрачено даремно. Адже ніхто не дає гарантії, що на обраний рейс для вас залишиться квиток на поїзд. До того ж, якщо раптом зміниться розклад поїзда, то перед касою буде зовсім мало часу на обмірковування інших маршрутів. Їздити на вокзал чи ні, вирішуєте тільки ви, але, погодьтеся, що цей час можна витратити з куди більшою користю.

Розклад потягів Київ - Путивль

Розклад поїздів, що курсують між містами Київ і Путивль, на нашому сервісі повністю відповідає даним офіційного сайту Укрзалізниці. Інформація регулярно оновлюється, що дає можливість пасажирам точно планувати свій маршрут за кілька тижнів до відправлення. Однак зверніть увагу, що розклад поїздів змінюється залежно від сезону і святкових днів.