Завантаження...

Київ - Кам'янець-Подільський

Мінімальний час у дорозі 09 г. 08 хв.
Поїздів маршрутом 2 поїзд(ів)
Відстань між станціями 454 км
Раннє/пізнє відправлення 14:25 / 23:59
Від 120 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Напередодні поїздки з Києва до Кам'янця-Подільського особливо гостро стоїть питання замовлення квитка на поїзд. Скориставшись сервісом SkyBooking, ви за лічені хвилини ознайомитеся з детальною інформацією по поїздах, що курсують даним маршрутом.

Пошук залізничних квитків онлайн – це можливість скласти оптимальний маршрут руху, забронювати та викупити місце на швидкий поїзд, не виходячи з дому. Кожен рейс має "карту маршруту" з переліком усіх населених пунктів та часом прибуття в них на шляху прямування.

За маршрутом Київ – Кам'янець-Подільський курсують два пасажирські поїзди:

 • №769 "Київ-Пасажирський – Кам'янець-Подільський". Фірмовий швидкий поїзд. Час у дорозі 9 год 08 хв.
 • №139 "Київ-Пасажирський – Кам'янець-Подільський". Швидкісний електропоїзд підвищеної комфортності. Час проходження 9 год 10 хв.

Завдяки сервісу SkyBooking комфортне планування залізничних поїздок стало нормою. Ви завжди можете порівняти ціни, час відправлення та тривалість шляху цікавих рейсів з дому або навіть офісу. При необхідності повернути квиток так само просто, як і купити – віддалено через форму на сайті.

Залізничні квитки Київ – Кам'янець-Подільський

Планування маршруту проходить набагато простіше та комфортніше, коли ви підбираєте відповідний рейс у спокійній обстановці. На сайті сервісу SkyBooking ви можете підібрати та купити залізничний квиток Київ – Кам'янець-Подільський у будь-який час.

Електронний посадковий талон на поїзди, що курсують у межах України, з QR-кодом не потребують обміну в касі вокзалу. Це означає, що питання пошуку та купівлі квитків на поїзд можна вирішити віддалено.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ – Кам'янець-Подільський

Онлайн сервіс SkyBooking дозволяє не тільки оперативно знаходити актуальну інформацію щодо розкладу поїздів, але й купувати залізничні квитки за найбільш вигідними цінами. Вибравши потрібний рейс для поїздки з Києва в Кам'янець-Подільський, ви відразу побачите і вартість проїзду. Якщо йдеться про сидячі місця, то це повна ціна плюс оплата 2 напою (на вибір). Для вагонів купе та плацкарт у цю суму входить ще оплата постільної білизни. Ви можете опинитися (прибрати відмітку) від постільного та напою, внаслідок чого проїзд стане дешевшим.

Також знижка надається пільговим категоріям пасажирів – студентам та дітям. Остаточну вартість квитка видно на етапі переходу до оплати. У разі перевезення тварин, апаратури або додаткового багажу тут же на сайті оформляється додатковий проїзний документ.

Як купити залізничні квитки Київ – Кам'янець-Подільський

Перший крок – скористатися сервісом SkyBooking. Для замовлення залізничного квитка необхідно:

 1. У рядку пошуку вказати маршрут проходження (з Києва до Кам'янця-Подільського) та дату поїздки.
 2. Якщо хочете одразу вирішити питання та зворотної дороги, вказати у сусідньому вікні дату повернення.
 3. Ознайомитись з результатами пошуку.
 4. Вибрати вагон та місце.
 5. Заповнити дані пасажира. Якщо є право на пільги (дитина, студент), позначте цей момент.
 6. Вказати номер телефону та email адресу.
 7. Внести дані банківської картки (Visa/MasterCard) та підтвердити платіж.

Електронний залізничний квиток буде надіслано на адресу вказаної під час оплати пошти.

Де купити квиток на поїзд

Використовуючи сервіс SkyBooking, всього за кілька хвилин ви знайдете докладну інформацію про рейси, що курсують за напрямом. Покупка квитків онлайн – це можливість скласти зручний маршрут руху, забронювати та викупити талон на поїздку, перебуваючи у будь-якій точці країни.

Купити квиток на поїзд онлайн

На веб-сайті SkyBooking ви завжди зможете знайти місце на поїзд за цікавим напрямком. Купівля залізничного квитка на посадку за допомогою онлайн сервісу – це:

 • економія часу та коштів;
 • оперативне відстеження наявності залізничних квитків;
 • можливість організувати поїздку в будь-який час та в будь-якому місці – на вулиці чи вдома, на роботі чи дорогою додому.

Це оптимальне рішення для пасажирів, яким доводиться регулярно їздити.

Купити квиток на поїзд у касі

Купівля посадкового талону на поїзд у касі вокзалу – перевірений роками спосіб придбання залізничних квитків. При цьому ви повинні розуміти, що місць на рейс Київ – Кам'янець-Подільський саме на вашу дату може не виявитися. І що тоді? Регулярно приходити в касу, сподіваючись на появу місця? І це тільки одна з причин, чому все ж таки краще скористатися можливістю віддаленого вибору квитків.

Розклад руху поїздів Київ - Кам'янець-Подільський

Актуальний розклад поїздів по всіх напрямках представлено на офіційному сайті Укрзалізниці та на сайті skybooking.ua. Система інтегрує ці дані, тому ви можете бути впевненими у їхній достовірності. Вибирайте зручні місця та чекайте відправлення. Приємних подорожей та вдалих поїздок!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa