Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Кривий Ріг

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Кривий Ріг

Потрібен квиток на поїзд Київ - Кривий Ріг? Знайти й купити проїзний документ за цим напрямком усього за кілька хвилин допоможе онлайн-сервіс SkyBooking. Це зручна і зрозуміла навігація, максимально повна інформація по кожному рейсу і на будь-яку дату. Щоб подорож пройшла приємно і без сюрпризів, краще заздалегідь потурбуватися про квитки на поїзд. Керуючись графіком руху поїздів на момент пошуку місць, ви легко сплануєте поїздку і будете спокійні. 

Кривий Ріг розташований у Дніпропетровській області. Він відомий своїми промисловими підприємствами і є одним із важливих промислових центрів країни. Гостям міста насамперед варто відвідати його серце - центральну площу, де розташовані адміністративні та культурні будівлі. Тут можна прогулятися, насолоджуючись атмосферою міста, а також зайти в затишне кафе. Також не забудьте про Ботанічний сад, який є однією з визначних пам'яток Кривого Рогу. Тут зібрана велика кількість рослин, які радують відвідувачів у різні пори року. 

Організація подорожі завжди пов'язана з переживаннями - врахувати всі деталі, нічого не забути, вчасно дістатися вокзалу. Додаткові хвилювання, пов'язані з купівлею проїзного документа, вам точно ні до чого. Сервіс SkyBooking дасть змогу отримати максимум інформації про обраний маршрут і прийняти рішення.

;

Залізничні квитки Київ - Кривий Ріг

Маючи повну інформацію про графік поїздів Київ - Кривий Ріг, ви зможете скласти точний маршрут поїздки та вчасно прибути до пункту призначення. На сайті skybooking.ua ви знайдете всю необхідну інформацію щодо рейсів та ціни, яка щоденно оновлюється з офіційного сайту національного перевізника. Щоб знайти і оплатити залізничний квиток, треба ввести у відповідному полі міста, що вас цікавлять, і дату. Далі система покаже всі доступні рейси. Після внесення персональної інформації пасажира та оплати ви отримаєте єлектронний квиток на потяг Київ - Кривий Ріг. Якщо на ньому є QR-код, обмінювати в касі не потрібно. Іноді на проїзних документах вказується тільки номер замовлення. В цьому випадку потрібно в касі Укрзалізниці обміняти його на паперовий квиток, який буде надруковано на офіційному бланку. 

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Кривий Ріг

За обраним маршрутом щодня курсують два швидкі потяги з відправленням у вечірній час та прибуттям наступного дня. За допомогою сервісу SkyBooking ви можете купити залізничні квитки на будь-який з них онлайн. Загальну вартість місця на кожен рейс ви побачите відразу разом із переліком доступних для бронювання маршрутів. Вона залежить від:

  • категорії вагона (плацкарт, купе чи люкс);
  • типу документа (повний чи дитячий);
  • провезення тварин або додаткового багажу (необхідно вказати у додаткових послугах);
  • наявності постільної білизни, напоїв (у ціну за замовчуванням вони включені, але ви можете відмовитись за бажання).

Щоб скористатися пільговим проїздом, при заповненні форми вкажіть категорію, що цікавить. Остаточну ціну проїзду буде видно при переході до оплати внизу сторінки. Якщо ви хочете зекономити, подивіться рейси в різні дні тижня та оберіть кращий варіант. 

Як купити залізничні квитки Київ - Кривий Ріг

Щоб купити квиток на поїзд Київ - Кривий Ріг онлайн, вам знадобиться мінімум часу. Наш сайт має зручну навігацію, яка дає змогу швидко знайти необхідні дані та відразу забронювати місце в вагоні. Для цього виконайте такі кроки:

  1. У рядку пошуку вкажіть станції відправлення та прибуття (Київ та Кривий Ріг, відповідно), дату поїздки. Якщо потрібний квиток і на дорогу назад, вкажіть і цю дату.
  2. У запропонованому переліку рейсів виберіть потрібний.
  3. Позначте місця для посадки.
  4. Заповніть форму: прізвище, ім'я пасажира, тип проїзного документа, наявність додаткового багажу (зокрема тварин), постільна білизна, напої.
  5. Вкажіть email та номер телефону. Сплатіть банківською карткою (Visa чи MasterCard) через банкінг.

Після цього на пошту буде надіслано електронний квиток, який можна використовувати для посадки на поїзд. Таким чином, необхідність відвідування каси залізничного вокзалу повністю виключається. Дотримуючись такої схеми, ви зможете купити квиток на поїзд Київ - Кам'янець-Подільський та в інші міста. 

Де купити квиток на поїзд 

Організація поїздки з Києва до Кривого Рогу поїздом починається з пошуку відповідного рейсу та придбання проїзного документа на нього. Зробити це можна двома способами – в касі залізничного вокзалу або онлайн за допомогою нашого сервісу. Розглянемо кожен варіант докладніше.

Купити квиток на потяг онлайн

На нашому сайті ви завжди знайдете докладну інформацію по всіх напрямках руху залізничного транспорту. Все, що потрібно для замовлення залізничного квитка онлайн, це заповнення пошукової форми та вибір відповідного рейсу. Декілька хвилин і інформація за запитом перед вами. Не влаштовують результати пошуку? Спробуйте спланувати маршрут через інші станції. Вирішення питання суттєво полегшує наявність "картки маршруту". Ви бачите, через які населені пункти слідує поїзд, і можете прокласти найбільш зручну дорогу. За бажанням ви також можете купити квиток на автобус Київ - Кривий Ріг і з комфортом дістатися місця призначення. 

Купити квиток на поїзд у касі

Відвідування каси залізничного вокзалу - традиційний єдиний спосіб придбання проїзного документа на рейс, що залишався довгі роки. Єдина його перевага – це отримання квитка за принципом "гроші – товар". Ви витрачаєте час і гроші на поїздку до вокзалу і назад, стоїте в черзі, а місця на потрібний вам рейс може зовсім не виявитися. Пошук іншого поїзда та складання нового маршруту – це знову додаткові витрати (довідкова допомога). А якщо часто доводиться їздити? Тому варто вибирати, як краще, а не як звичніше.

Розклад потягів Київ - Кривий Ріг

Графік руху залізничного транспорту ви можете дізнатись на нашому сайті. З появою сервісу бронювання та отримання можливості придбання квитків на поїзд онлайн вам більше не потрібно витрачати свій час. Розклад поїздів, представлений на сайті skybooking.ua, повністю відповідає даним офіційного сайту Укрзалізниці.