Завантаження...

Потяг Київ - Кривий Ріг

Мінімальний час у дорозі 08 г. 56 хв.
Поїздів маршрутом 3 поїзд(ів)
Відстань між станціями 419 км
Раннє/пізнє відправлення 20:25 / 21:36
Від 155 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Потрібен квиток на поїзд Київ – Кривий Ріг? Знайти, забронювати та купити посадковий талон у цьому напрямі всього за кілька хвилин допоможе онлайн сервіс SkyBooking. Це зручна та зрозуміла навігація, максимально повна інформація щодо кожного рейсу та на будь-яку дату. Щоб подорож пройшла приємно і без сюрпризів, краще заздалегідь подбати про квитки на поїзд. Керуючись графіком руху поїздів на момент пошуку місць, ви легко сплануєте поїздку і будете спокійні.

Організація поїздки завжди пов'язана з переживаннями – зважити на всі деталі, нічого не забути, вчасно дістатися. Тому додаткові хвилювання, пов'язані з купівлею квитків на поїзд, вам ні до чого. Сервіс онлайн-бронювання SkyBooking – комфортна подорож з першої хвилини. Купівля залізничних квитків на поїзд в інтернеті – це мобільність, економія часу та можливість оперативного відстеження змін щодо наявності вільних місць на той чи інший рейс.

Залізничні квитки Київ - Кривий Ріг

Маючи повну інформацію про графік руху поїздів за маршрутом Київ - Кривий Ріг, ви зможете скласти точний маршрут поїздки та вчасно прибути до пункту призначення. Для покупки залізничного талону на посадку заповніть форму пошуку. Серед запропонованих рейсів на обрану дату вибираєте підходящий та переходите до оформлення залізничного квитка.

При оформленні посадкового документа на всі рейси внутрішнього сполучення пасажир отримує електронний квиток. Якщо є позначка "є підставою для проїзду" або QR-код, обмінювати в касі його не потрібно. Здати його можна також віддалено через онлайн-форму.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Кривий Ріг

За маршрутом Київ - Кривий Ріг щодня курсують два швидкі потяги з відправленням у вечірній час та прибуттям наступного дня. На сайті сервісу SkyBooking ви можете купити талон на будь-який з них. Вартість квитка на кожен рейс ви побачите відразу разом із переліком доступних для бронювання маршрутів. Вона залежить від:

  • категорії вагона (плацкарт, купе чи люкс);
  • типу документа (повний чи дитячий);
  • провезення тварин або додаткового багажу необхідно вказати у додаткових послугах;
  • наявності ліжка, напоїв (у ціну за замовчуванням вони включені, але ви можете відмовитись за бажання).

Щоб скористатися пільговим проїздом, при заповненні форми вкажіть категорію, що цікавить. Остаточну вартість квитка буде видно при переході до оплати внизу сторінки.

Як купити залізничні квитки Київ - Кривий Ріг

Для замовлення залізничних квитків перейдіть на сайт skybooking.ua. Далі:

  1. У рядку пошуку вкажіть станції відправлення та прибуття (Київ та Кривий Ріг, відповідно), дату поїздки. Якщо потрібний квиток і на дорогу назад, вкажіть і цю дату.
  2. У запропонованому переліку рейсів виберіть потрібний.
  3. Позначте місця для посадки.
  4. Заповніть форму: прізвище, ім'я пасажира, тип квитка, наявність додаткового багажу (зокрема тварин), постільна білизна, напої.
  5. Вкажіть email та номер телефону.
  6. Сплатіть банківською карткою (Visa чи MasterCard) через банкінг.

Після цього на пошту буде надіслано електронний квиток, який можна використовувати для посадки на поїзд. Таким чином, необхідність відвідування каси залізничного вокзалу повністю виключається.

Де купити квиток на поїзд Київ - Кривий Ріг

Організація поїздки з Києва до Кривого Рогу поїздом починається з пошуку відповідного рейсу та придбання квитка на нього. Зробити це можна двома способами – в касі залізничного вокзалу або онлайн за допомогою онлайн сервісу. Розглянемо кожен варіант докладніше.

Придбати квиток на поїзд онлайн

На сайті сервісу SkyBooking ви завжди знайдете докладну інформацію по всіх напрямках руху залізничного транспорту. Все, що потрібно для замовлення залізничного квитка, це заповнення пошукової форми та вибір відповідного рейсу. Декілька хвилин, і інформація за запитом перед вами. Чи не влаштовують результати пошуку? Спробуйте розробити маршрут через інші станції. Вирішення питання суттєво полегшує наявність "картки маршруту". Ви бачите, через які населені пункти слідує поїзд, і можете прокласти найбільш зручну дорогу.

Купити квиток на поїзд в касі

Відвідування каси залізничного вокзалу - традиційний єдиний спосіб придбання квитка на рейс, що залишався довгі роки. Єдина його перевага – це отримання квитка за принципом "гроші – товар". Ви витрачаєте час і гроші на поїздку на вокзал і назад, стоїте в черзі, а місця на потрібний вам рейс може зовсім не виявитися. Пошук іншого поїзда та складання нового маршруту – це знову додаткові витрати (довідкова допомога). А якщо часто доводиться їздити? Тому варто вибирати, як краще, а не як звичніше!

Розклад руху поїздів Київ - Кривий Ріг

Графік руху всіх поїздів ви можете дізнатись на нашому офіційному сайті. З появою сервісу онлайн бронювання та придбання квитків на поїзд вам більше не потрібно проводити моніторинг цього ресурсу. Розклад поїздів, представлений на сайті skybooking.ua, повністю відповідає даним офіційного сайту Укрзалізниці.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa