Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Полтава

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Полтава

Вирішили вирушити в подорож маршрутом Київ - Полтава? Сьогодні купівля квитка на поїзд не складе труднощів, адже це можна зробити онлайн за допомогою сервісу SkyBooking. Це дасть можливість заощадити час, який ви зможете витратити на щось більш важливе, ніж очікування в черзі до залізничних кас. Зробити замовлення залізничних квитків на поїзд у напрямку Київ - Полтава тепер ви можете всього в кілька кліків. Для більшості рейсів документ навіть немає необхідності роздруковувати, адже потрібно всього лише показати його в електронному вигляді.

Для пошуку залізничного квитка до Полтави можна скористатися пошуковою системою сайту, де потрібно вказати лише звідки і куди ви їдете, а також дату відправлення і повернення. Після чого сервіс надасть список актуальних рейсів за обраним маршрутом, і ви зможете вибрати варіант, який краще підійде за часом відправлення і класом комфортабельності. Перед початком подорожі варто зазначити кілька важливих фактів про маршрут:

  • загальна довжина маршруту становить 304 км;
  • час, який ви проведете в дорозі – 4 години та 47 хвилин;
  • мінімальна вартість квитка (плацкарт);
  • поїздів за маршрутом - 7 (5 пасажирських та 2 швидкісних поїзда).

Це означає, що ви можете вибрати будь-який, зручний вам за часом варіант.

;

Залізничні квитки Київ - Полтава

Скориставшись сервісом для купівлі залізничних квитків SkyBooking, ви можете без зусиль з будь-якої точки купити квитки на поїзд Київ - Кропивницький або Полтава за найкращими цінами. Більшість рейсів маршруту допускають посадку за електронним квитком, тому вам не доведеться переживати про роздруківку. У разі відсутності такої можливості квиток можна оплатити онлайн, після чого роздрукувати його в касі Укрзалізниці без черги. Після реєстрації на нашому сайті ви завжди зможете переглянути у своєму кабінеті оплачені проїзні документи та за потреби знову завантажити їх на телефон.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Полтава

На нашому сайті відображені тільки актуальні ціни, які регулярно оновлюються з офіційного сайту Укрзалізниці. Наш сервіс дає змогу в момент пошуку відповідних рейсів відразу побачити попередню вартість квитка. Ви можете уточнити суму, вибравши всі необхідні параметри - поїзд, вагон, місце і додаткові послуги, а також тип документа (студентський, дитячий). Загальна ціна буде відображена внизу сторінки. Також зверніть увагу, що вартість квитків коливається залежно від сезону, дня тижня та свят. Тому якщо ви хочете заощадити, спочатку розгляньте різні варіанти.

Як купити залізничні квитки Київ - Полтава

Купити квиток на поїзд Київ - Полтава за допомогою нашого сервісу дуже просто. Для цього потрібно всього лише перейти в розділ "залізничні квитки", вказати пункти відправлення (Київ) і прибуття (Полтава), а також дату від'їзду і повернення назад. Після цього сервіс надасть усі доступні рейси за маршрутом з актуальними цінами на місця, після чого ви зможете вибрати:

  • тип вагона (для фірмових поїздів - плацкарт, купе, люкс; для швидкісних - 1-й і 2-й класи);
  • місце у вагоні;
  • додаткові послуги (багаж, постільна білизна, напої тощо).

Вказавши всі параметри, ви зможете провести оплату. Для цього доступна оплата карткою VISA/MasterCard або платіжний сервіс EasyPay. Після підтвердження транзакції користувачеві на пошту буде надіслано квиток в електронному форматі з QR-кодом (його можна надати під час посадки на своєму телефоні або просто роздрукувати його в будь-якому доступному місці). Якщо коду немає, у такому разі проїзний документ потрібно буде обміняти в касі залізничного вокзалу без черги.

Де купити квиток на поїзд

Купити залізничний квиток на поїзд, що цікавить, можна в касі Укрзалізниці або на нашому сайті. У першому випадку необхідно заздалегідь вибрати час і приїхати на вокзал, витратити час на дорогу й очікування в черзі до каси. При цьому ніхто не дасть гарантії, що ви зможете вибрати зручне місце у вагоні. Обираючи квитки на сайті, ви витрачаєте мінімум свого часу. Одразу бачите всі доступні пропозиції і в спокійній обстановці плануєте свій маршрут. Крім того, електронний квиток ви не загубите і не порвете. Навіть якщо випадково видалите на телефоні, його можна буде знову завантажити зі свого особистого кабінету або з email.

Розклад руху поїздів Київ - Полтава

Уся інформація щодо розкладу поїздів точно і в повному обсязі відображена на нашому сайті, постійно оновлюючись з офіційного джерела. Ми надаємо список усіх доступних рейсів за маршрутом Київ - Полтава. Розклад поїздів включає в себе фірмові швидкісні пасажирські поїзди, нічні експреси, швидкісні поїзди Інтерсіті+. За цим маршрутом доступні ранкові, обідні та вечірні рейси, що дає вам можливість вибрати будь-який зручний для вас час доби для відправлення.

Приємної подорожі

Сервіс SkyBooking надає можливість провести подорож з комфортом і без зайвого клопоту. Скориставшись послугами сервісу, ви можете будь-якої миті замовити залізничні квитки онлайн, вибрати зручне для вас місце в поїзді, а також додаткові послуги, оплатити все це карткою, витративши на це лише кілька хвилин.