Завантаження...

Київ - Полтава

Мінімальний час у дорозі 03 г. 15 хв.
Поїздів маршрутом 10 поїзд(ів)
Відстань між станціями 349 км
Раннє/пізнє відправлення 03:36 / 21:54
Від 140 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Вирішили вирушити в подорож за маршрутом Київ - Полтава? Сьогодні купівля квитків на поїзд не складе труднощів, адже це можна зробити онлайн за допомогою сервісу SkyBooking. Це дасть змогу заощадити дорогоцінний час, який ви зможете витратити на щось важливіше, ніж очікування у черзі до залізничних кас. Зробити замовлення квитків на поїзд за напрямком Київ - Полтава тепер ви можете всього в кілька кліків. Для більшості рейсів документ навіть немає необхідності роздруковувати, адже потрібно лише показати його в електронному вигляді.

Для пошуку залізничних квитків можна скористатися пошуковою системою сайту, де потрібно вказати лише звідки та куди ви їдете, а також дату відправлення та повернення. Після чого сервіс надасть список актуальних рейсів вибраним маршрутом, і ви зможете вибрати варіант, який краще підійде за часом відправлення та класом комфортабельності.

Перед початком подорожі варто відзначити кілька важливих фактів про маршрут:

 • загальна довжина маршруту становить 304 км;
 • час, який ви проведете в дорозі – 4 години та 47 хвилин;
 • мінімальна вартість квитка (плацкарт);
 • поїздів за маршрутом - 7 (5 пасажирських та 2 швидкісних поїзда).

Це означає, що ви можете вибрати будь-який, зручний вам за часом варіант.

Залізничні квитки Київ - Полтава

Скориставшись сервісом для купівлі залізничних квитків SkyBooking, ви можете легко з будь-якої точки купити квитки на поїзд Київ - Полтава за найкращими цінами від наших партнерів. Більшість рейсів маршруту мають можливість посадки електронним квитком. У разі відсутності такої можливості квиток можна забронювати та сплатити, після чого роздрукувати його у касі без черги. Після реєстрації на сайті у вас завжди буде можливість переглянути вчинені вами замовлення квитків.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Полтава

На офіційному сайті сервісу SkyBooking відображено лише актуальні ціни наших партнерів. Таким чином, клієнт буде впевнений, що не переплатить, коли їздитиме у подорожі, користуючись нашими послугами. Наш сервіс дозволяє вам у момент пошуку квитків одразу побачити вартість посадкового документа в залежності від рівня комфортності, який вибирає пасажир. Варто згадати, що сервіс надає можливість купити не тільки повний квиток, а й дитячий, а також студентський проїзний.

Як купити залізничні квитки Київ - Полтава

Купити квиток на потяг Київ – Полтава за допомогою сервісу SkyBooking дуже просто. Для цього потрібно лише перейти в розділ "жд квитки", вказати пункти відправки (Київ) та прибуття (Полтава), а також дату від'їзду та повернення назад. Після цього сервіс надасть усі доступні рейси за маршрутом з актуальними цінами на місця, після чого ви зможете вибрати:

 • клас комфортабельності:
 • для фірмових поїздів – плацкарт, купе, люкс.
 • для швидкісних поїздів - 1-й та 2-й класи.
 • вагон;
 • місце у вагоні;
 • додаткові послуги (багаж, постільна білизна, напої тощо).

Вказавши всі параметри, ви зможете здійснити оплату. Для цього доступні такі варіанти:

 • оплата карткою VISA/MasterCard;
 • платіжний сервіс EasyPay.

Після оплати пасажиру на пошту буде відправлено квиток в електронному форматі з QR-кодом (його можна надати під час посадки на своєму телефоні або просто роздрукувати його в будь-якому доступному місці). Якщо коду немає, то квиток потрібно буде обміняти в касі залізничного вокзалу без черги.

Де купити квиток на поїзд

Купити залізничний квиток на потяг, що цікавить, можна в касі вокзалу або на сайті. У першому випадку необхідно заздалегідь вибрати час і приїхати на вокзал, витратити час на дорогу та очікування у черзі до каси. При цьому ніхто не дасть гарантії, що ви зможете вибрати зручне місце у вагоні. Вибираючи квитки на сайті, ви витрачаєте мінімум свого часу. Відразу бачите всі доступні пропозиції та у спокійній обстановці плануєте свій маршрут. Окрім електронний квиток ви не втратите та не порвете. Навіть якщо випадково видалите телефон, його можна буде знову завантажити зі свого особистого кабінету або з email.

Розклад руху поїздів Київ - Полтава

Сервіс SkyBooking є партнером компанії Укрзалізниця, тому всю інформацію щодо розкладу поїздів точно та в повному обсязі відображено на сайті сервісу. Ми надаємо повний список доступних рейсів за маршрутом Київ – Полтава. Розклад поїздів включає низку таких поїздів, як: фірмові швидкісні пасажирські поїзди, нічні експреси, швидкісні поїзди Інтерсіті+. За даним маршрутом доступні ранкові, обідні та вечірні рейси, що дає можливість вибрати будь-який зручний для вас час доби для відправки.

Приємної подорожі

Сервіс SkyBooking надає можливість провести подорож з комфортом і без зайвого клопоту. Скориставшись послугами сервісу, ви можете будь-якої миті замовити залізничні квитки онлайн, вибрати зручне для вас місце в поїзді, а також додаткові послуги, оплатити все це карткою, витративши на це лише кілька хвилин.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa