Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Кропивницький

Подорож, яка вас надихне
Туди

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Кропивницький

Якщо вам потрібно дістатися зі столиці України до Кропивницького, пошук квитків не займе багато часу, якщо скористатися сервісом SkyBooking. На нашому сайті ви знайдете зручний фільтр, який дозволить отримати усі актуальні пропозиції на обрану дату відправлення. Ми надаємо пасажирам усі умови, що дозволяють швидко спланувати свою подорож у будь-який бік.

Маршрут поїзди Київ - Кропивницький пролягає через 4 станції населених пунктів:

  • Миронівка
  • Корсунь
  • ім. Т. Шевченка
  • Знам'янка

Приблизний час поїзда у дорозі становить 5 годин. Враховуючи, що за цим маршрутом курсує лише один поїзд, замовляти залізничні квитки краще заздалегідь. Це дозволить вибрати найбільш комфортне розташування у вагоні та спокійно дістатися до міста прибуття. На сайті skybooking.ua ви знайдете лише актуальну інформацію про рейси, яка може періодично змінюватись. Ми завжди швидко оновлюємо інформацію, щоб ви могли коригувати свій маршрут.

Залізничні квитки Київ - Кропивницький

Сайт skybooking.ua надає відмінну можливість замовлення залізничних квитків онлайн на поїзд за маршрутом Київ - Кропивницький та на інші напрямки. Придбати його за доступною ціною можна будь-якої миті. Сьогодні електронний квиток є справжнім порятунком. До того ж, він куди зручніший за паперовий аналог, куплений у касі. Його простіше зберігати (у своєму смартфоні), легше отримати та відстежувати свої поїздки. Тому не дивно, що купити квиток на поїзд онлайн і дешевше, і швидше, тому що пасажиру, як мінімум, не потрібно йти на вокзал та стояти у черзі. Однак при виборі квитка враховуйте, що є кілька видів:

  • з QR-кодом (найзручніші, адже їх не обов'язково друкувати);
  • з кодом замовлення (такий код пасажир зобов'язаний обміняти на проїзний у касі на вокзалі не пізніше ніж за 35 хвилин до відправлення поїзда. Його можна обміняти на класичний паперовий квиток черги).

На сайті skybooking.ua пасажиру на вибір надаються усі актуальні пропозиції на момент пошуку.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Кропивницький

Щоб дізнатися вартість квитка на поїзд Київ - Чернівці або Кропивницький, потрібно вказати відповідні міста і дату відправлення. Також є можливість купити і зворотний квиток. Після уточнення даних система здійснить пошук рейсів і представить вам усі доступні варіанти з можливістю їх сортування за відправленням, часом у дорозі та прибуттям.

Ви, у свою чергу, можете вибрати, виходячи з відповідних для вас параметрів ціни та тривалості подорожі. Після чого можна вибрати місце у вагоні, а також вказати тип квитка (якщо у вас є пільги на кшталт: студентський чи дитячий проїзний). Остаточну ціну проїзду буде відображено внизу сторінки.

Як купити залізничні квитки на потяг Київ - Кропивницький

Купити цікаві місця у вагоні просто, якщо ви вже знаєте точно, коли потрібно потрапити до Кропивницького і повернутися назад. Після вибору всіх параметрів та визначення типу вагона, ви побачите унизу ціну та кнопку “Купити”. Далі сплатіть залізничний квиток через банкінг. Це займе всього кілька хвилин, після чого проїзний документ буде відправлено на вказану пошту.

Де купити квиток на потяг

Купити залізничний квиток можна онлайн на нашому сайті або на вокзалі. Перший варіант займе всього кілька хвилин, а другий - швидше за все, вимагатиме звільнити півдня, які підуть на дорогу до каси і очікування в черзі.

Придбати квиток на потяг онлайн

Знайти та сплатити місця у вагоні поїзда Київ - Кропивницький можна онлайн за допомогою сервісу SkyBooking. Для цього використовуйте свою банківську картку (Visa або MasterCard) та банкінг. В результаті ви отримуєте електронний квиток, який можна одразу завантажити на телефон. До того ж це екологічне рішення, що сприяє збереженню природи. Витрачайте всього кілька хвилин, щоб знайти зручні місця у вагоні та оплатити їх. Про це вам не варто турбуватися.

Купити квиток на потяг в касі

Ви також можете придбати проїзний документ на поїзд Київ – Кропивницький у касі залізничного вокзалу, проте врахуйте, що на момент вашого прибуття на вокзал його там може і не бути. Замовити квиток онлайн не тільки вигідно та зручно, але й надійніше, ніж у касі вокзалу. Зверніть увагу, що при покупці квитків в обидві сторони (туди та назад) замовлення можна оформити лише на одного пасажира.

Розклад поїздів Київ - Кропивницький

На даний момент доступний один рейс за напрямом Київ - Кропивницький, тому варто заздалегідь ознайомитися з розкладом поїздів і купити квиток. Інформація регулярно оновлюється, тому якщо за цим маршрутом з'являться й інші рейси, ви відразу побачите це при пошуку квитків. Дані є точними, відповідними до системи Укрзалізниці.