Завантаження...

train_s

Потяг Дніпро - Запоріжжя

Подорож, яка вас надихне
Туди
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Дніпро - Запоріжжя

Відстань між двома такими містами, як Дніпро та Запоріжжя, невелика, тому дістатися з одного пункту до іншого можна досить швидко. Автобусні рейси не можуть доставити пасажирів до потрібного пункту з таким комфортом, як залізничний транспорт. Саме тому пасажири частіше роблять вибір на користь поїздів. Головною перевагою такої поїздки є те, що ви можете купити залізничні квитки на будь-який рейс: ранковий, денний, вечірній. Все залежить від того, коли вам потрібно прибути до Запоріжжя. Усього в дорозі поїзд знаходиться близько 2 годин, але і цей час хочеться провести з комфортом.

Якщо ви їдете в ділову поїздку і вам потрібно прибути рівно у призначений час, тоді краще бронювати квитки на поїзд заздалегідь. Таким чином, вам вдасться знайти для себе оптимальне місце, де ви почуватиметеся комфортно. Купивши залізничний квиток заздалегідь, ви не хвилюватиметеся, що хтось може його викупити. При замовленні залізничних квитків не забувайте звертати увагу на точний час відправлення, щоб не запізнитися на рейс. Оформити замовлення можна в режимі он-лайн за допомогою сервісу SkyBooking. Такий формат дозволяє не гаяти час на дорогу, а також черги.

;

Залізничні квитки Дніпро - Запоріжжя

Купити залізничний квиток онлайн можна швидко всього в кілька кліків. Зробити це можна вдома, в офісі або навіть у дорожній пробці поки що очікуєте. Для цього в пошуковому полі необхідно ввести всі дані про рейс і вибрати підходящий поїзд та вагон. Після оплати е-квиток прийде на вказану пошту і ви зможете його завантажити на телефон.

Зверніть увагу, що не всі електронні квитки дають змогу відразу сідати на поїзд. На ньому в першу чергу має бути QR-код, який буде рахований спеціальним пристроєм під час посадки. Іноді на залізничному квитку написано, що він не є підставою для проїзду і в цьому випадку потрібно звернутися до каси за 30 хвилин до відрядження та обміняти номер замовлення на паперовий квиток.

Скільки коштує квиток на поїзд Дніпро - Запоріжжя

Якщо ви хочете дізнатися вартість залізничного квитка, необхідно на офіційному сайті skybooking.ua ввести дані маршруту. В результаті ви побачите список поїздів, що курсують. Біля кожного складу вказано вартість місця. Ціна відрізнятиметься залежно від рівня комфорту вагона. Усього існує 3 види:

 • плацкартний. Він найдешевший, бо тут їде велика кількість людей;
 • вагон-купе. У кожному купе розміщується 4 пасажири. Це дозволяє їздити з комфортом, тому що ніхто не відволікатиме і шумітиме;
 • люкс. Елітний вагон відрізняється тим, що тут включено більше зручностей, які необхідні для повноцінного відпочинку в дорозі.

Ви самі визначаєте, що для вас буде найзручнішим і найвигіднішим.

Як купити залізничні квитки Дніпро - Запоріжжя

Перш ніж купити залізничний квиток, необхідно спочатку визначитися, яким поїздом краще їхати. Для цього на нашому сайті потрібно вибрати відповідний рейс. Зробити це буде набагато простіше, якщо ви дотримуватиметеся покрокової інструкції:

 • запровадити у полі міста Дніпро та Запоріжжя, дати;
 • далі вибрати потрібний поїзд (фірмовий, швидкий);
 • вказати вид вагона (плацкарт, купе, люкс);
 • перед вами з'явиться схема місць, на якій ви можете відзначити потрібне посадкове місце;
 • далі вказати ПІБ, електронну пошту та номер телефону
 • також уточнити додаткові послуги;
 • вказати спосіб оплати карткою Visa/MasterCard;
 • після того як ви підтвердите оплату, на вашу електронну адресу прийде квиток, який можна відразу завантажити на телефон.

Де купити квиток на поїзд

Замовити залізничні квитки можна двома способами:

 1. У залізничній касі на вокзалі.
 2. Зробити замовлення онлайн на сайті skybooking.ua. Такий зручний спосіб допомагає швидко замовити квитки на рейс Дніпро-Запоріжжя.

Розглянемо кожний варіант окремо.

Купити квиток на поїзд онлайн

Купити залізничні квитки онлайн на поїзд з Дніпра в Запоріжжя, не виходячи з дому і без черги, тепер дуже легко. Це можна зробити з будь-якого гаджета та у зручний для вас час. На сайті сервісу Skybooking в пару кліків ви зможете вибрати напрямок та замовити залізничні квитки, оплативши їх через банкінг.

Купуючи залізничні квитки онлайн, ви:

 • отримуєте всю необхідну інформацію про маршрут;
 • економіть свій час і не витрачаєте його на очікування в черзі до каси на залізничному вокзалі;
 • мінімізуєте ризик втратити, забути чи зіпсувати квиток. Він перебуватиме поштою чи особистому кабінеті;
 • у разі виникнення додаткових питань можете скористатися послугами зворотного зв'язку.

Купити квиток на поїзд в касі

Для того, щоб купити залізничний квиток у касі, вам необхідно буде відправитися на вокзал. Там ви зможете отримати всю цікаву для вас інформацію, розклад, вибрати квитки. Однак у цьому випадку вам доведеться витратити час на дорогу, очікування у черзі, а також ніхто не зможе гарантувати, що будуть вільні місця.

Розклад руху поїздів Дніпро - Запоріжжя

На сайті сервісу SkyBooking можна побачити актуальний розклад руху поїздів Дніпро - Запоріжжя та не тільки. У ньому ви знайдете всю необхідну інформацію про поїзди, станції та ціни. Всі дані регулярно оновлюються та узгоджуються із системою Укрзалізниці. Тож плануйте свої поїздки з нами!

Приємної подорожі

Перед поїздкою обов'язково перевіряйте ще раз наявність документів і всіх потрібних речей. Збиратись краще заздалегідь, щоб нічого не забути. Щоб не запізнитись на поїзд, краще приїжджати на вокзал заздалегідь.