Завантаження...

train_s

Потяг Дніпро - Запоріжжя

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Дніпро - Запоріжжя

Відстань між двома містами Дніпро і Запоріжжя невелика, тому дістатися з одного пункту в інший можна досить швидко. Автобуси не можуть доставити пасажирів до потрібного пункту з таким же комфортом, як залізничний транспорт. Саме тому користувачі частіше роблять вибір на користь поїздів. Головною перевагою такої поїздки є те, що ви можете купити залізничні квитки на будь-який рейс: ранковий, денний, вечірній. Усе залежить від того, коли вам потрібно прибути до Запоріжжя. Загалом у дорозі поїзд перебуває близько 2 годин, але і цей час хочеться провести з комфортом.  

Запоріжжя - місто, в якому переплітаються історія та сучасність. Основна визначна пам'ятка - острів Хортиця, який вважається духовною колискою козацтва і посідає особливе місце в серцях українців. Цей найбільший острів на річці Дніпро рясніє мальовничими пейзажами та історичними місцями. Інший символ міста - Дніпрогес, одна з найбільших гідроелектростанцій Європи, що не лише є ключовим елементом місцевої економіки, а й важливою частиною історії міста, втілюючи епоху індустріалізації.

Також варто відвідати запорізький краєзнавчий музей, який пропонує багаті експозиції, присвячені археології, історії та етнографії регіону, даючи змогу відвідувачам заглибитися в багатовікову історію Запоріжжя.

Якщо ви плануєте їхати сюди по роботі і вам потрібно прибути рівно в призначений час, тоді краще купити квиток на поїзд Дніпро - Запоріжжя заздалегідь. Таким чином, вам вдасться знайти для себе оптимальне місце, де ви будете почуватися комфортно. Купивши залізничні квитки заздалегідь, ви не будете переживати, що хтось може викупити ваше місце. Під час вибору проїзних документів онлайн не забувайте звертати увагу на точний час відправлення, щоб не запізнитися на рейс. 

;

Залізничні квитки Дніпро - Запоріжжя

Купити залізничні квитки Дніпро - Запоріжжя онлайн можна швидко всього за кілька кліків. Зробити це можна вдома, в офісі або навіть у дорожньому заторі поки очікуєте. Для цього в пошуковому полі необхідно ввести всі дані про рейс і вибрати відповідний поїзд і вагон. Після оплати проїзний документ прийде на вказану пошту і ви зможете його завантажити на телефон. 

Зверніть увагу, що не всі електронні квитки дають змогу відразу сідати на поїзд. На ньому насамперед має бути QR-код, який буде зчитаний провідником вагона спеціальним пристроєм під час посадки. Також на залізничному квитку може бути написано, що він не є підставою для проїзду, і в цьому разі потрібно звернутися до каси за 30 хвилин до відправлення та обміняти номер замовлення на паперовий квиток. 

Скільки коштує квиток на поїзд Дніпро - Запоріжжя

Якщо ви хочете дізнатися вартість залізничного квитка Дніпро - Запоріжжя, необхідно на офіційному сайті skybooking.ua ввести дані маршруту. У результаті ви побачите список усіх поїздів, що курсують, зокрема й Інтерсіті. Біля кожного поїзда вказано вартість місця. Ціна відрізнятиметься залежно від рівня комфорту вагона:

 • плацкартний. Він найдешевший, оскільки тут їде велика кількість людей;
 • вагон-купе. У кожному купе розміщується 4 пасажири. Це дає змогу їздити з комфортом, оскільки ніхто не буде відволікати і шуміти;
 • люкс (СВ). Елітний вагон відрізняється тим, що тут включено більше зручностей, які потрібні для повноцінного відпочинку в дорозі;
 • перший і другий класи швидкісного Інтерсіті. Вагони обладнані тільки сидячими місцями з можливістю змінити нахил спинки сидіння для зручності.  

Ви самі визначаєте, що для вас буде найзручнішим і найвигіднішим. 

Як купити залізничні квитки Дніпро - Запоріжжя

Перш ніж купити залізничний квиток на поїзд Дніпро - Запоріжжя, необхідно спочатку визначитися, яким поїздом краще їхати. Для цього на нашому сайті потрібно вибрати відповідний рейс. Зробити це буде набагато простіше, якщо ви будете дотримуватися покрокової інструкції:

 • ввести в пошукове поле міста Дніпро і Запоріжжя, дати;
 • далі вибрати потрібний рейс;
 • натиснути на відповідний тип вагона;
 • перед вами з'явиться схема, на якій ви можете відзначити потрібне посадочне місце;
 • далі вказати ПІБ пасажира, електронну пошту та номер телефону
 • також уточнити додаткові послуги за необхідності;
 • вказати спосіб оплати карткою Visa/MasterCard.

Після того як ви підтвердите оплату, на вашу електронну адресу надійде проїзний документ, який можна відразу завантажити на телефон. Він буде збережений на email і в особистому кабінеті користувача на нашому сайті. За таким принципом можна купити квиток на поїзд Дніпро - Тернопіль і на інші маршрути. 

Де купити квиток на поїзд

Купити квиток на поїзд можна двома способами: у залізничній касі, онлайн на сайті skybooking.ua. Розглянемо кожен варіант окремо.

Купити квиток на потяг онлайн

Купити залізничні квитки онлайн на поїзд Дніпро - Запоріжжя, не виходячи з дому і без черги, тепер дуже легко. Це можна зробити з будь-якого гаджета і в зручний для вас час. На нашому сайті в кілька кліків ви зможете вибрати напрямок і забронювати квиток на поїзд, сплативши його через банкінг. Купуючи проїзні документи онлайн, ви:

 • отримуєте всю необхідну інформацію про маршрут;
 • економите власний час і не витрачаєте його на очікування в черзі до каси на залізничному вокзалі;
 • мінімізуєте ризик загубити, забути чи зіпсувати квиток. Він перебуватиме на пошті або в особистому кабінеті.

Крім того, електронні квитки дають змогу подбати про екологію та менше використовувати паперу. Таким чином, ви одразу вирішуєте низку проблем. Зверніть увагу, що на нашому сайті ви також можете купити квиток на автобус Дніпро - Запоріжжя, щоб швидко дістатися до місця призначення. 

Купити квиток на потяг у касі

Для того, щоб купити квиток на поїзд у касі, вам необхідно буде вирушити на вокзал. Там ви зможете отримати всю цікаву для вас інформацію (розклад, наявність квитків на поїзд). Однак у цьому разі вам доведеться витратити час на дорогу, очікування в черзі, а також ніхто не зможе гарантувати, що будуть вільні місця. 

Розклад руху потягів Дніпро - Запоріжжя 

За допомогою сервісу SkyBooking можна побачити актуальний розклад поїздів Дніпро - Запоріжжя і не тільки. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію про рейси, маршрути, наявність квитків на поїзди та ціни. Усі дані регулярно оновлюються та узгоджуються з офіційним сайтом Укрзалізниці. Тож плануйте свої поїздки з нами!