Завантаження...

bus-2_s

Автобус Дніпро - Запоріжжя

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Дніпро - Запоріжжя

Із Дніпра до Запоріжжя можна дістатися щодня. Автобуси виходять у рейс із 6:00 ранку й один за одним прямують цілий день до 21:00 вечора. Кілька відповідальних перевізників забезпечують стабільне та регулярне сполучення. Завдяки цьому недорогі квитки можна придбати впритул перед відправленням.

Дорога з Дніпра до Запоріжжя займає трохи більше години. За цей час можна налаштуватися на майбутні справи в місті запорізьких козаків або скласти план екскурсії містом. В обласному центрі, відомому розвиненою промисловістю та історичною спадщиною, буде цікаво допитливим гостям будь-якого віку. У свій маршрут варто внести заповідний острів Хортицю, Дніпровську гідроелектростанцію, музей ретроавтомобілів "Фаетон" і міський дитячий ботанічний сад.   

Квитки на автобус Дніпро - Запоріжжя зручно купувати на сервісі SkyBooking. Тут представлені всі доступні рейси за маршрутом, що цікавить, які зручно порівнювати за різними критеріями, щоб підібрати оптимальний за класом комфортності, вартістю і часом прибуття. На сайті представлена актуальна інформація про розклад і розцінки, завдяки чому планування поїздки стає простішим.

;

Квиток на автобус Дніпро - Запоріжжя

Маршрутка Дніпро - Запоріжжя - швидкий і бюджетний вид транспортного сполучення між містами. Подорожувати на далекі дистанції часто зручніше залізницею. Купити квиток на поїзд можна на сайті skybooking.ua - у розпорядженні пасажира вся актуальна інформація з офіційного сайту Укрзалізниці в зручному інтерфейсі. З Дніпра до Запоріжжя краще купити квиток на автобус - маршрутки курсують цілий день, а проїзд коштує значно дешевше, ніж на поїзді.  

Скільки коштує квиток на автобус Дніпро - Запоріжжя

Попри те, що маршрут обслуговує кілька перевізників, вартість квитка в них мало відрізняється. Не впливає на ціну також і тип автобуса. Усі машини прямують однією дорогою, витрачаючи трохи більше години часу, тому вартість проїзду змінюється винятково під впливом макроекономічних чинників. Дізнатися чинні розцінки можна під час пошуку доступних рейсів на сервісі SkyBooking - діапазон цін вказується в описі кожного з них.  

Як купити квиток на автобус Дніпро - Запоріжжя

Сполучення між Запоріжжям і Дніпром налагоджено чітко, тому купити квиток на автобус можна в день поїздки або напередодні. Бронювати місця наперед необов'язково, але перевірити розклад і ціни краще заздалегідь на сервісі SkyBooking. Якщо в планах поїздки немає сумніву, можна відразу оформити замовлення:

  1. Щоб перевірити наявність рейсів, у рядку пошуку слід ввести назви міст відправлення і призначення, вибрати дату виїзду.
  2. Порівняти запропоновані рейси за ціною, типом автобуса, часом відправлення.
  3. Вказати кількість посадкових місць.
  4. Внести особисту інформацію (ПІБ, номер телефону та e-mail).
  5. Вибрати тип оплати та провести її.

Щойно кошти буде перераховано, квиток надійде на вказану скриньку електронної пошти, а реквізити рейсу - додатково у вигляді СМС на телефон. Тепер інформація про поїздку завжди буде під рукою, а в разі зміни в розкладі автобуса, ви отримаєте додаткове повідомлення.

Де купити квиток на автобус

За допомогою сервісу SkyBooking можна купити квитки на автобус онлайн або в офісі.

Купити квиток на автобус онлайн

Квитки на автобус онлайн - найкращий спосіб оптимізувати час і зусилля на організацію подорожі. На сайті skybooking.ua легко знайти вичерпну інформацію за будь-яким маршрутом і оформити покупку за кілька простих кроків.

Купити квиток на автобус в офісі

SkyBooking запрошує відвідати затишний офіс, щоб у спокійній обстановці дізнатися всі подробиці про доступні способи проїзду Україною та Європою. Ми допоможемо вибрати найкращу пропозицію від провідних європейських перевізників, які довірили нам своє офіційне представництво в Україні, і забронювати посадочне місце без черг і метушні.

Забронювати квиток на автобус Дніпро - Запоріжжя

Щоб не упустити зручний рейс, можна скористатися опцією бронювання, навіть якщо остаточний план подорожі ще не визрів. Забронювати квитки на автобус можна на сервісі SkyBooking за загальною схемою замовлення, вказавши серед способів оплати бронювання (відстрочену оплату). Якщо проїзний документ не буде оплачено до дати, зазначеної перевізником, бронь автоматично анулюється.

Розклад автобусів Дніпро - Запоріжжя

Маршрутки Дніпро - Запоріжжя курсують цілий день, здійснюючи щогодинні рейси. Розклад автобусів змінюється у кожного перевізника планово, а також може зміщуватися через погодні умови або з технічних причин. Перевірити актуальний графік руху, щоб скорегувати свої плани, завжди можна на сервісі SkyBooking.

Електронний квиток на автобус Дніпро - Запоріжжя

Для посадки достатньо електронного квитка. Його слід пред'явити на екрані смартфона бортпровіднику, щоб той відсканував унікальний код документа мобільним терміналом, фіксуючи його в базі даних. На деяких рейсах вимагають роздруківку проїзного, оскільки такий сканер може бути відсутнім або не працювати. Краще перестрахуватися і мати роздруківку при собі.

Здати квиток на автобус Дніпро - Запоріжжя

Сервіс SkyBooking приймає квитки назад без зайвого клопоту і розпитувань. Не знадобився - здавайте, не замислюючись, у нашому офісі.

Щасливої дороги

Міжміські щоденні поїздки по роботі та навчанню або захопливі подорожі вихідного дня на автобусі стануть приємним проведенням часу, а не клопіткою рутиною, якщо замовляти квитки на сервісі SkyBooking. Цілодобовий доступ, інформаційна підтримка та зручні умови купівлі проїзних документів - на сторожі ваших комфортних подорожей.