Завантаження...

Потяг Дніпро - Тернопіль

Мінімальний час у дорозі 16 г. 34 хв.
Поїздів маршрутом 3 поїзд(ів)
Відстань між станціями 814 км
Раннє/пізнє відправлення 14:30 / 21:34
Від 180 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Поїздка з Дніпра до Тернополя стає стомлюючою, якщо не подбати про свій комфорт. Подорож залізничним транспортом значно полегшує шлях. У вагоні є місце для багажу, туалет, гарячі напої, можливість прилягти чи розім'яти ноги. При цьому ціна доступна, особливо якщо користуватися сервісом SkyBooking.

Ресурс пропонує доступні варіанти проїзду, включаючи швидкі та фірмові поїзди. Зрозумілий інтерфейс і підказки максимально спрощують процедуру бронювання. На SkyBooking діє кілька способів оплати. Сервіс доступний цілодобово, що полегшує планування подорожей.

Для кожного поїзда є наочна мапа з маршрутом руху. Список зупинок із часом прибуття та їх тривалістю допомагає краще продумати свій шлях. SkyBooking надає інформацію про номер поїзда, кількість вільних місць, відправлення, прибуття та загальну тривалість поїздки.

З Дніпра в Тернопіль ходять два прямі залізничні склади. Запоріжжя – Львів виїжджає пізно увечері, а прибуває після обіду. Дніпро – Львів стартує після 2 години дня та висаджує пасажирів у Тернополі близько 8 ранку. Обидва поїзди проводять у дорозі 17 годин 23 хвилини, тому вибір місця ґрунтується виключно на зручному часі виїзду та прибуття.

Залізничні квитки Дніпро - Тернопіль

Для зручності пасажирів Укрзалізниця розробила кілька варіантів квитків:

  • на фірмових бланках, роздрукованих та куплених у касира на вокзалі;
  • з кодом замовлення, який обмінюється на паперовий квиток у касі за півгодини до відправлення;
  • з QR-кодом у нижньому лівому куті форми для швидкого зчитування провідником.

Останній варіант зустрічається найчастіше. Пасажир за бажанням може роздрукувати квиток, або показати QR-код при посадці на екрані смартфона.

Скільки коштує квиток на поїзд Дніпро - Тернопіль

Вартість залізничного квитка формують відразу кілька факторів. Вона може відрізнятися залежно від кількості вибраних додаткових послуг. До них відносяться постільна білизна, гарячі напої, перевезення тварин або додаткового багажу. Крім того ціна зростає зі збільшенням рівня комфорту: плацкарт, купе, люкс.

Повну ціну залізничного квитка ви побачите в нижній частині екрана після вибору всіх параметрів. Найдорожчий проїзд буде для тих пасажирів, які обирають вагон типу люкс та додаткові послуги.

Як купити залізничні квитки Дніпро - Тернопіль

Забронювати залізничні квитки через інтернет можна за допомогою банківської картки. Уважне вивчення форми замовлення допоможе уникнути помилок, та вказати всі необхідні послуги для поїздки з Дніпра. Графу з електронною адресою заповнюють до здійснення оплати. Е-квиток приходить на електронну пошту протягом декількох хвилин після списання грошей з картки.

Де купити квиток на поїзд

Вибрати та оплатити місця в поїзді можна в касі вокзалу або в інтернеті на сайті. Онлайн замовлення підходить усім, хто цінує свій час, мобільність, доступність.

Купити квиток на поїзд онлайн

SkyBooking – зручний сервіс для пошуку та оплати залізничних квитків на поїзд. Ресурс заощаджує час, не вимагає очікування у черзі до каси. Для того, щоб вибрати залізничні квитки онлайн, потрібно ввести в рядок пошуку міста відправлення Дніпро та прибуття Тернопіль, а також бажану дату подорожі. Після цього сайт запропонує поїзди, які відповідають заданим параметрам.

Купити квиток на поїзд в касі

Ті, хто має час їздити на вокзал, обирають квитки в касі. У співробітників Укрзалізниці можна уточнити всі питання про майбутню поїздку. Однак перш ніж купити квиток, не можна переглянути місцезнаходження полиці. Ресурси в інтернеті дають наочну картинку для кращого вибору.

Розклад руху поїздів Дніпро - Тернопіль

На skybooking.ua не тільки бронюють місця, а й переглядають розклад поїздів на будь-який напрямок. Сайт завжди показує актуальну інформацію, яка збігається з даними Укрзалізниці. У переліку рейсів представлені маршрути всередині України та міжнародні напрямки. Онлайн доступ дозволяє дізнаватися розклад у будь-який час доби, що значно спрощує планування поїздок.

Приємної подорожі

Сервіс SkyBooking створений для допомоги мандрівникам. З нами ви можете вибрати найкращі квитки на поїзд, замовити додаткові послуги, продумати поїздку до дрібниць. Користуйтеся нашим сайтом для бронювання місць та насолоджуйтесь поїздкою!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa