Завантаження...

train_s

Потяг Дніпро - Тернопіль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Дніпро - Тернопіль

Поїздка з Дніпра до Тернополя стає виснажливою, якщо не подбати про свій комфорт заздалегідь. Подорож залізничним транспортом істотно полегшує шлях. У вагоні є місце для багажу, туалет, гарячі напої, можливість прилягти або розім'яти ноги. При цьому ціна є доступною, тому не варто роздумувати, краще одразу перейти до вибору залізничного рейсу.

Ресурс SkyBooking пропонує доступні варіанти проїзду, включаючи швидкі, фірмові поїзди, а також Інтерсіті. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс максимально спрощує процедуру бронювання місця у вагоні. Наш сервіс доступний цілодобово, що робить планування та організацію поїздки простим.

Для кожного поїзда Дніпро - Тернопіль є наочна карта з маршрутом руху. Список зупинок з часом прибуття та їх тривалістю допомагає краще продумати свій шлях. У нас ви знайдете інформацію про номер поїзда, наявність квитків, час відправлення, прибуття і загальну тривалість поїздки. Усі дані оновлюються з офіційного сайту Укрзалізниці та є достовірними. 

У напрямку Дніпро - Тернопіль курсує велика кількість рейсів. Дорога займає приблизно 17-20 годин, залежно від кількості та часу зупинок на шляху прямування. Ви можете проаналізувати всі доступні пропозиції та обрати для себе оптимальний варіант. 

;

Залізничні квитки Дніпро - Тернопіль

Для зручності пасажирів Укрзалізниця розробила кілька варіантів квитків:

  • на фірмових бланках, роздрукованих і куплених у касира на вокзалі;
  • з кодом замовлення, який обмінюється на паперовий квиток у касі за півгодини до відправлення;
  • з QR-кодом у нижньому лівому кутку форми для швидкого зчитування провідником.

Останній варіант зустрічається найчастіше. Пасажир за бажання може роздрукувати проїзний документ, або показати QR-код під час посадки на екрані смартфона. 

Скільки коштує квиток на поїзд Дніпро - Тернопіль

Вартість залізничних квитків Дніпро - Тернопіль формують відразу кілька факторів. Ціна може відрізнятися залежно від кількості обраних додаткових послуг (постільна білизна, гарячі напої, провезення тварин або додаткового багажу), дня тижня, а також типу вагона (плацкарт, купе, люкс (СВ), або 1-2 класи Інтерсіті). Повну ціну квитка на поїзді ви побачите в нижній частині екрана після вибору всіх параметрів. Найдорожчий проїзд буде для тих пасажирів, які обирають вагон типу люкс і додаткові послуги. У випадку зі швидкісним Інтерсіті, дорожче обійдеться перший клас. 

Як купити залізничні квитки Дніпро - Тернопіль

Купити залізничні квитки Дніпро - Тернопіль онлайн можна за допомогою банківської карти. Уважне вивчення форми замовлення допоможе уникнути помилок і вказати всі необхідні послуги для поїздки. Дотримуйтесь таких етапів:

  1. На цій сторінці вище введіть у поле пошуку міста - Дніпро і Тернопіль.
  2. Вкажіть дату відправлення. За необхідності можна одразу вказати день, коли ви будете повертатися. 
  3. Виберіть рейс і відповідний тип вагона.
  4. На інтерактивній схемі вкажіть зручні місця.
  5. Внесіть контактні дані пасажира.
  6. Виконайте оплату за допомогою банкінгу. 

Після підтвердження оплати електронний квиток надійде на email. Рекомендується ще раз перевірити зазначену інформацію про рейс і пасажира. За такою схемою можна також купити квиток на поїзд Дніпро - Івано-Франківськ або в будь-яке інше місто.

Де купити квиток на потяг

Вибрати й оплатити місця в поїзді можна в касі вокзалу або в Інтернеті на нашому сайті. Онлайн замовлення підходить усім, хто цінує свій час, мобільність, доступність.

Купити квиток на потяг онлайн

SkyBooking - зручний сервіс для пошуку і оплати залізничних квитків на поїзд Дніпро - Тернопіль. Ресурс економить час, не вимагає очікування в черзі до каси. Електронний проїзний документ залишиться на вашому телефоні та в особистому кабінеті користувача, тому ви його точно не загубите. Це також і екологічне рішення, адже знижує темпи використання паперу. Зверніть увагу, якщо ви не знаходите відповідний рейс, у нас можна купити квиток на автобус Дніпро - Тернопіль

Купити квиток на потяг у касі

Ті, у кого є час їздити на вокзал, купують проїзні документи в касі. У співробітників Укрзалізниці можна уточнити всі питання, що цікавлять, про майбутню поїздку. Однак перш ніж купити квиток на поїзд, не можна подивитися місце розташування полиці. Ресурси в Інтернеті дають наочну картинку для кращого вибору.

Розклад руху потягів Дніпро - Тернопіль 

На skybooking.ua не тільки бронюють місця, а й переглядають розклад поїздів на будь-який напрямок. Сайт завжди показує актуальну інформацію, що збігається з офіційним сайтом Укрзалізниці. У переліку рейсів представлені маршрути всередині України, і міжнародні напрямки. Онлайн доступ дає змогу дізнаватися розклад, а також наявність квитків на поїзд у будь-який час доби, що істотно спрощує планування поїздок.