Завантаження...

train_s

Потяг Дніпро - Івано-Франківськ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Дніпро - Івано-Франківськ

Залізничний транспорт – оптимальний варіант, коли йдеться про поїздки на далекі відстані. Якщо вам необхідно потрапити з Дніпра до Івано-Франківська, час починати пошук залізничних квитків. Популярним вирішенням питання все частіше стає допомога сервісу SkyBooking. Це онлайн сервіс пошуку та оплати квитків на поїзд за будь-яким напрямком.

До Івано-Франківська можна доїхати у сучасному комфортабельному вагоні пасажирського поїзда. І щоб подорож залишила приємні враження, необхідно заздалегідь спланувати поїздку та купити залізничні квитки. На сайті skybooking.ua ви завжди можете зробити це лише у кілька кліків.

Використання можливостей нашого сайту допоможе вам організувати свою подорож максимально легко та комфортно. Завдяки зручній системі бронювання та моментальній оплаті, ви отримуєте квиток на поїзд всього за кілька хвилин, не виходячи з дому. Моніторинг вільних місць в режимі реального часу допоможе не пропустити квиток на потрібний вам рейс.

;

Залізничні квитки Дніпро - Івано-Франківськ

Для посадки на рейс слідуванням з Дніпра до Івано-Франківська достатньо пред'явити електронний квиток з QR-кодом. Він є підставою для проїзду у всіх поїздах внутрішнього прямування та не вимагає обміну в касі вокзалу. За бажання пасажир може роздрукувати посадковий документ або завантажити його на телефон для пред'явлення провіднику.

Для замовлення залізничного квитка необхідно відкрити форму пошуку та вказати дані маршруту. З Дніпра поїзд відправляється зі станції Дніпро-Головний. Пункт прибуття – Івано-Франківськ. Після цього вибираєте необхідну дату. Пошукова система надає інформацію на підставі даних офіційного сайту Укрзалізниці, тому вона завжди є актуальною на момент запиту.

Скільки коштує квиток на поїзд Дніпро - Івано-Франківськ

За маршрутом Дніпро – Івано-Франківськ курсує поїзд, обладнаний вагонами люкс, купе та плацкарт. Чим вищий рівень комфорту, тим вища вартість квитка. Ціна за посадкове місце для кожної категорії вагону виводиться разом із результатами пошуку рейсів за маршрутом. Для дитини діє пільговий тариф – 75% від повної вартості.

Якщо пасажир перевозить понад 36 кг вантажу, апаратуру чи тварин, необхідно зазначити це у додаткових послугах. Щоб побачити повну вартість проїзду, позначте всі параметри маршруту, і в нижній частині екрана побачите суму.

Як купити залізничні квитки Дніпро - Івано-Франківськ

Купити залізничний квиток на рейс за маршрутом Дніпро - Івано-Франківськ можна за допомогою онлайн сервісу SkyBooking. Для цього на головній сторінці потрібно вибрати розділ з залізничними квитками і ввести всі необхідні дані. Для замовлення залізничних квитків:

  • задаєте параметри пошуку рейсу: пункти відправлення та прибуття (Дніпро – Івано-Франківськ), дату поїздки та, якщо треба, дату зворотного шляху;
  • вибираєте категорію вагона (купе, люкс чи плацкарт), а також місце;
  • для кожного місця оформляєте білет, заповнюючи запропоновану форму. Вказуєте ПІБ пасажира, для дітей – дату народження;
  • вказуєте номер телефону та email;
  • прописуєте дані банківської картки для оплати. Ви можете використовувати платіжні картки Visa або MasterCard.

Після проведення платежу на вказану електронну адресу прийде квиток на поїзд. Наявність QR-коду дозволяє використовувати такий бланк для посадки. Обмінювати його у касі вокзалу не потрібно.

Де купити квиток на поїзд Дніпро - Івано-Франківськ

Щоб дістатися поїздом з Дніпра до Івано-Франківська, потрібно купити залізничний квиток. Зробити це можна кількома способами – онлайн на сайті або у касі вокзалу. Розглянемо кожний варіант окремо.

Купити квиток на поїзд онлайн

Купити залізничні квитки онлайн можна за допомогою сервісу SkyBooking. На сайті є зрозумілий інтерфейс, зручна система пошуку, детальна інформація щодо кожного маршруту – і це не повний перелік переваг цієї платформи. Вона дозволяє організувати пошук квитків, не порушуючи звичний порядок дня. Достатньо мати вихід в інтернет та пару хвилин вільного часу. Якщо вільних місць немає, оновіть сторінку через час. Можливо, у когось із пасажирів змінилися плани, і ви зможете купити квиток. Великою перевагою електронного квитка є те, що його неможливо втратити чи порвати.

Купити квиток на поїзд в касі

Для багатьох звичне, але не зовсім зручне рішення. Виняток - якщо ви живете в пішій доступності до залізничної станції або у вас є вільний час постояти в черзі. При цьому ніхто не дасть гарантії, що коли підійде ваша черга підійти до віконця, будуть вільні місця на потрібний вам потяг. Який варіант кращий, вирішуєте тільки ви.

Розклад руху поїздів Дніпро - Івано-Франківськ

Перш ніж перейти до оформлення залізничного квитка, ознайомтеся з розкладом поїздів за вибраним напрямком. За маршрутом Дніпро – Івано-Франківськ курсує №006П "Запоріжжя 1 – Івано-Франківськ" – фірмовий швидкий поїзд, що прямує через день (за непарними числами). Тривалість колії згідно з розкладом поїздів складає 20 годин. Заздалегідь продумайте, як проведете цей час, особливо якщо ви подорожуєте з дітьми.

Приємної подорожі

SkyBooking бажає вам гарної дороги. Подорожуйте разом із нами!