Завантаження...

Перевірка багажу на Харківському вокзалі

article

У місті Харків на залізничному вокзалі запроваджують нові заходи догляду ручної поклажі та валіз пасажирів з метою підвищення безпеки. Кожен вхідний буде зобов'язаний пройти через арку металодетектора та віддати багаж на огляд через рентгенотелевізійні інтроскопи.

Про це стало відомо з офіційного звернення прес-служби "Укрзалізниці" до Telegram. Як було зазначено у зверненні, нова система перевірки почне працювати з 16 серпня.

Цитуємо офіційну заяву:

«Із завтрашнього дня на Харківському вокзалі почне працювати новий встановлений комплекс перевірки багажу пасажирів, що складається з 2 стаціонарних металодетекторів, 2 рентгенотелевізійних інтроскопів, а також ручних металошукачів»

- заявили в прес-службі "Укрзалізниці".

Читайте також: За скільки днів можна придбати квиток на поїзд?

Крім перевірки, відтепер пасажири можуть потрапити на платформи виключно через центральну залу - підземні переходи на платформи будуть перекриті. Усі потяги без винятку вирішуватимуть із першої платформи.

Також у прес-службі зазначили, що пасажирам необхідно буде прибути на вокзал заздалегідь, але не раніше, ніж за годину до відправки. Це важливо, щоб кожна людина встигла пройти перевірку багажу, але без створення черг і натовпу.

Щодо часу перевірки - все має проходити швидко і без запинок. Максимум часу, який може зайняти огляд 5-10 хвилин.

З офіційної заяви:

Читайте також: Університет Вроцлава – найбільший внз на заході Польщі

«Практично затримок немає. Сподіваємось, що тут буде до п'яти хвилин, не більше».
 

Кожен пасажир також проходитиме “паспортний контроль” - перевірки посвідчення особи та місця прописки представниками правоохоронних органів. Саме тому обов'язково перевірте наявність документів у друкованому варіанті. Для цієї процедури також підійде електронна версія документів у додатку “Дія”.

Ця процедура дозволить виявити диверсантів на території вокзалу, а також виявити потенційно небезпечні предмети задовго до попадання у вагон. Оскільки Харків є прифронтовим містом, подібні заходи є обов'язковими для безпеки інфраструктури, другий — для безпеки самих пасажирів.

Як відомо, подібні заходи було вжито і на столичному вокзалі вже понад два місяці тому. Так, на київській станції Укрзалізниці було знайдено понад 9 тисяч заборонених та потенційно небезпечних предметів – це ножі, травматичні та пневматичні пістолети, вибухонебезпечні предмети. 

Якщо ж у багажі пасажира буде виявлено щось подібне, то на місце пригоди одразу прибуде поліція. Досвід перевірок на вокзалі Києва показав, що з такою системою збільшилась дисципліна та збільшився контроль над можливою злочинністю.

Помилка у тексті? Виділіть її мишкою та затисніть Ctrl+Enter
Коментарів поки що немає
Додати свій коментар
Success

Дякую за Ваш коментар!
Коментар надіслано на модерацію!