Завантаження...

Велике Герцогство Люксембург

Люксембург флаг

Прапор

Люксембург герб

Герб

calendar
Столиця: Люксембург
user
Територія: 2586,4 км²
cup
Мова: люксембурзька, французька, німецька
cup
Валюта: євро
cup
Населення: 626 108 чол.
cup
Телефонний код: +352
ISO Код країни: LU

Інфраструктура

ok round benefit 1
Літаки
not ok round benefit 1
Поїзди
not ok round benefit 1
Автобуси
ok round benefit 2
Екстренні служби
ok round benefit 3
Посольство
ok round benefit 4
Допомога Юриста

Велике Герцогство Люксембург

Про країну
Місцезнаходження
Інфраструктура
Пам'ятки

Люксембург — повна офіційна назва Велике Герцогство Люксембург. Держава знаходиться в Західній Європі й не має кордонів із морями та океанами. Територіальними сусідами є Бельгія, Німеччина, Франція. Столиця країни — Люксембург, як один з учасників Європейського Союзу. Також тут засідає суд Європейського Союзу як найвищий судовий орган в ЄС.

Місцевий народ в основному складається з переселенців з Франції та Німеччини, що має великий вплив на культуру та традиції Герцогства. Основними мовами тут є національна люксембурзька, французька та німецька. Це одна з небагатьох суверенних держав у Європі.

Щоби дістатися сюди з України, краще обрати переліт. Авіаквиток буде дорожчим, ніж на потяг, проте прямий літак істотно заощадить вам час.

Загальна площа території всіх земель становить близько 2600 кв. км. Чисельність населення тут 626 тис. чоловік, що характеризує країну, як одну з найменших. Але водночас статистика приросту говорить про великий рівень народжуваності та максимальну щільність населення території.

На сході Люксембург омиває річку Мозель. Весь рельєф переважно покритий височинами рівнина з найбільшою точкою Кнайфф, заввишки 560 м над рівнем моря. Столиця держави розділена річками Петрюс та Альзет.

Клімат в основному помірний, що переходить із морського в континентальний. Літня температура з найвищими показниками +22°С спостерігається в липні. Зима тут досить м’яка та тепла. Денні показники не опускаються нижче 0°С, а вночі буває до -3°С лише в січні.

У країні є аеропорт, що дає змогу подорожувати літаком без пересадок. Він розташований за 6 км від столиці, називається Люксембург-Фіндел. Однак перш ніж купити квиток у Люксембург, знадобиться оформлення візи та страхового поліса.

Усередині країни функціонує 15 автобусних маршрутів. Вони курсують уночі та вдень. Також можна скористатися іншими видами громадського транспорту, наприклад, трамваєм.

Для проживання можна використовувати готелі, які є не тільки в Люксембурзі, але й у менш розвинених містах країни. Рівень обслуговування та сервісу досить високий, що робить відпочинок максимально комфортним та насиченим.

Культура Люксембурга переважно перебуває під впливом сусідніх країн. Впродовж усього існування основною частиною країни є сільська місцевість. Відомі музеї зосереджено в столиці — історичний Національний Музей мистецтва, музей ім. Великого Жана та музей міста Люксембург.

Туристичний об’єкт країни — частина природного національного парку Дойч-Люксембург. Основна його частина територіально розташована біля Німеччини. У верхній частині Люксембургу знаходяться руїни давньоримської вежі. Також цікавим об’єктом є готична церква Сен-Мішель 1519, Великий герцогський палац XVI століття, кафедральний собор Нотр-Дам 1613–1621 р.н., замок Мамер.