Завантаження...

Потяг Житомир - Калуш

Мінімальний час у дорозі 00 г. 54 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 42 км
Раннє/пізнє відправлення 09:46 / 09:46
Від 27 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Залізничні квитки на поїзд Житомир-Бердичів

Тепер вам не потрібно стояти в черзі в задушливому фойє залізничного вокзалу, щоб дізнатися інформацію щодо приміських, міжміських та інтерсіті потягів! Онлайн-сервіс SkyBooking дає можливість придбати жд квитки на потрібну дату не виходячи з дому. У будь-якому зручному для вас місці, у спокійній обстановці ви можете дізнатися всю інформацію щодо потрібного вам маршруту, розклад потягів та вартість поїздки. Наш сайт зручний не лише для комп'ютерів, а й для смартфонів. Сторінка з легкістю відкривається на мобільних пристроях, а щоб сплатити покупку потрібно лише мати банківський платіжний застосунок на вашому телефоні. Купити квитки на будь-який напрямок за низькою ціною можна дорогою на роботу або додому протягом 10-15 хв. Залишається лише визначитися із потрібною датою.
 

Раніше для того, щоб дізнатися вартість залізничної подорожі за потрібним напрямком, пасажирам доводилося довго шукати цю інформацію в інтернеті, заходити на офіційний сайт української залізниці або їхати на вокзал. Тепер дізнатися вартість, оформити замовлення та отримати електронний квиток на поїзд можна на цій сторінці.

Вартість поїздки за напрямком Житомир-Бердичів складає близько 40 грн. Вона може змінюватися від дати поїздки, тому краще уточніть вартість заздалегідь. Також враховуйте, що вам необхідно доплатити за перевезення тварин, об'ємної техніки та іншого багажу великих розмірів. 

Як купити квитки Житомир-Бердичів?

Щоб купити квиток онлайн, вам потрібно мати доступ до Інтернету та банківську картку. За допомогою наступної зручної інструкції замовлення залізничного квитка не займе у вас багато часу:

У полі Звідки оберіть Житомир, а в полі Куди — Бердичів, вкажіть дату від'їзду. Також є можливість відразу купити зворотній квиток. Це дуже зручно – адже чим ближче до дати від'їзду, тим місць у поїзді залишається дедалі менше.

Перед вами з'являться варіанти поїздів на вказану дату. Виберіть потрібний.
На схемі вагона виберіть потрібне місце. Вільні відмічені зеленим. Сірим виділені ті місця, які вже зайняли.
Заповніть форму з особистими даними. Також не забудьте вказати наявність багажу та тварин, якщо ви збираєтеся їх перевозити. Переконайтеся, що електронна пошта, яку ви вказуєте, дійсна. Це дуже важливо, адже на неї прийде ваш електронний квиток.

Перевірте всі дані на квитку, а також переконайтеся, що правильно вказали дату відправлення.
Натиснувши кнопку оплатити, пройдіть звичайну процедуру підтвердження платежу через банківський платіжний застосунок.

На сьогодні, майже у всіх поїздах пасажирам не обов'язково мати паперову версію електронного квитка. Провідники перевіряють лише QR-код. Тим не менш, по деяким напрямкам вказано, що необхідно мати також паперову версію. Будь ласка, перед від'їздом перевірте цю інформацію.

Де купити квитки з Житомира до Бердичева?

В останні роки, у тих, хто планує поїздку Укрзалізницею, з'явився вибір. Тепер купити залізничні квитки можна кількома способами:

  • Приїхати на вокзал та придбати паперовий квиток через касу. Часто це створює низку незручностей — деякі каси працюють за розкладом, і якщо вам необхідно придбати квиток пізно ввечері, то це зробити важко. Також, приїхавши на вокзал, ви можете з'ясувати, що квитки на потрібний вам потяг вже розкупили. Це призведе до непотрібної витрати часу та грошей на дорогу до вокзалу, а також зміни у планах на поїздку. Крім того, очікування у черзі для багатьох – додатковий стрес протягом дня.
  • Купити залізничні квитки онлайн. У такий спосіб купити квитки на поїзд можна на офіційному сайті Укрзалізниці, а також на сайті SkyBooking, не залишаючи цю сторінку. Це значно заощадить вам час. Також у вас є можливість у спокійній обстановці обміркувати, які дати та час доби будуть для вас найбільш зручними, щоб здійснити поїздку.

Ознайомтеся зі способами купівлі квитків на поїзд і виберіть той, який підходить вам краще за інших.

Розклад поїздів та електричок від станції Житомир до Бердичева.

На нашому сайті ви з легкістю зможете дізнатися розклад приміських, міжміських, інтерсіті потягів та електричок. На даний момент потяги потрібним вам напрямком ходять за наступним розкладом:

887Ш Коростень-Вінниця. Відправлення з міста Житомир — 9.46, прибуття до міста Бердичів — 10.40, час у дорозі — 54 хв. Щодня, окрім понеділка. Регіональний електропоїзд підвищеної комфортності, сидячі місця. На цьому відрізку маршруту робить зупинку у Кодні.

Крім маршруту Житомир - Бердичів, у вас є можливість дізнатися розклад руху між містами Житомир - Вінниця, Житомир - Коростень та інші. Онлайн-сервіс покупки залізничних квитків бажає вам щасливої подорожі!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa