Завантаження...

Потяг Житомир - Коростень

Мінімальний час у дорозі 02 г. 26 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 88 км
Раннє/пізнє відправлення 09:46 / 09:46
Від 35 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Пересування Україною за допомогою залізниці — один із найпопулярніших способів потрапити з одного міста до іншого. Укрзалізниця забезпечує мешканців нашої країни та туристів якісним та надійним сервісом перевезень, пропонуючи різні види приміських, міжміських, а в деяких напрямках – високошвидкісних потягів інтерсіті. Щодня потяги допомагають мільйонам пасажирів їздити з будь-якого куточка України у потрібне місце. Якщо вам необхідно здійснити подорож  із Житомира до Коростеня, тепер є можливість купити квитки онлайн не лише на офіційному сайті української залізниці, але й на цій сторінці.
 

На веб-сайті SkyBooking у вас є можливість дізнатися всю інформацію про квитки за напрямком Житомир-Коростень: розклад потягів та електричок, тип вагона та вартість квитків. Також ви зможете замовити квиток, не виходячи з дому. Щоб знайти потрібний потяг, не залишайте цю сторінку. У поле Звідки введіть місто Житомир, а в поле Куди – Коростень. Визначіться з датою поїздки та не забудьте вказати дату зворотного квитка, якщо ви вже знаєте, через скільки днів плануєте повернутися. 

Вівши необхідні дані, ви побачите інформація про всі можливі поїзди на вказану дату, про час відправлення та прибуття, а також про вартість залізничних квитків. Також на сайті можна придбати квитки за маршрутом Житомир — Вінниця.

Скільки коштує квиток Житомир - Коростень?

Перед тим, як купити залізничний квиток онлайн, вас може зацікавити його ціна. Повна вартість квитка – близько 40 грн. Вона може бути трохи вищою або нижчою в залежності від дати поїздки. Звертаємо вашу увагу, що дитячі та студентські квитки коштують дешевше. Ціна також змінюється від наступних факторів, які потрібно вказати при замовленні квитка:

 • наявність багажу
 • наявність об'ємної техніки
 • наявність тварин

Вартість квитків може змінюватися, остаточну вартість краще дізнатися, коли ви визначитеся з датою від'їзду і почнете оформлювати замовлення.

Як купити квитки на поїзд Житомир — Коростень?

Щоб замовити квитки Житомир-Коростень, скористайтесь нашим сервісом SkyBooking. Після вибору потрібного вам потягу, натисніть на кнопку з вартістю квитка. Далі дотримуйтесь інструкції:

 • На схемі вагону, що відкрилася, знайдіть вільне місце. Воно буде позначене зеленим номером. Сірий колір означає, що місце вже купив інший пасажир.
 • Після вибору сидячого місця під малюнком вагона відкриється форма з порожніми полями, які необхідно заповнити. Введіть Прізвище, Ім'я та Тип квитка. Він може бути повним, дитячим чи студентським. Не забудьте вказати наявність багажу або тварини, якщо ви збираєтеся їх перевозити.
 • Далі натисніть кнопку Купити.
 • У новому вікні з'явиться електронний квиток, ще раз перевірте всю інформацію про дату, час та особисті дані, що вказана на квитку.
 • Нижче в порожньому полі вкажіть працюючу електронну пошту. На неї після оплати прийде електронний білет. Також напишіть номер телефону.
 • Нижче поставте галочку, вона означатиме, що ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
 • Натисніть на рожеву кнопку Оплатити та проведіть такі ж процедури, як і при будь-якій покупці товарів чи послуг в інтернеті: вказати дані номера банківського рахунку та підтвердити оплату в банківській програмі. Після покупки ви знайдете квиток на поїзд електронною поштою.

У деяких поїздах провідники, крім електронного квитка, можуть попросити роздрукований. Перевірте, чи не вказано таку інформацію на вашому квитку. Тим не менш, зазвичай при вході в поїзд просять тільки QR код, який є на електронній версії залізничного квитка.

Де купити залізничні квитки на поїзд Житомир-Коростень?

На сьогоднішній день існує кілька способів придбати квиток на поїзд:

 • Каса станції. Як і раніше, дуже популярний спосіб серед пасажирів, особливо солідного віку. Їм важко дається вивчення нових технологій. Тим не менш, даний варіант має безліч недоліків: витрата часу і грошей на дорогу до вокзалу, часто довга черга за квитками, ймовірність того, що квитки вже розкупили. Крім того, спілкування з касиром через маленьке віконце каси у шумному фойє вокзалу є додатковим стресом.
 • Купити залізничні квитки онлайн. Це можна зробити на офіційному сайті "Укрзалізниці" або тут, не закриваючи сторінку. Вище було наведено докладну інструкцію покупки. За її допомогою замовлення та оплата квитка не займе у вас більше 10-15 хвилин. Покупку можна оформити через смартфон за допомогою зручної мобільної версії.

Ознайомившись з основними способами, як придбати залізничний квиток, вибирайте той, який буде найкращим для вас.

Розклад поїздів та електричок у напрямку Житомир-Коростень

Тим, хто хоче відправитися з Житомира до Коростеня, буде корисна інформація про розклад поїздів, які їздять цим маршрутом:

 • 890К Вінниця — Коростень. Відправлення з Житомира — 16.13, прибуття до Коростеня — 17.40, час у дорозі — 1 год. 27 хв. Усі дні окрім понеділка. Регіональний поїзд підвищеної комфортності. Проходить через станції Горбаші та Нова Борова, місця сидячі.
 • 878К Житомир — Коростень. Відправлення з Житомира — 13.04, прибуття до Коростеня — 14.40, час у дорозі — 1ч. 27 хв. Тільки у понеділок. Регіональний поїзд підвищеної комфортності. Проходить через станції Горбаші, Сокирище, Нова Борова, місця сидячі.

Команда онлайн-сервісу покупки квитків SkyBooking бажає вам чудового настрою під час подорожі та сподівається, що поїздка вибраним маршрутом буде комфортною!
 

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa