Завантаження...

Потяг Рівне - Ужгород

Мінімальний час у дорозі 12 г. 22 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 464 км
Раннє/пізнє відправлення 18:30 / 18:30
Від 225 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Мандрівка потягом з Рівного до Ужгорода може бути чудовим досвідом для тих, хто любить подорожувати. Цей маршрут проходить через південну частину Західної України, і пасажири можуть насолоджуватися приголомшливими пейзажами та багатою історією регіону.

Поїздка з Рівного до Ужгорода займає близько 12 годин, але довгий час в дорозі варто витрачати на споглядання краси природи і відвідування цікавих місць.

Одним з найбільш вражаючих місць на шляху є місто Львів. Львів - це культурний центр Західної України, з багатою історією, архітектурою та культурою. У Львові варто відвідати старовинну частину міста, яка стала частиною світової спадщини ЮНЕСКО. Відвідувачі можуть насолоджуватися архітектурними перлинами, які датуються різними періодами історії міста, такими як Львівський оперний театр, Львівський зоологічний парк, Катедральний Собор св. Юра та інші.

Після Львова маршрут пролягає через природні краси Карпатських гір. Це дуже мальовнича область з величезними гірськими ланцюгами, піднімаються майже вертикально вгору. Пасажири можуть насолоджуватися краєвидами гір, густими лісами. Замовити квиток для цієї подорожі можна на сайті skybooking.ua.

SkyBooking - це онлайн платформа, яка допоможе реалізувати вашу мандрівку у життя, сучасний сервіс, який забезпечує комфортний пошук залізничних квитків. Ми пропонуємо послуги з продажу квитків на залізничні рейси по всій Україні, відповідно до запитів наших клієнтів. 

Залізничні квитки Рівне - Ужгород

Подорож потягом з Рівного до Ужгорода - це захоплююча та незабутня пригода, яка збагатить вас новими враженнями та відчуттями. Маршрут з Рівного до Ужгорода перетинає всю Західну Україну, і під час мандрівки ви зможете насолодитися красою мальовничих міст і сел, гір та полонин, і ознайомитися з різноманітністю культури і традицій цього регіону.

Зазначимо, що вам не потрібно відвідувати касу на залізничному вокзалі, оскільки все необхідне доступно онлайн,  замовлення квитків на потяг здійснюється всього за кілька кліків. 

Скільки коштує квиток на потяг Рівне - Ужгород

Якщо вам не подобається стояти в чергах на касі залізничної станції, щоб дізнатися вартість квитка, то можна скористатися офіційним сайтом skybooking.ua. Вартість залежить від обраних вами параметрів.

Після вибору маршруту та найбільш зручного часу відправлення, головним фактором, який впливатиме на вартість, буде тип вагону. Вони відрізняються за рівнем комфорту. 

Як купити залізничні квитки на потяг Рівне - Ужгород

Під час організації своєї подорожі багато мандрівників бажають швидко та просто купити залізничні квитки онлайн. Наша платформа забезпечує зручну реалізацію цього процесу, вона дозволяє знайти всі необхідні маршрути всього за кілька натискань. Пропонуємо вам переглянути алгоритм дій:

  1. Введіть станції маршруту в поле пошуку.
  2. Оберіть дату подорожі на календарі.
  3. Виберіть бажаний рейс з запропонованих маршрутів. За необхідності, ви можете налаштувати фільтри та переглянути всі маршрути ще раз.
  4. Оберіть тип вагона та місце. Вибране буде підсвічене зеленим кольором.
  5. Здійсніть оплату квитка за допомогою банківської карти.

Після успішної оплати, електронний квиток буде висланий на зазначену електронну адресу. Важливо перевірити всю інформацію на ньому одразу.

Де купити квиток на потяг

Наразі існує кілька можливостей купити квитки на залізничний транспорт. Ще можна, як і раніше, придбати їх у касах залізничних вокзалів. Однак, якщо ви хочете заощадити час та знайти більш зручний спосіб, то в будь-який момент ви можете купити їх онлайн на нашому сайті.

Сервіс Skybooking надає можливість швидко та легко замовити квитки на потяг за маршрутом Рівне - Ужгород. Завдяки зручному інтерфейсу нашого сайту ви знайдете всі необхідні маршрути та забронюєте його всього за кілька кліків.

Окрім швидкості оформлення, до переваг електронних квитків слід віднести те, що вони зберігаються в електронній формі, тому немає ризику їх втрати або пошкодження.

Купити квиток на потяг онлайн

Переваги електронних квитків на маршруті Рівне - Ужгород включають у себе: можливість отримати їх на будь-який гаджет; наявність зручних фільтрів для пошуку потрібного маршруту; надійність електронного квитка, який не пошкодиться.

Купити квиток на потяг в касі

Звісно, пасажири можуть купити квитки на потяги у касах залізничних вокзалів, проте в цьому випадку вони зіткнуться з низкою незручностей. По-перше, для відвідування вокзалу потрібно виділити час, що є значним недоліком для зайнятих людей. По-друге, вам доведеться стояти в черзі. І якщо квитки на потрібну дату та маршрут відсутні у продажу, то що робити?

Розклад руху потягів Рівне - Ужгород

Завдяки системі пошуку на сайті skybooking.ua будь-який охочий може дізнатися актуальний графік руху потягів на різних маршрутах з вказанням дат, часу відправлення та прибуття, наявність вільних місць і т.д. Ми рекомендуємо періодично перевіряти розклад, оскільки він часто змінюється. 

Ми сподіваємося, що ви насолоджуватиметесь пейзажами в ході подорожі! Гарних мандрівок!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa