Завантаження...

train_s

Потяг Рівне - Кам'янське

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Рівне - Кам'янське

Щоб зробити замовлення залізничних квитків з Рівного до Кам'янського, не залишайте цю сторінку. За допомогою нашого сервісу SkyBooking ви за декілька хвилин зможете дізнатися про актуальний розклад поїздів, вартість квитків та оформити покупку онлайн, оплативши поїздку банківською карткою через Інтернет.

Відвідувачі нашого сайту гідно оцінили можливість заощадити час та гроші та більше не їздити на вокзал, щоб придбати залізничні квитки на міжміські, приміські та поїзди Інтерсіті.

;

Загальна інформація про рейс

Від Рівного до Кам'янського ходить швидкий нічний поїзд 088Л. Подорож досить тривала, ви проведете у дорозі більше 14 годин. Будьте уважні під час вибору квитків. Радимо придбати їх заздалегідь, щоб зайняти найкомфортніше місце. Ви можете вибрати купе чи плацкарт. При цьому вартість квитка зміниться.

На віртуальній карті маршруту ви зможете ознайомитись зі станціями, на яких поїзд робить зупинки. Це дуже зручно, оскільки ви знатимете, де поїзд коштує довше.

Залізничні квитки Рівне - Кам'янське

При вході у вагон вам немає необхідності показувати роздрукований залізничний квиток. Купуйте його онлайн та скачайте з електронної пошти на смартфон. Провідник відсканує унікальний QR-код із вашого телефону. На електронному квитку буде вказано ваше ім'я та прізвище, номер поїзда та вагона, час відправлення та прибуття, дату та вартість проїзду.

Також, за бажанням, при купівлі залізничного квитка ви можете за додаткову вартість додати до нього постільну білизну та гарячий напій. В цьому випадку вам не потрібно робити замовлення в поїзді окремо.

Скільки коштує квиток на поїзд Рівне - Кам'янське

Вартість квитків на поїзди Укрзалізниці постійно змінюється. Зараз ви знаходитесь на офіційному сайті skybooking.ua, який регулярно оновлює інформацію про ціни на проїзд за даним маршрутом.

Також вартість квитків залежить від кількох інших факторів:

 • тип вагона (купе, плацкарт, люкс, сидячий);
 • тип поїзда (Інтерсіті, міжміський, швидкий, приміський);
 • дата поїздки;
 • перевезення багажу чи техніки великих розмірів (ціна підвищується);
 • наявність пільг – дитячий та студентський квитки коштують дешевше.

Будьте уважні та уточнюйте вартість у день покупки квитків та планування свого бюджету на поїздку. Також ви можете заощадити на проїзді, якщо порівняти кілька дат відправлення. Вибирайте ту ціну, яка найкраща для вас.

Як купити залізничні квитки Рівне - Кам'янське

Щоб купити залізничний квиток з Рівного до Кам'янського, дотримуйтесь простої інструкції:

 1. На цій сторінці, у графі "звідки" введіть місто Рівне, а у графі "куди" – Кам'янське.
 2. Виберіть дату від'їзду. Також обміркуйте, чи вам потрібен зворотній квиток.
 3. Натисніть рожеву кнопку "Знайти".
 4. Перед вами з'явиться список з поїздами та цінами на квитки, виберіть відповідний за вартістю.
 5. На віртуальній схемі вагона оберіть найкомфортніше місце з тих, які ще не придбали інші пасажири.
 6. Заповніть форму з особистими даними.
 7. Уважно перевірте, чи є у вас доступ до електронної адреси, на неї прийде ваш квиток.
 8. Оплатіть покупку за допомогою банківської картки через Інтернет.
 9. Завантажте ваш квиток з пошти та вирушайте у подорож!

Якщо під час замовлення залізничних квитків у вас виникли проблеми, ви завжди можете замовити зворотний дзвінок від оператора нашого сайту. Для цього натисніть на значок телефонної трубки у нижньому правому кутку екрана.

Де купити квиток на поїзд

У вас є кілька варіантів, як придбати квиток на поїзди Укрзалізниці: зробити це онлайн, не виходячи з дому, або звернутися до каси найближчого залізничного вокзалу.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Наш сервіс із замовлення залізничних квитків онлайн SkyBooking заощаджує ваш час і гроші. Тепер ви зможете оформити покупку поїздки в будь-який куточок країни у зручний для вас час. Купуйте квитки не лише з комп'ютера, а й зі смартфона. Мобільна версія сайту дуже зручна у використанні.

Купити квиток на поїзд до каси

Деякі люди все ще, за звичкою, їздять на залізничний вокзал, щоб дізнатися про розклад поїздів або купити квиток. Проте на вас може чекати розчарування, тому що квитки могли розкупити до вас. Також очікування у черзі – це завжди додатковий стрес.

Електронний квиток, куплений на нашому офіційному сайті, нічим не відрізняється від паперового, який ви купуєте у касі.

Розклад руху поїздів Рівне - Кам'янське

Розклад поїздів швидкі, міжміські, приміські та Інтерсіті постійно змінюється. Для того, щоб ви першими дізнавалися про зміни, наш сайт регулярно оновлює інформацію.

Рекомендуємо уточнювати розклад у день покупки квитків та планування поїздки.

Команда SkyBooking бажає вам яскравих вражень та комфортної поїздки за маршрутами Рівне - Кам'янське, Рівне - Дніпро, Рівне - Київ, Рівне - Запоріжжя та багатьом іншим.