Завантаження...

train_s

Потяг Рівне - Суми

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Рівне - Суми

Для подорожі Рівне - Суми краще вибрати залізничний транспорт, завдяки якому ваша поїздка буде комфортною. Маршрут досить довгий і складає приблизно 662 кілометри, тому варто обрати нічний потяг, щоб приїхати до Сум з повними силами. Між містами передбачені прямі потяги та рейси з пересадками, тому у вас буде можливість вибрати комфортний час та дату поїздки. 

Суми знаходяться в північній частині України, на річці Псел. Місто є важливим культурним, освітнім і промисловим вузлом. Тут є багато університетів, коледжів і наукових установ, що забезпечує багатий інтелектуальний потенціал. Серед визначних місць можна зустріти Сумський обласний художній музей, музей В. Сосюри, а також численні пам'ятники та парки. Кожному гостю буде цікаво прогулятись затишними вуличками та побачити гарні краєвиди. 

За допомогою сервісу SkyBooking ви можете купити квитки на необхідний потяг онлайн, перевірити час відправлення та прибуття потягу, вибрати тип вагона та місце за кілька хвилин. Щоб отримати комфортні місця, варто обирати квитки заздалегідь, адже до міста Суми завжди прямує великий потік пасажирів, особливо студентів та абітурієнтів, бо у місті знаходяться видатні університети, що входять до списку найкращих в Україні. Якщо у вас з’являться будь-які питання щодо поїздки, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших консультантів в офісі. 

;

Залізничні квитки Рівне - Суми

При пошуку місць варто враховувати, що вагони одного поїзда відрізняются за рівнем комфорту. Це впливає і на вартість квитка, тому перш ніж оформляти його, ознайомтеся з інформацією. Усі потяги на маршруті мають три типи вагонів: 

  1. Плацкарт – найдешевший варіант, де через відсутність дверей дуже галасливо та шумно, проте у плацкартному вагоні більше місця ніж у купейному. 
  2. Купе – оптимальний варіант для тих, кому потрібна приватність, але не хочеться переплачувати за люкс. Кожне купе оснащено чотирма спальними місцями та полицями для речей. 
  3. Люкс – це покращений варіант купейного вагона. Ці купе мають два спальні місця. Вони найдорожчі, але дають змогу подорожувати з комфортом.

Деякі з потягів мають варіант вагона з сидячими місцями, але такий тип навряд чи підійде для далеких подорожей. Зазначимо, що такі місця краще підходять для близьких відстаней. Пам'ятайте, що прямий рейс завжди комфортніший та швидший, ніж з пересадкою, адже вам не треба витрачати час на очікування та підлаштовуватися під графік другого потяга.

Скільки коштують квитки Рівне - Суми 

Вартість квитків на потяги, що курсують за напрямком Рівне - Суми може змінюватися залежно від вибраного потягу, класу та типу вагона, від обраної дати, сезону. Також на ціну може впливати наявність пільг. Якщо вам потрібно дізнатися вартість перед здійсненням оплати, заповніть всі поля під час оформлення квитків, щоб побачити остаточну ціну.

Як купити залізничні квитки на потяг Рівне - Суми

Щоб купити квитки Рівне - Суми онлайн, потрібно ввести обраний напрям у пошуковий рядок. Після цього вкажіть дату, оберіть рейс серед запропонованих. Після чого, у вас з’явиться схема з вільними місцями у вагонах, серед них оберіть відповідні та переходьте до оплати. Під час оформлення обов'язково заповніть коротку форму з персональними данними: ім´я та прізвище, номер телефону та електронну пошту. Після оплати вам на вказану пошту прийде квиток, який ви зможете показати в телефоні при посадці на потяг, або роздрукувати його. Усе залежить від інформації, зазначеної на ньому.

Де купити квиток на потяг 

Купити квиток на потяг Рівне - Ужгород або Суми можна двома способами: традиційно в касі Укрзалізниці чи сучасним методом – онлайн за допомогою нашого сервісу SkyBooking.

Купити квиток на потяг онлайн 

Покупка квитків онлайн займає всього кілька хвилин, чим і економить ваш час. Зайнятися пошуком рейсу та проїзних документів можна будь-де: на роботі, вдома або навіть в кафе. Купівля залізничного квитка онлайн має кілька переваг:

  • у вас є час на роздуми, щоб вибрати відповідний рейс серед запропонованих;
  • електронний квиток неможливо загубити або пошкодити. Ви можете повторно за потреби роздрукувати його. 

Купити квитки на потяг у касі

Купити квитки можна в касі на вокзалі. Для цього потрібно приїхати до вокзалу, постояти у черзі, і після цього вже отримати свій квиток. Проте нерідко трапляється так, що проїзні документи придбати інші пасажири, поки ви чекаєте у черзі. Тому набагато краще йти в ногу з часом та шукати і оплачувати квиток онлайн.

Розклад потягів Рівне - Суми 

Дізнатись актуальний розклад поїздів, що курсують за напрямком Рівне - Суми ви можете скориставшись нашим сервісом. На сайті інформація постійно оновлюється, що дає можливість своєчасно побачити зміни в графіку руху потягу. Для цього потрібно ввести дату поїздки та обрати свій рейс. Час відправлення та прибуття з'явиться на екрані. Представлені на сайті дані повністю збігаються з даними Укрзалізниці.