Завантаження...

train_s

Потяг Рівне - Полтава

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Рівне - Полтава

Полтава - це історичний і культурний центр, розташований у центральній частині України. Вона була заснована 1174 року і є одним із найстаріших міст нашої країни. Тут відбулося кілька важливих історичних подій, включно з битвою при Полтаві 1709 року, яка стала однією з ключових битв Північної війни.

У місті збереглися численні пам'ятки архітектури, включно з Полтавським собором, який був побудований у стилі українського бароко наприкінці XVII століття. Також варто відзначити Круглу церкву і Дерев'яну церкву святителя Георгія. З'їздити туди на вихідні - чудова ідея, щоб познайомитися з унікальними пам'ятками культури.

Оптимальне рішення для поїздки з Рівного до Полтави - купити квиток на поїзд онлайн за допомогою спеціальних сервісів, наприклад, SkyBooking. Його система пошуку дає змогу швидко знайти потрібний рейс, перевірити наявність квитків на поїзд. Ці дані повністю відповідають офіційному сайту Укрзалізниці.

Краще подбати про це заздалегідь, щоб їхати з комфортом і зайняти нижні місця у вагоні. Їхати досить довго - від 10 до 12 годин. Звісно, час у дорозі варіюється, зокрема він залежить від типу поїзда. Інтерсіті був би найшвидшим варіантом, але поки що запуск такого маршруту не передбачено.

;

Залізничні квитки Рівне - Полтава

Пасажир, який обрав поїзд Рівне - Полтава як свій транспорт, може скористатися одним із трьох варіантів залізничних квитків. Усе залежить від його потреб і вподобань. Доступні такі види:

  1. Паперовий - купується безпосередньо в залізничних касах Укрзалізниці.
  2. Спеціальний бланк з унікальним номером і штрих-кодом. Він потребує обміну у віконці каси на вокзалі. Сам по собі він не є дійсним посадковим документом.
  3. Електронний - повноцінний квиток, який пред'являють провіднику під час посадки у вагон.

Проїзні документи на поїзд Рівне - Полтава містять усю інформацію про поїздку та дані пасажирів. Електронний квиток має унікальний QR-код. Під час посадки його має відсканувати провідник. На SkyBooking можна купити квиток на поїзд онлайн в електронному форматі, тобто з ним не потрібно робити жодних додаткових маніпуляцій. 

Скільки коштує квиток на поїзд Рівне - Полтава

Перш ніж купити залізничні квитки онлайн, потрібно ознайомитися з актуальними цінами. На вартість впливає низка факторів. По-перше, тип поїзда: Інтерсіті найдорожчий варіант, але з Рівного до Полтави вони не ходять. Пасажирам доступні фірмові швидкі та швидкі потяги. 

По-друге, вартість проїзду може суттєво різнитися залежно від класу вагона, наприклад, плацкарт доступніший порівняно з люксом і купе. Також ціна залежить від тарифів залізничної компанії. По-третє, у вихідні та святкові дні вартість зазвичай вища. Залежно від вашого статусу (студент, пенсіонер тощо) або інших факторів, ви можете мати право на пільги.

Як купити залізничні квитки Рівне - Полтава

Наш сервіс намагається бути комфортним і зручним для різних пасажирів. Щоб купити залізничні квитки онлайн, не потрібно володіти спеціальними навичками. Інтерфейс простий і комфортний. Алгоритм такий:

  1. Введіть назви потрібних населених пунктів.
  2. Вкажіть дату виїзду.
  3. Подивіться наявність квитків на поїзд у необхідний день.
  4. Виберіть вагон і місце.
  5. Заповніть контактні та паспортні дані.
  6. Сплатіть за допомогою онлайн-банкінгу.

Після завершення оплати зачекайте кілька хвилин. Ваш проїзний документ буде надіслано на електронну адресу. Краще відразу зберегти його на пристрій для зручності. Так ви зможете швидше пред'явити його під час перевірки контролером. Дотримуючись цього алгоритму, ви можете купити квиток на поїзд Рівне - Луцьк і в інші міста України. 

Де купити квиток на потяг

Більшість мандрівників віддають перевагу сучасним технологіям і обирають онлайн-покупку залізничних квитків. У той час як інші, зберігаючи традиції, вважають за краще вирушити на вокзал особисто, щоб придбати їх. Обидва методи надійні та надають можливість отримати бажані документи для проїзду. Розглянемо їхні головні особливості.

Купити квиток на потяг онлайн

Той, хто хоч раз скористався електронним квитком, знає, наскільки зручний цей варіант для подорожей. Він має цілу низку переваг: немає необхідності витрачати час на поїздку до вокзалу й очікування в черзі біля каси - купівлю можна здійснити в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. Більше не потрібно турбуватися про те, що квиток порветься або загубиться, адже електронний документ забезпечує надійний захист від втрати. На сайті також зручно вивчати розклад поїздів, наприклад, знайти зворотні квитки на поїзд Полтава - Рівне.

Купити квиток на потяг у касі

Багато хто все ще віддає перевагу традиційному методу купівлі залізничних квитків. Проте цей спосіб не завжди приносить задоволення. На вокзалі можуть виникнути ситуації, коли квитки відсутні або доступні лише незручні та дорогі варіанти. Також важливо пам'ятати, що біля каси може виникнути черга.

Розклад потягів Рівне - Полтава

Для отримання точної та оперативної інформації про час відправлення і прибуття за цим маршрутом, найкращим рішенням буде вивчити розклад поїздів за допомогою нашого сервісу. Ми надаємо всю необхідну інформацію про графік руху, оперативно збираючи дані прямо з офіційного сайту Укрзалізниці. Дані легко знайти завдяки зручній пошуковій системі: просто введіть міста і дати, які вас цікавлять. Якщо ви не знайдете потрібний поїзд, можете купити квиток на автобус Рівне - Полтава і швидко дістатися до місця призначення.