Завантаження...

train_s

Потяг Рівне - Луцьк

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Рівне - Луцьк

Якщо ви запланували поїздку з Рівного до Луцька, найзручніший спосіб купити залізничні квитки – скористатися сервісом SkyBooking. Ви зможете з легкістю дізнатися про актуальний розклад поїздів у цьому напрямі, а також вартість проїзду. Після того як ви знайшли той варіант поїзда, який підходить найкраще, оплачуйте покупку онлайн та завантажуйте електронний квиток на ваш смартфон.

Вам не потрібно стояти в черзі, щоб дізнатися потрібну інформацію про потяг, що вас цікавить. На нашому сайті постійно оновлюється розклад та вартість квитків. Також дізнавайтеся першими про додаткові поїзди.

;

Загальна інформація про рейс

Відстань від Рівного до Луцька становить лише 75 км. Швидкісний поїзд 097К доставить вас до пункту призначення за 1 год 30 хв. Ви можете вибрати тип вагона: люкс, купе чи плацкарт. Вони відрізняються вартістю та типом комфортабельності.

При замовленні залізничного квитка ви зможете подивитися на віртуальну карту даного маршруту та дізнатися, на яких станціях поїзд робить зупинки під час свого маршруту. На вашому шляху буде дві зупинки: Клевань та Ківерці. Далі поїзд прибуває до Луцька.

Залізничні квитки Рівне - Луцьк

На нашому офіційному сайті skybooking.ua можна купити залізничні квитки онлайн з Рівного до Луцька, Дніпра, Києва та інших міст України. Вибирайте потрібний напрямок та оплачуйте покупку онлайн. Електронний квиток містить ту саму інформацію, що й паперовий:

  • ваше прізвище та ім'я;
  • номер поїзда та вагона;
  • номер посадкового місця;
  • вартість квитка;
  • QR-код.

Покажіть ваш електронний квиток провіднику зі смартфона, коли входите у вагон. Роздруковувати його не потрібно.

Скільки коштує квиток на поїзд Рівне - Луцьк

Вартість квитків на поїзди Укрзалізниці постійно змінюється. Ми рекомендуємо уточнювати точну вартість проїзду ближче до дати подорожі. На ціну також може впливати кілька факторів:

  1. тип поїзда (швидкий, міжміський, приміський, Інтерсіті);
  2. тип вагона (люкс, плацкарт, купе);
  3. дата поїздки;
  4. наявність багажу великих розмірів та перевезення тварин (ціна буде вищою);
  5. спальна білизну та гарячий напій, який ви можете додати до квитка.

Якщо ви хочете заощадити, порівняйте ціну квитків за різними датами та вибирайте ту, яка краще вам підходить.

Як купити залізничні квитки Рівне - Луцьк

Щоб купити залізничні квитки онлайн, в меню пошуку, у графі "звідки" введіть Рівне, а у графі "куди" – Луцьк. Добре обміркуйте дату від'їзду, а також ухваліть рішення, чи потрібен вам зворотній квиток. Ми рекомендуємо купувати квиток у дві сторони, щоб гарантовано повернутися того дня, який ви запланували.

Зі списку з варіантами поїздів виберіть потрібний. Далі ви побачите віртуальну карту вагона. Визначтеся з найкомфортнішим для вас місцем з вільних. Зеленим кольором підсвічені доступні місця, а сірим – ті, що вже купили інші пасажири.

Заповніть форму з особистими даними, за бажанням додайте постільну білизну та гарячий напій. Вкажіть діючу електронну пошту. На неї прийде квиток після оплати. Оплачуйте покупку за допомогою будь-якої зручної для вас банківської програми.

Де купити квиток на поїзд

Квиток на поїзд можна купити онлайн, що заощаджує ваші гроші та час. Також ви можете відправитися на вокзал та придбати квиток у касі, проте не факт, що він буде в наявності.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Зробити замовлення залізничних квитків дуже зручно за допомогою сервісу SkyBooking. На нашому офіційному сайті  skybooking.ua вкажіть напрямок, дату від'їзду, що цікавить вас, і оплачуйте квиток онлайн через Інтернет. Такий спосіб оцінили зайняті люди, які цінують свій час і не хочуть їздити за квитками до залізничних кас. Наш сайт чудово функціонує як на комп'ютері, так і на смартфоні. Робіть замовлення залізничних квитків в будь-якому зручному для вас місці, навіть по дорозі додому.

Купити квиток на поїзд до каси

Такому способу купівлі квитків віддають перевагу ті пасажири, які нечасто здійснюють оплати через Інтернет. Однак під час того, як вони їздять на вокзал витрачається зайвий час та гроші, а очікування у черзі додає додаткового стресу.

Також шум у залі очікування може перешкоджати прийняттю виваженого рішення про дату від'їзду та спальне місце. Це нерідко призводить до серйозних помилок при виборі дат та часу подорожі.

Якщо раніше ви не купували залізничні квитки на поїзд онлайн, ви завжди зможете скористатися допомогою операторів нашого сайту.

Розклад руху поїздів Рівне - Луцьк

Щоб дізнатися про діючий розклад швидкісних, міжміських, приміських та поїздів Інтерсіті Укрзалізниці, скористайтеся нашим офіційним сайтом skybooking.ua. Тут ви зможете дізнатися час рейсів за такими маршрутами: Рівне - Львів, Рівне - Київ, Рівне - Дніпро та багатьма іншими.

Якщо за вказаною датою ви не знайшли потрібного поїзда, перегляньте розклад на найближчі дати. Деякі поїзди їздять лише певними днями.

Ми бажаємо вам щасливого шляху та яскравих вражень від поїздки! Кращого не шукайте, кращого не знайдете – SkyBooking.