Завантаження...

Київ - Запоріжжя

Мінімальний час у дорозі 10 г. 57 хв.
Поїздів маршрутом 3 поїзд(ів)
Відстань між станціями 442 км
Раннє/пізнє відправлення 20:25 / 21:36
Від 239 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Розвинена мережа залізничного транспорту в Україні дозволяє дістатися своїм пасажирам у комфортних умовах до будь-якого куточка країни. Якщо ви плануєте свій шлях маршрутом Київ - Запоріжжя, то найкраще заздалегідь продумати маршрут і замовити квитки. Це допоможе вам вибрати найзручніші місця у вагоні та дістатися місця призначення з комфортом.

З Києва до Запоріжжя можна дістатися нічними поїздами. Поїздка вночі на великі відстані значно полегшує дорогу, оскільки є можливість поспати. Однак, якщо ви вибираєте Інтерсіті 749, будьте готові провести весь час у сидячому положенні. Це чудовий варіант для тих, хто не може заснути у вагоні і воліє пильнувати всю дорогу. В іншому випадку є можливість їздити на пасажирських нічних поїздах, де можна розміститися у вагонах типу плацкарт, купе і люкс.

На нашому сайті skybooking.ua ви легко та швидко виберіть для себе зручні місця. Враховуючи, що в дорозі доведеться провести близько 10-14 години, краще розміститися з максимальним комфортом. SkyBooking допоможе вам у плануванні поїздки.

Залізничні квитки Київ - Запоріжжя

Якщо ви бажаєте заощадити, найкращим рішенням буде замовлення квитка у плацкартному вагоні. Багато людей і неможливість усамітнитися можуть викликати дискомфорт. У такому випадку найкраще вибирати місце, яке буде подалі від санвузла та виходу, тоді ви зможете максимально спокійно доїхати до пункту призначення.

Вагон-купе коштує дорожче, ніж, наприклад, плацкартний. Головною відмінністю купе є те, що в ньому розміщується всього 4 людини. Ви не чутимете шум із сусіднього купе, і до того ж для більш комфортної поїздки в такому приміщенні пасажирського вагона передбачені двері.

Найдорожчим типом вагона вважається вагон класу люкс. У ньому передбачені місця, які включають всі складові комфортної поїздки і розраховані на двох пасажирів.

Якщо вам необхідно максимально швидко дістатися з Києва до Запоріжжя, то в такому разі найкраще скористатися послугами швидкісного поїзда Інтерсіті, де передбачені сидячі місця першого та другого класів.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Запоріжжя

Щоб дізнатись вартість квитка, потрібно на пошуковій сторінці вказати місто, куди ви хочете поїхати – Запоріжжя, та звідки – Київ. Поруч у календарі відзначити дату виїзду. Перед вами з'явиться список, де ви зможете вибрати потрібний рейс за часом. Біля кожного поїзда будуть вказані види вагонів та ціна квитка.

Де і як купити залізничні квитки Київ - Запоріжжя

Замовити залізничні квитки на поїзд можна на вокзалі в касі або онлайн на сайті skybooking.ua. Перший спосіб підходить для тих, хто не має доступу до Інтернету. Оформити залізничні квитки онлайн можна через сайт протягом декількох хвилин. Розглянемо кожний варіант.

Купити квиток на поїзд онлайн

Досить велика кількість людей працюють у режимі багатозадачності та зовсім не мають часу для того, щоб поїхати на вокзал та вистояти там чергу до каси. У такому випадку оптимальним варіантом буде замовити залізничні квитки онлайн. На офіційному сайті skybooking.ua можна вибрати відповідний рейс Київ - Запоріжжя та одразу сплатити місця у вагоні. Для цього потрібно:

  • вказати у рядку міста Киев - Запоріжжя, вибрати дату. За потреби можна відразу вказати дату повернення;
  • система покаже всі рейси, що відправляються цим маршрутом;
  • після вибору відповідного поїзда та вагона, перед вами з'явиться схема місць. Ви можете побачити розташування пасажирських сидінь і підібрати найкраще для себе;
  • після цього перед вами з'явиться форма, куди необхідно буде вписати прізвище та ім'я, а також номер телефону та email;
  • не забувайте відзначати галочкою додаткові послуги – чи потрібна вам постільна білизна, чи додатковий багаж;
  • далі потрібно натиснути кнопку "Купити".

Після оплати e-квиток прийде на вказану електронну пошту і ви зможете скачати його на телефон. Щоб ви могли будь-коли переглянути всі свої квитки та поїздки, варто зареєструватися в особистому кабінеті на сайті.

Купити квиток на поїзд до каси

Купити залізничні квитки в касі дуже просто. Вам необхідно приїхати на залізничний вокзал і в оператора вибрати відповідний варіант. Касир розповість про всі вільні місця у вагоні того чи іншого класу і допоможе зробити замовлення залізничних квитків. Однак у цьому випадку у вас не буде так багато часу для роздумів, як під час замовлення онлайн.

Розклад руху поїздів Київ - Запоріжжя

Завдяки тому, що розклад поїздів можна переглянути онлайн на сайті, пасажири заощаджують свій час і не мають необхідності їхати заради цього на вокзал.

Вся інформація, вказана на нашому офіційному сайті, є достовірною, оскільки регулярно оновлюється разом із системою Укрзалізниці. Ви можете повністю спиратися на неї під час складання маршрутів.

Приємної подорожі

Кожен з нас любить їздити в подорожі, тому щоб поїздка була комфортною, необхідно вибирати ті місця, які вдало розташовані і допоможуть вам доїхати спокійно і надійно.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa