Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Запоріжжя

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Запоріжжя

Розвинена мережа залізничного транспорту в Україні дає змогу дістатися в комфортних умовах до будь-якого куточка країни. Якщо ви плануєте свій шлях за маршрутом Київ - Запоріжжя, то найкраще заздалегідь продумати поїздку і замовити квитки. Це допоможе вам вибрати найзручніші місця у вагоні та дістатися до місця призначення з комфортом. 

З Києва до Запоріжжя можна дістатися нічними поїздами. Поїздка вночі на великі відстані значно полегшує дорогу, оскільки є можливість поспати. Однак, якщо ви обираєте Інтерсіті 749, будьте готові провести весь час у сидячому положенні. Це чудовий варіант для тих, хто не може заснути у вагоні і вважає за краще не спати всю дорогу. В іншому випадку є можливість їздити на пасажирських нічних поїздах, у яких можна розміститися у вагонах типу плацкарт, купе і люкс. 

На нашому сайті skybooking.ua ви легко і швидко оберете для себе зручні місця. Враховуючи, що в дорозі доведеться провести близько 10-14 годин, краще розміститися з максимальним комфортом. SkyBooking допоможе вам у плануванні поїздки та пошуках залізничних квитків на поїзд до Запоріжжя

;

Залізничні квитки Київ - Запоріжжя

Якщо ви бажаєте заощадити, найкращим рішенням буде замовлення квитка в плацкартному вагоні. Часто пасажири віддають перевагу місцям подалі від санвузла і виходу, однак і бічні полиці також мають свої плюси. Якщо велика кількість людей і неможливість усамітнитися викликають у вас дискомфорт, найкраще обирати купе, що коштує дорожче, проте пропонує більш комфортні умови. Головною відмінною рисою купе є те, що в ньому розміщується всього 4 людини. Вам не завадить шум із коридору, оскільки ви зможете закрити двері. Найдорожчим типом вагона вважається люкс. У ньому передбачено всього 2 місця, що дає змогу відпочити в тиші. Якщо вам необхідно швидко дістатися з Києва до Запоріжжя, у такому разі найкраще скористатися послугами швидкісного поїзда Інтерсіті, в якому передбачені сидячі місця першого і другого класів. 

Скільки коштує квиток на потяг Київ - Запоріжжя

Для того щоб дізнатися вартість залізничного квитка, необхідно в пошуковому полі вказати основну інформацію про поїздку. Система сформує список, з якого ви зможете вибрати відповідний за часом рейс. Біля кожного поїзда будуть вказані види вагонів і ціна квитка. Під час планування поїздки зверніть увагу, що вартість проїзних документів коливається залежно від дня тижня і свят. Якщо ви хочете заощадити, варто розглядати поїзди на різні дати. 

Як купити залізничні квитки Київ - Запоріжжя

Якщо вам потрібно купити залізничні квитки Київ - Тернопіль або Запоріжжя, за допомогою нашого сервісу ви зможете зробити це всього за кілька хвилин. Для цього потрібно:

  • вказати в рядку міста Київ - Запоріжжя або будь-яке інше місто, що вас цікавить, вибрати дату. За необхідності можна відразу вказати дату повернення;
  • система покаже всі рейси, які відправляються за цим маршрутом;
  • після вибору відповідного поїзда і вагона, перед вами з'явиться схема з місцями. Ви можете побачити розташування пасажирських сидінь і підібрати найкраще для себе;
  • після цього перед вами з'явиться форма, куди необхідно буде вписати прізвище та ім'я, а також номер телефону та email;
  • не забувайте відзначати галочкою додаткові послуги - чи потрібна вам постільна білизна, чи буде додатковий багаж;
  • далі можна оплатити проїзний документ через банкінг.

Після оплати квиток надійде на вказану електронну пошту і ви зможете завантажити його на телефон. Щоб ви могли в будь-який момент переглянути всі свої поїздки, варто зареєструватися в особистому кабінеті на сайті.

Де купити квиток на потяг

Замовити залізничні квитки на поїзд можна в касі Укрзалізниці або онлайн на сайті skybooking.ua. Перший спосіб підходить для тих, кому зручніше витратити час на дорогу і приїхати на вокзал. Оформити залізничні квитки онлайн можна за допомогою нашого сервісу протягом декількох хвилин. Розглянемо кожен варіант.

Купити квиток на потяг онлайн

Досить велика кількість людей працюють у режимі багатозадачності й абсолютно не мають часу для того, щоб поїхати на вокзал і вистояти там чергу до каси. У такому разі оптимальним варіантом буде замовити залізничні квитки онлайн. На офіційному сайті skybooking.ua можна вибрати відповідний рейс Київ - Запоріжжя і відразу ж оплатити місця у вагоні. Електронний квиток збережеться на вашому email і ви в будь-який момент зможете його відкрити. 

Купити квиток на потяг у касі

Купити залізничні квитки в касі дуже просто, проте на це у вас піде більше часу. Вам необхідно приїхати на залізничний вокзал і в оператора вибрати відповідний рейс. Касир розповість про всі вільні місця у вагоні того чи іншого класу і допоможе зробити замовлення залізничних квитків. Однак у цьому випадку у вас не буде так багато часу для роздумування, як при замовленні онлайн. До того ж, завжди є ризик, що всі квитки розкуплять і вам доведеться терміново обмірковувати альтернативні рішення. 

Розклад потягів Київ - Запоріжжя

Завдяки тому, що розклад поїздів можна подивитися онлайн на сайті, пасажири заощаджують свій час і в них немає необхідності їхати заради цього на вокзал. Уся інформація, зазначена у нас, є достовірною, оскільки регулярно оновлюється разом з офіційного сайту Укрзалізниці. Ви можете повністю спиратися на неї під час складання маршрутів.