Завантаження...

Потяг Київ - Трускавець

Мінімальний час у дорозі 11 г. 37 хв.
Поїздів маршрутом 2 поїзд(ів)
Відстань між станціями 519 км
Раннє/пізнє відправлення 02:59 / 21:05
Від 295 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Потрібні залізничні квитки на поїзд Київ – Трускавець? SkyBooking – це можливість швидко і легко скласти оптимальний маршрут поїздки, знайти і купити квиток на поїзд онлайн. Поїздки на залізничні вокзали, черги в касах та хаотичні спроби спланувати подорож тепер у минулому.

Купити залізничний квиток на рейс Київ – Трускавець або інший маршрут можна в будь-який час. Задайте запит і за кілька секунд отримайте вичерпну інформацію. Функція "Карта маршруту" надасть детальну інформацію про шляхи проходження складу. Потрібна постільна білизна чи залізничний квиток для пасажира пільгової категорії? Вкажіть даний момент у відповідних полях та порівняйте, як змінилася вартість поїздки. Мандруйте з комфортом!

Залізничні квитки Київ - Трускавець

На SkyBooking ви можете знайти та купити квитки на поїзд для прямування в будь-якому напрямку. Тут представлені всі рейси, що курсують на території України, тому у вас не виникне проблем з пошуком квитків на потрібний поїзд. Завдяки зручній навігації сайту можна швидко задати необхідні параметри та отримати список рейсів з усією необхідною інформацією.

При замовленні залізничного квитка онлайн пам'ятайте, що не кожен електронний проїзний одразу дає право на проїзд. На вашу пошту може прийти квиток із QR-кодом і тоді його можна просто завантажити на телефон та показати провіднику. В іншому випадку на електронному квитку буде номер замовлення, який потрібно обміняти в касі приблизно за 30 хвилин до відправлення. Часто на великих вокзалах є окремі віконця, в яких можна роздрукувати проїзний документ без черги.

На електронному квитку буде вказана вся необхідна інформація, в тому числі і те, чи є підставою для проїзду, чи його потрібно роздрукувати. Уважно ознайомтеся із даними. Також варто перевірити, щоб ПІБ пасажира збігалася з паспортом.

Скільки коштує квиток на потяг Київ - Трускавець

Ціна на квиток може змінюватись в залежності від ряду факторів - поїзда, типу вагона, дня тижня, свят. Враховуючи ці нюанси, ви можете подорожувати економно з мінімальними витратами. Якщо дата відправлення ще не встановлена, можна розглядати поїзди в різні дати, вибираючи таким чином найкращий рейс.

Також якщо ви везете габаритний багаж, тварин чи апаратуру, ціна проїзного документа буде більшою. Поїздки для дітей та студентів обійдуться дешевше. Детально продумана навігація сервісу SkyBooking дозволяє за лічені хвилини прорахувати різні варіанти подорожі.

Як купити залізничні квитки Київ - Трускавець

Алгоритм купівлі проїзного документа на поїзд Київ – Трускавець наступний:

  1. У вікні для пошуку вказуєте початкову та кінцеву станції поїздки (Київ-Пасажирський та Трускавець) та необхідну дату.
  2. Вибираєте категорію вагона та посадкове місце.
  3. Заповнюєте форму: вказуєте прізвище та ім'я пасажира, пільгу (якщо є). Пільговим проїздом можуть скористатися студенти та діти. Для них необхідно вказати номер студентського та дату народження відповідно.
  4. Якщо потрібні напої та постіль, відзначаєте у відповідному вікні.
  5. Перевіряєте остаточну вартість квитка на поїзд, вказуєте адресу пошти, номер телефону та переходьте до оплати.

Для оплати онлайн вибраного залізничного квитка скористайтеся банківською карткою (Visa/MasterCard). Після успішного списання коштів та придбання посадкового документа на вказану пошту буде надіслано електронний квиток.

Де купити квиток на потяг Київ - Трускавець

Якщо потрібно замовити квитки на поїзд, зробити це можна віддалено – через сервіс SkyBooking або безпосередньо на вокзалі. Який варіант кращий для вас?

Придбати квиток на потяг онлайн

Використання онлайн сервісу SkyBooking для вирішення цього питання суттєво розширює ваші можливості. Ви можете:

  • Знайомитись з актуальними рейсами в будь-який зручний для вас час.
  • Шукати залізничні квитки онлайн, перебуваючи вдома або на роботі, в дорозі або на прогулянці.
  • Підбирати поїзди прямого прямування або розробляти маршрути з пересадкою.

​​Вам більше не потрібно їздити до каси. Все, що потрібно для планування подорожі, вже у вас під рукою.

Купити квиток на потяг в касі

Дізнатись вартість квитка та придбати його можна і в касі Укрзалізниці. Чому цей спосіб стає все менш популярним? По-перше, пасажиру слід приїхати на вокзал, що викличе додаткові витрати часу та грошей. По-друге, на обраний вами рейс на потрібну дату залізничного квитка може просто не виявитися. При цьому ви не матимете багато часу на обмірковування інших варіантів.

Розклад руху потягів Київ - Трускавець

Організувати пошук та замовлення залізничних квитків для поїздки з Києва в Трускавець за допомогою сервісу SkyBooking можна в кілька кліків. Задавши у вікні пошуку пункти відправлення та прибуття, а також дату поїздки, ви побачите всі можливі рейси по напрямку, що вас цікавить. Щоб дізнатися про розклад поїздів, що курсують з Києва до Трускавця, більше не потрібно шукати офіційний сайт Укрзалізниці. Система відстежить інформацію на запит і видасть актуальні рейси.

Приємної подорожі

Плануйте поїздки легко та комфортно разом зі SkyBooking! На сайті представлена лише достовірна інформація, актуальна на даний момент.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa