Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Олександрія

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Олександрія

Олександрія - мальовниче місто в Кіровоградській області. Воно має багату та цікаву історію, яка почалася 1746 року. Сюди приїжджають туристи, щоб відвідати місцеві визначні пам'ятки та дізнатися більше про місцеву культуру. Церква Святого Олександра є релігійним центром, який привертає увагу своєю архітектурою та історією. Побудована на початку 20 століття, вона служить важливим релігійним притулком для вірян та історичною пам'яткою.

В околицях Александрії також можна знайти мальовничі природні ландшафти, включно з річками та лісами, де можна зайнятися пішими походами або просто насолоджуватися спокоєм природи. Таким чином, це місто пропонує відвідувачам унікальне поєднання культурної спадщини та природної краси, що робить його привабливим для тих, хто шукає нові враження поза великими туристичними маршрутами.

Якщо ви плануєте поїздку за маршрутом Київ - Олександрія, найкраще обрати поїзд. Цей вид транспорту дасть змогу відпочити в дорозі та побачити гарні краєвиди з вікна. Щоб подорож була комфортною і приємною, варто заздалегідь купити залізничні квитки на поїзд.

Щоб придбати проїзний документ у Києві, можна вирушити на вокзал, але найкраще скористатися сервісом SkyBooking. Таким чином, ви побачите всі доступні рейси на задану дату і зможете дізнатися про наявність квитків на поїзд, а також порівняти ціни та умови проїзду. Сайт має зрозумілий функціонал, тому ви не витратите багато часу на пошуки. 

;

Залізничні квитки Київ - Олександрія

З Києва до Олександрії курсують кілька поїздів у різний час доби. Це дає можливість обрати найзручніший для себе рейс та прибути до міста вчасно. І щоб подорож пройшла без непотрібних сюрпризів, ретельно продумайте маршрут і виберіть комфортне місце у вагоні. Якщо ви вирішили замовити залізничний квиток онлайн, зверніть увагу, що на ньому може бути QR-код або номер замовлення. У першому випадку достатньо завантажити його на смартфон, у другому потрібно роздрукувати його на офіційному бланку Укрзалізниці в касі. Тому, коли квиток прийде на вашу пошту, уважно ознайомтеся з усією інформацією на ньому.

 

На сайті skybooking.ua ви дізнаєтеся наявність квитків на поїзди, час відправлення, прибуття, а також зможете порівняти вартість проїзду в різні дні. Детальна карта маршруту відображає всі зупинки на шляху прямування. Вона допоможе отримати максимум інформації про поїздку і точно спланувати свою подорож. 

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Олександрія

Онлайн сервіс SkyBooking дозволяє швидко дізнатися ціни на електронний квиток на поїзд за обраним маршрутом. Для цього введіть основні параметри маршруту і визначтеся з відповідним часом відправлення і типом вагона. У результаті ви побачите категорії вільних місць залежно від вагона (купе, люкс або сидячі місця в Інтерсіті) і вартість квитка для кожної з них. Однак враховуйте, що ціна також залежить від типу проїзного документа (повний, дитячий та студентський), постільної білизни, напоїв. У разі надлишку багажу, провезення тварин вартість змінюється.

Як купити залізничні квитки Київ - Олександрія

Алгоритм вибору посадкового місця максимально простий - відзначаєте в потрібному вагоні вільне місце і заповнюєте форму нижче. Щоб купити залізничні квитки онлайн, потрібно виконати такі кроки:

  1. Вкажіть у формі пошуку станції відправлення і прибуття (Київ - Олександрія), дату поїздки.
  2. З переліку, що з'явився, виберіть відповідний рейс, вагон і місце.
  3. За необхідності виберіть додаткові послуги.
  4. Введіть персональні дані (прізвище, ім'я). Якщо заповнюєте інформацію для пасажира пільгової категорії (дитина, студент), вкажіть дату народження або номер студентського, відповідно.
  5. Заповніть поля email і номер телефону.
  6. Перейдіть до оплати. Зробити це можна за допомогою банківських карток платіжних систем Visa або MasterCard.
  7. Підтвердіть оплату та отримайте електронний квиток на пошту.

Під час заповнення особистої інформації пасажира будьте уважні. ПІБ мають збігатися з паспортними даними. За такою схемою можна купити квиток на поїзд Київ - Трускавець або в будь-яке інше місто. 

Де купити квиток на потяг

На поточний момент існує два способи придбання квитків на поїзд - за допомогою сервісу SkyBooking або безпосередньо в касі Укрзалізниці.

Купити квиток на потяг онлайн

Робота з сервісом SkyBooking має низку переваг. Насамперед, економія часу - лише кілька кліків мишею і перед вами з'явиться максимально детальна інформація щодо маршруту. Також це зручність, адже вибрати й оплатити проїзний документ можна в будь-який час дня і ночі. Це чудовий варіант для пасажирів, яким доводиться часто їздити. Уся надана інформація актуальна і достовірна, оскільки дані система бере безпосередньо з офіційного сайту Укрзалізниці.

Купити квиток на потяг у касі

Цей спосіб довгий час був єдиним варіантом купівлі квитка на поїзд Київ - Олександрія. Зараз його популярність дедалі більше сходить нанівець. Він стає витратним за часом, до того ж пов'язаний з додатковими витратами на проїзд.

Розклад руху потягів Київ - Олександрія

Зручна навігація сайтом і максимально детальна інформація про всі рейси допоможуть кожному пасажиру скласти оптимальний маршрут і купити залізничні квитки на поїзд Київ - Олександрія. Згідно з розкладом поїздів на офіційному сайті за даним маршрутом є кілька рейсів з відправленням вранці, ввечері та вночі (Інтерсіті, нічний експрес). Зверніть увагу, що графік руху періодично змінюється, залежно від сезону, технічних складових і попиту на рейс. Якщо вам доводиться часто їздити цим напрямком, регулярно перевіряйте розклад поїздів.