Завантаження...

Потяг Київ - Олександрія

Мінімальний час у дорозі 04 г. 18 хв.
Поїздів маршрутом 4 поїзд(ів)
Відстань між станціями 328 км
Раннє/пізнє відправлення 07:13 / 23:05
Від 275 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Олександрія – мальовниче місто в Кіровоградській області. Він має багату та цікаву історію, яка почалася у 1746 році. Сьогодні сюди приїжджають туристи, щоб відвідати місцеві пам'ятки та дізнатися більше про місцеву культуру. Ще однією особливістю Олександрії є природа. Її краса привертає увагу художників та фотографів у будь-яку пору року.

Якщо ви плануєте поїздку за маршрутом Київ – Олександрія, найкраще вибрати поїзд. Цей вид транспорту дозволить відпочити в дорозі та побачити гарні краєвиди з вікна. І для того, щоб подорож була комфортною і приємною, варто заздалегідь вибрати квитки.

Щоб придбати проїзний документ у Києві, можна вирушити на вокзал, але найкраще скористатися сервісом SkyBooking. Таким чином, ви побачите всі доступні рейси на дату і зможете порівняти ціни та умови проїзду. Сайт має зрозумілий функціонал, тому ви не витратите багато часу на пошуки поїздів у необхідному напрямку. Навіть якщо у вас раптово зміняться плани, проїзний документ можна скласти або обміняти. На це у вас піде мінімум часу.

Залізничні квитки Київ - Олександрія

З Києва до Олександрії курсують кілька поїздів у різний час доби. Це дає можливість обрати найзручніший для себе рейс та прибути до міста вчасно. І щоб подорож пройшла без непотрібних сюрпризів, ретельно продумайте маршрут і виберіть комфортне місце у вагоні. Якщо ви вирішили замовити залізничний квиток онлайн, зверніть увагу, що на ньому може бути QR-код або номер замовлення. У першому випадку достатньо завантажити його на смартфон, у другому потрібно роздрукувати його на офіційному бланку Укрзалізниці в касі. Тому, коли квиток прийде на вашу пошту, уважно ознайомтеся з усією інформацією на ньому.

На сайті skybooking.ua ви дізнаєтесь наявність квитків на поїзди, час відправлення, прибуття, а також зможете порівняти вартість проїзду у різні дні. Детальна карта маршруту відображає всі зупинки на шляху прямування. Вона допоможе отримати максимум інформації про подорож і точно спланувати свою подорож.

Скільки коштує квиток на потяг Київ - Олександрія

Онлайн сервіс SkyBooking дозволяє швидко дізнатися ціни на електронний квиток на поїзд за вибраним маршрутом. Для цього введіть основні параметри маршруту та визначтеся з відповідним часом відправлення та типом вагона. В результаті ви побачите категорії вільних місць залежно від вагона (купе, люкс або сидячі місця в Інтерсіті) та вартість квитка для кожної з них. Проте враховуйте, що ціна також залежить від наявності пільги (повна, дитяча та студентська), постільної білизни, напоїв. У разі надлишку багажу, перевезення тварин вартість квитка змінюється.

Як купити залізничні квитки Київ - Олександрія

Алгоритм вибору посадкового місця максимально простий – відзначаєте у потрібному вагоні вільне місце та заповнюєте форму нижче. Щоб купити залізничні квитки онлайн, потрібно виконати такі кроки:

 1. Вкажіть у формі пошуку станції відправлення та прибуття (Київ – Олександрія), дату поїздки.
 2. З списку виберіть відповідний рейс, вагон і місце.
 3. У разі потреби виберіть додаткові послуги.
 4. Введіть особисті дані (прізвище, ім'я). Якщо заповніть інформацію для пасажира пільгової категорії (дитина, студент), вкажіть дату народження або номер студентського, відповідно.
 5. Заповніть поля email та номер телефону.
 6. Перейдіть до сплати. Зробити це можна за допомогою банківських карток платіжних систем Visa або MasterCard.
 7. Підтвердьте оплату та отримайте електронний квиток на пошту.

Під час заповнення особистої інформації пасажира будьте уважні. ПІБ повинні збігатися з паспортними даними.

Де купити квиток на потяг Київ - Олександрія

На даний момент існує два способи придбання квитків на поїзд – за допомогою сервісу SkyBooking або безпосередньо у касі Укрзалізниці.

Придбати квиток на потяг онлайн

Робота з сервісом SkyBooking має ряд переваг:

 1. Економія часу – лише кілька кліків мишею і перед вами з'явиться максимально докладна інформація про маршрут.
 2. Зручність – вибрати та сплатити посадковий документ можна провести у будь-який час дня та ночі. Це відмінний варіант для пасажирів, яким часто доводиться їздити.
 3. Не виходячи з дому, прораховуйте різні варіанти поїздки та вибирайте відповідний рейс.

Вся надана інформація актуальна та достовірна, оскільки дані система бере безпосередньо з офіційного сайту Укрзалізниці.

Купити квиток на потяг в касі

Цей спосіб довгий час був єдиним варіантом придбання квитка на поїзд. Зараз його популярність все більше сходить нанівець. Захід стає витратним за часом, до того ж він пов'язаний із додатковими витратами на проїзд.

Розклад руху потягів Київ - Олександрія

Зручна навігація по сайту та максимально докладна інформація по всіх рейсах допоможуть кожному пасажиру скласти оптимальний маршрут та купити квиток на поїзд. Згідно з розкладом поїздів на офіційному сайті за даним маршрутом є кілька рейсів з відправленням вранці, ввечері та вночі:

 • 732К – ранковий поїзд Інтерсіті.
 • 132Л - курсує за непарними числами. Вирушає у першій половині дня.
 • 076К - вирушає у вечірній час.
 • 080К – нічний експрес.

Приємної подорожі

Сервіс SkyBooking – це комфортна організація подорожі або подорожі вже на етапі планування. Ми бажаємо вдалих поїздок та приємних вражень, а технічні моменти допоможе вирішити наш сервіс.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa