Завантаження...

Київ - Одеса

Мінімальний час у дорозі 09 г. 59 хв.
Поїздів маршрутом 2 поїзд(ів)
Відстань між станціями 442 км
Раннє/пізнє відправлення 17:50 / 21:15
Від 165 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Одеса знаходиться від столиці за 476 км, на березі Чорного моря — відстань не близька. Тому щоби дістатися до узбережжя, краще купити залізничні квитки на поїзд. У порівнянні з автобусом такий вид транспорту досить комфортний, тому що ви можете прилягти та відпочити. Цей варіант ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт.

Знайти відповідні квитки на поїзд можна на офіційному сайті сервісу SkyBooking. Тут розташовані всі рейси за напрямом, що цікавить. Інтерсіті цим маршрутом не курсує. Такий варіант більше підходить для поїздок на невеликі відстані, тому що в такому поїзді є тільки місця для сидіння.

Основним поїздом, який курсує цим маршрутом, є Київ-Пасажирський-Одеса № 105. Час у дорозі — 11 годин 14 хвилин. Цей нічний експрес долає таку велику відстань досить швидко. Ви можете вибрати будь-які місця від люксу до плацкарту, усе залежить від того, на яку суму ви розраховуєте при виборі транспорту.

Квитки на потяг Київ - Одеса

При замовленні залізничних квитків враховується кількість пасажирів і вид вагона. Найкраще заздалегідь оцінити ситуацію та вибрати оптимальне для себе рішення. Для цього ознайомтеся докладніше з варіантами розміщення.

З Києва до Одеси можна дістатися:

  • плацкарту. Вартість проїзного найнижча з усіх варіантів. Цей варіант підходить для тих пасажирів, які хочуть заощадити. Однак, враховуйте, що в одному вагоні 81 місць, тому при повному завантаженні досить шумно.
  • купе. Відмінно підходить для пасажирів, які люблять мандрувати з комфортом. Розраховане купе на 4 особи, тому якщо ви їдете із сім’єю чи друзями, можете сміливо замовляти всі чотири місця.
  • люкс. Цей варіант вважається найдорожчим та зручнішим. Розрахований він на двох людей, і тут є все для комфортної поїздки.

Такий вибір вагонів дозволяє кожному пасажиру вибрати для себе найкращий варіант.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Одеса

Сьогодні придбати квитки Київ-Одеса можна як у касі, так і онлайн. Щодо вартості, вона залежатиме від того, який саме вагон ви оберете. Для уточнення ціни потрібно на сайті ввести точну дату відправлення, а також місто, у яке ви вирушаєте і звідки. Система покаже всі доступні варіанти як списку. Біля кожного рейсу буде вказано час відправлення, прибуття, а також вартість залізничних квитків. Однак варто відзначити, що ціна може змінюватися в меншу чи більшу сторону.

Як купити квитки на поїзд Київ - Одеса

Придбати проїзний можна кількома способами. Якщо у вас є доступ до інтернету, то ви можете в будь-який час вибрати місця й оплатити їх на сайті SkyBooking. Також можна вирушити на вокзал, де в касі ви зможете уточнити наявність вільних місць та вибрати потрібний варіант.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Сьогодні вже немає необхідності їхати на вокзал, щоби дізнатися про ціни на квиток Одеса-Київ. Достатньо лише зайти на сайт, встановити всі параметри фільтра та оцінити всі доступні пропозиції. Це надає широкі можливості для сучасних користувачів, оскільки потребує мінімуму зусиль. Ви можете в домашній обстановці скласти свій маршрут, одразу розуміючи, коли у вас буде відправлення, а коли прибуття.

Безперечними перевагами електронного квитка є:

  • квиток неможливо втратити чи зіпсувати. Усі введені дані зберігаються в базі, у разі виникнення будь-яких проблем, всю інформацію можна відновити в особистому кабінеті;
  • проїзний не обов’язково заздалегідь роздруковувати (про це має бути написано на квитку). При посадці на поїзд необхідно показати документ, що підтверджує особу (паспорт) пасажира та QR-код на дисплеї пристрою;
  • для того, щоб купити квитки на поїзд Київ - Одеса, немає необхідності проводити довгий час у черзі на вокзалі за касою.

Як купити квиток у касі

Придбати квитки в касі не менш легко. Для цього вам потрібно прибути на вокзал Укрзалізниці. В оператора залізничних квитків можна замовити залізничні квитки за стандартною ціною. Однак у цьому випадку у вас не буде багато часу на роздуми. До того ж часто доводиться чекати в черзі, що займає вільний час.

Розклад руху поїздів Київ - Одеса

Щоби не запізнитися, важливо заздалегідь ознайомитись з онлайн розкладом поїздів. З Києва до Одеси поїзд вирушає о 21:15 і прибуває близько 08:00. Приїжджати на вокзал краще заздалегідь, щоб знайти свою платформу та вагон.

Хорошої подорожі

Сервіс SkyBooking допомагає пасажирам швидко знайти проїзні та їздити в різних напрямках із комфортом. Не забувайте брати із собою в поїздку гарний настрій.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa