Завантаження...

Київ - Львів

Мінімальний час у дорозі 08 г. 17 хв.
Поїздів маршрутом 23 поїзд(ів)
Відстань між станціями 200 км
Раннє/пізнє відправлення 00:23 / 22:29
Від 136 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Маршрут Київ - Львів користується популярністю як у туристів, так і в самих українців. Львів є туристичним містом, де зберігся особливий колорит. Тут можна побачити безліч визначних пам'яток, скуштувати традиційні українські страви, прогулятися старовинними вуличками. Тим паче, що зі столиці дістатися сюди можна з комфортом поїздом.

У цьому напрямку постійно курсують поїзди різного рівня комфорту, тому кожен користувач легко вибере для себе найбільш зручне місце. Якщо ви вже знаєте, коли потрібно буде повертатися, можна одразу замовляти квитки на поїзд Київ – Львів туди і назад.

На сайті skybooking.ua можна знайти дешеві квитки за вибраним напрямком. У нас зібрана тільки актуальна інформація про залізничний транспорт та доступні рейси. Ми враховуємо всі зміни та відразу ж відображаємо їх у розкладі.

Залізничні квитки Київ - Львів

За маршрутом Київ – Львів курсує багато поїздів, що значно спрощує планування поїздки. Якщо вам потрібно дуже швидко дістатися точки призначення, вибирайте місця в найближчому Інтерсіті (705, 750, 745, 749, 715). Перший поїзд відправляється о 8:30 ранку, останній о 17:00, тому у вас не повинно виникнути проблем у пошуках квитків.

На офіційному сайті skybooking.ua ви знайдете безліч пасажирських поїздів, які зупиняються у Львові. У таких поїздах можна вибрати тип вагона - плацкарт (найдешевший), купе для 4 пасажирій та люкс для 2 пасажирів (найдорожчий і комфортний). Із прямих рейсів є один №91. Час відправлення – 22:29, а прибуття – 07:50.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Львів

Вартість проїзного може змінюватися в залежності від дня тижня та рівня комфорту вагона. Для одних пасажирів це можливість заощадити на дорозі, для інших – гарантія спокійної поїздки без сторонніх. Кожен обирає місця, спираючись на свої переваги та бюджет.

Щоб побачити точну ціну, необхідно ввести в рядок пошуку міста відправлення та прибуття (Київ - Львів), а також дату. На сайті з'являться всі доступні поїзди з детальною інформацією. Вибирайте відповідний поїзд, вагон та місце. Ціна доступна у валюті - ГРН, USD, EUR.

Як купити залізничні квитки на поїзд Київ - Львів

Знайти залізничні квитки Київ - Львів онлайн досить просто. Для цього необхідно дотримуватися ряду послідовних дій:

 1. У пошуковому рядку позначте точки відправлення та прибуття - Київ та Львів, відповідно.
 2. Вкажіть дату та необхідність придбання квитка тільки в одну сторону або в дві сторони відразу.
 3. Виберіть відповідний поїзд та тип вагона.
 4. Ознайомтеся з часом відправлення та прибуття.
 5. Виберіть зручні місця на карті вагона. Сервіс дозволяє побачити розташування всіх сидінь.
 6. Для оплати вкажіть прізвище та ім'я всіх пасажирів.
 7. Виберіть відповідний спосіб оплати (картою Visa/Mastercard або через EasyPay).

Щоб отримати доступ до залізничних квитків, зайдіть в особистий кабінет і залиште адресу електронної пошти. На email квиток прийде одразу після оплати. Далі ви можете завантажити його на телефон або роздрукувати. Оплата проїзного не займе багато часу. Головне – це вибрати оптимальний для себе поїзд.

Де купити квиток на поїзд

Купити залізничний квиток можна в касі залізничного вокзалу або за допомогою онлайн сервісу SkyBooking. Оплачуючи проїзний документ в інтернеті, вам на пошту надходить електронний квиток з QR-кодом. За потреби ви можете його роздрукувати та пред'явити провіднику. Він за допомогою спеціального пристрою зчитує QR-код і отримує всю необхідну інформацію. Електронний квиток можна і не роздруковувати, його можна показати одразу на телефоні.

До головних переваг онлайн бронювання залізничних квитків можна віднести:

 • можливість ознайомитися з усіма рейсами без зайвих черг;
 • швидкий вибір квитка за вигідною вартістю;
 • можливість замовити кілька квитків та одразу вибрати місця поряд;
 • можливість переглянути вільні місця у вагоні 24/7;
 • можливість купити квитки одразу в обидві сторони, оцінюючи свій графік.

Завдяки електронній системі сьогодні купити залізничний квиток на поїзд Київ - Львів можна протягом кількох хвилин. Не забувайте звертати увагу на час відправлення.

Розклад руху поїздів Київ - Львів

У розкладі поїздів за маршрутом Київ - Львів ви знайдете велику кількість пропозицій. Тому пошук не повинен зайняти багато часу, якщо ви вже точно знаєте дату відправлення. Не варто турбуватися, що розклад може змінюватись, адже на сайті skybooking.ua завжди актуальна інформація. Ми надаємо лише достовірні варіанти залізничного транспорту. Гарної подорожі!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa