Завантаження...

Київ - Харків

Мінімальний час у дорозі 04 г. 58 хв.
Поїздів маршрутом 8 поїзд(ів)
Відстань між станціями 409 км
Раннє/пізнє відправлення 03:36 / 21:54
Від 160 грн.
Знайти квиток

Подробиці

З Києва до Харкова легко дістатися, адже цим маршрутом курсують 8 поїздів. Харків наповнений красивими краєвидами, пам'ятками, сучасними парками та затишними кафе. Тут кожен куточок наповнений особливою атмосферою, тож сюди завжди хочеться повернутися. Тим паче, що є можливість швидко купити залізничні квитки на поїзд.

У пошуку залізничних квитків на маршрут, що вас цікавить, допоможе зручний пошуковий сервіс SkyBooking. Для отримання актуальних пропозицій потрібно лише вказати пункт і дату відправлення, а також місто прибуття. У відповідь система надасть повну інформацію про наявність актуальних рейсів цим маршрутом, доступних місцях для броні у вагонах (плацкарт, купе, люкс) або швидкісних поїздах (1-й та 2-й клас).

Загальна протяжність маршруту Київ – Харків складає 409 км. У цьому напрямку курсують пасажирські (фірмові експреси компанії ПРАТ "Укрзалізниця") та 2 швидкісні поїзди Інтерсіті+ з сидячими місцями.

Залізничні квитки Київ - Харків

SkyBooking - це сучасний сервіс купівлі залізничних квитків без черг і непотрібної витрати часу. Скориставшись нашим сайтом, ви можете легко з будь-якої точки світу купити залізничні квитки на поїзд Київ - Харків за найкращими цінами від наших партнерів.

Більшість рейсів маршруту мають можливість посадки електронним квитком. У разі відсутності такої можливості, квиток можна забронювати, після чого роздрукувати його в касі без черги.

Також ви можете зареєструватися на сайті сервісу, що позбавить вас необхідності щоразу повторно вводити свої дані при покупці. При цьому ви можете не турбуватися про витік особистих даних, оскільки бази сервісу захищені надійними протоколами шифрування інформації. Також у вашому профілі будуть відображатися активні квитки, які вже оплачені, та історія замовлень у минулому.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Харків

Сервіс SkyBooking показує пасажиру лише актуальні ціни. Таким чином, ви можете бути абсолютно спокійними та впевненими в тому, що не переплачуєте за квиток. У процесі пошуку рейсів за маршрутом Київ - Харків ви одразу маєте можливість побачити ціну за поїздку в залежності від доступного класу комфортабельності.

Для зручності на сайті є функція перемикання ціни не лише у грн, а також у USD та EURO. Варто також наголосити, що тут також є можливість придбати дитячий та студентський квиток зі знижкою, що дуже комфортно.

Як купити залізничні квитки Київ - Харків

Сервіс покупки залізничних квитків онлайн SkyBooking дає можливість купити квитки на поїзд з будь-якої точки земної кулі. Для цього потрібно на офіційному сайті перейти в розділ залізничних квитків. У пошуковому полі необхідно вказати:

  • місце відправлення – Київ;
  • місце прибуття – Харків;
  • дату відправлення та дату повернення назад (якщо ви вже знаєте).

Після цього вам буде надана інформація про всі доступні рейси за маршрутом Київ - Харків, і ви зможете з легкістю підібрати комфортний рейс. При цьому, ви матимете можливість забронювати квиток у плацкарті, купе або купе підвищеної комфортності класу "Люкс". Також пасажир може вибрати вагон, місце, додаткові умови (ліжко, чай, кава, додатковий багаж тощо)

Після вибору всіх параметрів потрібно ввести своє ім'я та прізвище, вказати e-mail та номер телефону, а наприкінці провести оплату одним із доступних способів:

  • оплата карткою VISA/MasterCard;
  • платіжним сервісом EasyPay.

Після оплати користувач за номером телефону отримує sms-повідомлення про успіх операції, а також лист на email з електронним квитком всередині. Якщо на проїзному є QR-код, його пасажир може пред'явити в електронному вигляді при посадці або роздрукувати самостійно. Якщо QR-код відсутній, ви можете роздрукувати документ у касі залізничного вокзалу без черги.

Розклад руху поїздів Київ-Харків

На сайті skybooking.ua розміщується лише актуальна інформація про діючі рейси за маршрутом Київ – Харків. У будь-який час ви можете перевірити розклад поїздів і забронювати залізничні квитки онлайн на будь-який з доступних рейсів.

Користуючись нашим сервісом, ви можете отримати інформацію про всі доступні пропозиції. Відправлення рейсів за маршрутом Київ - Харків здійснюється в ранковий, денний, а також вечірній час. Це дає можливість вам вибрати зручніший час для поїздки.

Гарної подорожі

Місія сервісу SkyBooking - допомогти пасажирам зробити подорож приємною і безтурботною ще на етапі планування (при пошуку та купівлі залізничних квитків). Ми прагнемо звести придбання проїзних до кількох кліків на девайсі. При цьому ми хочемо, щоб ви відчували повну безпеку і комфорт, не витрачаючи час на очікування.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa