Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Луцьк

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Луцьк

Поїздка з Києва до Луцька поїздом займає не дуже багато часу, однак і його хочеться провести комфортно. Зручно розмістившись, ви зможете спостерігати за прекрасними краєвидами, які відкриваються з вікна вагона. І щоб ця поїздка залишила позитивні враження, варто заздалегідь обрати найкращі місця. 

Залізничний транспорт в Україні постійно розвивається, надаючи українцям і гостям країни великі можливості. З цієї причини безліч користувачів віддають перевагу поїздам. До плюсів цього виду транспорту можна віднести:

  • швидкість - немає заторів на шляху прямування;
  • комфорт - можна розслабитися, почитати книгу, послухати музику або просто поспати;
  • доступна ціна.

Дістатися до Луцька потягом можна приблизно за 6 годин. Це одне з найдавніших міст України, яке є адміністративним центром Волинської області. Засноване близько 1000 років тому, воно має багаторічну історію, налічує багато цікавих культурних та історичних пам'яток. Обов'язково варто відвідати Луцький замок, який збудували у XIII столітті. Він розташований на високій горі та має чудові краєвиди на місто. Це місце приваблює туристів своєю неповторною архітектурою та особливою атмосферою.

Купити квитки на поїзд недорого і без черги, де б ви не знаходилися, - легко. На сайті skybooking.ua ви можете знайти зручний рейс і оплатити залізничний квиток усього за кілька хвилин. Сервіс дає змогу продумати маршрут до дрібниць, навіть якщо на вас чекає пересадка. Ми надаємо актуальні дані про всі рейси, що дає змогу швидко організувати поїздку в будь-яке місто країни.

;

Залізничні квитки Київ - Луцьк

Інформація про поїзди на сайті skybooking.ua регулярно оновлюється, адже сервіс є одним з офіційних партнерів Укрзалізниці. Під час організації поїздки будьте уважні, багато рейсів запускають тільки на літній час і в період новорічних свят взимку. Розклад поїздів, деталі маршрутів і ціни можна подивитися, скориставшись сервісом SkyBooking. Купити залізничні квитки Київ - Черкаси або Луцьк можна всього за 5 хвилин.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Луцьк

Щоб дізнатися вартість залізничного квитка на рейс Київ - Луцьк за допомогою сервісу SkyBooking, достатньо вказати дату відправлення, вибрати місця і додаткові послуги. Система автоматично підтягне можливі варіанти маршруту із системи Укрзалізниці, і ви зможете вибрати необхідний. Ціни на залізничні квитки дуже відрізняються. Вони залежать від типу вагона (плацкарт, купе або люкс), наявності пільг (для дітей, студентів, пенсіонерів) і додаткових послуг (постільна, великий багаж або чай).

Інформація про наявність квитків на поїзди регулярно оновлюється, тому у вас не виникне проблем із вибором. Щоб поїздка принесла задоволення, подбайте про комфорт заздалегідь. Продаж проїзних документів відкривається приблизно за 20-30 днів, тому можна одразу обрати зручні місця. Особливо це стосується пасажирів, які подорожують компанією, не потрібно ходити по вагону в пошуку людини, з ким можна обмінятися полицею. Організуйте поїздку з урахуванням своїх уподобань та обставин.

Як купити залізничні квитки Київ - Луцьк

Для пошуку й оплати місця у вагоні, що цікавить, не потрібно їхати на вокзал, достатньо скористатися сервісом SkyBooking. Для цього потрібно виконати наступне:

  1. У рядок пошуку ввести міста Київ і Луцьк (або інше місто, яке вас цікавить).
  2. Вказати дату відправлення, за необхідності дату повернення.
  3. Зі списку рейсів вибрати найкращий. Також уточнити тип вагона і місце. За бажання зазначити додаткові опції.
  4. Внести контактні дані про пасажира.
  5. Внести оплату через банкінг. 

Оплатити проїзний документ можна будь-якою банківською картою. Після чого на вашу електронну адресу прийде ваш квиток на поїзд з QR-кодом або номером замовлення. У першому випадку можна просто завантажити його на телефон, а в другому - звернутися в касу і роздрукувати його.

Де купити квиток на поїзд

Отримати залізничний квиток можна в касах Укрзалізниці або на нашому офіційному сайті. Завданням нашого сервісу є оперативне надання всієї необхідної інформації щодо рейсів усередині країни та за її межами, тому не потрібно їхати до вокзалу.

Купити квитки на поїзд онлайн

SkyBooking - зручний сервіс з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, за допомогою якого кожен зможе спланувати свій маршрут. Він дасть змогу вибрати рейс, вагон, місце, зазначити додаткові послуги за потреби. Якщо вам не підходить час відправлення поїзда, ви можете спробувати спланувати поїздку до/з сусіднього населеного пункту або з пересадками. Система автоматично видасть усі зручні варіанти.

Купити квиток на поїзд в касі

Старий і перевірений спосіб, але не завжди надійний. Залізничні каси є не в кожному населеному пункті, також і залізничні вокзали. Далеко не завжди виходить виділити час на поїздку через усе місто та очікування в черзі за проїзним документом, який можна оформити за кілька хвилин у своєму смартфоні. До того ж, за бажання електронний квиток можна роздрукувати або обміняти в касі не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення поїзда. І не доведеться хвилюватися.

Розклад руху поїздів Київ - Луцьк

На сайті ви можете переглянути маршрут кожного рейсу з зупинками та часом. Система автоматично може генерувати інші варіанти поїздки із сусіднього міста або з пересадками, якщо немає прямого поїзда. Ми завжди враховуємо сезонність та інші фактори, що впливають на розклад залізничного транспорту. Тому на сайті ви побачите лише актуальні дані, що дозволить вам заздалегідь продумати свою мандрівку до хвилин. Купівля проїзного документа онлайн не потребує багато часу. Скористайтеся сервісом SkyBooking, заощадивши свої нерви, сили та час.