Завантаження...

Київ - Луцьк

Мінімальний час у дорозі 05 г. 55 хв.
Поїздів маршрутом 2 поїзд(ів)
Відстань між станціями 438 км
Раннє/пізнє відправлення 07:30 / 21:22
Від 165 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Подорож із Києва до Луцька поїздом займає не дуже багато часу, однак і його хочеться провести комфортно. Розмістившись на зручному сидінні, ви зможете спостерігати за прекрасними пейзажами, які відкриваються з вікна вагона. І щоб ця поїздка залишила позитивні враження, варто заздалегідь забронювати найкращі місця.

Незважаючи на активний розвиток наземного транспорту, багато пасажирів віддають перевагу поїздам. Переваги залізничного транспорту:

  • швидкість - поїздам не страшні пробки на дорогах;
  • комфорт – ви можете розслабитись, почитати книгу, послухати музику або просто поспати;
  • доступна ціна.

Купити квитки без черги, де б ви не знаходилися, – легко. На сайті skybooking.ua ви можете забронювати залізничні квитки недорого. Сервіс дозволяє продумати маршрут до дрібниць, навіть якщо вам належить пересадка. Скориставшись нашим сервісом, ви можете відчути всі переваги замовлення залізничних квитків в інтернеті, швидкість та зручний інтерфейс.

Придбати квитки на рейс Київ - Луцк можна на нашому сайті всього в кілька кліків. Купівля квитка на залізничний транспорт може бути швидкою та недорогою, вам не потрібно буде їхати на вокзал та стояти кілька годин у черзі.

Залізничні квитки Київ - Луцьк

На сьогодні між станціями Київ-Луцьк курсує два потяги:

  • 755Д фірмовий, швидкісний;
  • 097До нічний швидкий.

Інформація про поїзди на сайті skybooking.ua регулярно оновлюється, адже сервіс є одним з офіційних партнерів Укрзалізниці. Будьте уважні, багато поїздів запускають лише на літній час та період новорічних свят взимку. Розклад поїздів, детальний маршрут та ціни можна переглянути, скориставшись сервісом SkyBooking. Купити залізничні квитки на потяг, що вас цікавить, можна всього за 5 хвилин.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Луцьк

Щоб дізнатись вартість залізничного квитка на рейс Київ - Луцьк за допомогою сервісу SkyBooking, достатньо вказати дату відправлення, вибрати місця та додаткові послуги. Система автоматично підтягне можливі варіанти маршруту із системи Укрзалізниці, і ви зможете вибрати необхідний.

Ціни на залізничні квитки дуже відрізняються. Вони залежать від типу вагона (плацкарт, купе або люкс), наявності пільг (для дітей, студентів, пенсіонерів) та додаткових послуг (ліжко, великий багаж або чай).

Як купити залізничні квитки Київ - Луцьк

Для пошуку й оплати місця у вагоні не потрібно їхати на вокзал, достатньо скористатися сервісом SkyBooking, де можна в кілька кліків замовити залізничний квиток. На сайті регулярно оновлюється актуальна інформація про наявність місць, тому у вас не повинно виникнути проблем із вибором.

Щоби подорож принесла задоволення, подбайте про комфорт заздалегідь. Продаж квитків на поїзд відкривається приблизно за 20-30 днів, тому можна одразу вибрати зручні місця. Особливо це стосується пасажирів, які подорожують компанією, не потрібно ходити вагоном у пошуку людини, з ким можна обмінятися полицею. Продумайте свою подорож з урахуванням своїх переваг та обставин. Сплатити квитки можна будь-якою банківською карткою. Після чого на вашу електронну адресу прийдуть квитки з QR-кодом або номером замовлення.

Де купити квиток на поїзд

Забронювати залізничний квиток можна в касах вокзалу або на нашому офіційному сайті. На жаль, не в кожному населеному пункті є залізничний вокзал, часто на невеликих станціях є лише зупинка, про каса не йдеться. У такому разі купити квитки на поїзд дуже складно. У будь-якому випадку тільки пасажир знає, який варіант для нього кращий. Завданням сервісу SkyBooking є оперативне надання всієї необхідної інформації про рейси всередині країни та за її межами.

Купити квитки на поїзд онлайн

За допомогою сервіса SkyBooking ви можете забронювати та купити квитки на поїзд. Це зручна платформа зі зрозумілим інтерфейсом, де кожен зможе спланувати свій маршрут. На сайті можна вибрати вагон, місце, вказати додаткові послуги, за потреби. Якщо вам не підходить час відправлення поїзда, ви можете спробувати спланувати поїздку до сусіднього населеного пункту або з пересадками. Система автоматично видасть усі зручні варіанти.

Купити квиток на поїзд в касі

Старий та перевірений спосіб, але не завжди надійний. Залізничні каси є не в кожному населеному пункті, а також залізничні вокзали. Сумнівне задоволення їхати через усе місто і стояти в черзі, які можна купити за кілька хвилин за допомогою смартфона та доступу до інтернету. Якщо ви не довіряєте сучасним технологіям, електронний квиток можна роздрукувати або обміняти в касі не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення поїзда.

Розклад руху поїздів Київ - Луцьк

На сайті ви можете переглянути маршрут кожного рейсу з детальними зупинками та часом. Система автоматично може генерувати інші варіанти поїздки із сусіднього міста або з пересадками, якщо немає прямого поїзда. Ми завжди враховуємо сезонність та інші фактори, що впливають на розклад залізничного транспорту. Тому на сайті ви побачите лише актуальні дані, що дозволить вам заздалегідь продумати свою мандрівку до хвилин.

Купівля проїзного документа онлайн, не виходячи з дому, не потребує багато часу. Скористайтеся сервісом SkyBooking, заощадивши свої нерви, сили та час. Щасливої ​​дороги!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa