Завантаження...

Потяг Київ - Кременчук

Мінімальний час у дорозі 05 г. 58 хв.
Поїздів маршрутом 2 поїзд(ів)
Відстань між станціями 334 км
Раннє/пізнє відправлення 04:42 / 16:02
Від 140 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Залізниця займає чільне місце серед усіх видів транспорту. Логістика залізничних колій в Україні добре розвинена. Незважаючи на активний розвиток інших видів наземного транспорту, багато хто віддає перевагу поїздам. Комфорт, швидкість та наявні ціни встановлюють цей автомобіль вище за інших.

Є особлива романтика в подорожі поїздом, а також головні переваги – швидкість, доступна ціна, можливість розслабитися, почитати книгу або поспати, а також перевезти великий вантаж. На відміну від решти наземного транспорту, залізничні поїзди ніколи не стикаються з пробками. Слід зазначити пунктуальність поїздів, вони надходять чітко за розкладом.

Сервіс SkyBooking надає можливість купівлі залізничних квитків онлайн. Ви можете придбати залізничний квиток на поїзд Київ - Кременчук в будь-якому місці, головна наявність інтернету. Зробити це краще заздалегідь, щоб мати можливість вибрати найбільш підходящі місця. Якщо для одних пасажирів краще верхня полиця, щоб проспати всю дорогу, то для інших - дуже важливо купити нижнє місце у вагоні.

Залізничні квитки Київ - Кременчук

У напрямку Київ-Пасажирський - Кременчук курсують кілька поїздів:

  • 129Л нічний швидкий курсує не кожен день;
  • 792К та 792Д експрес.

Вони йдуть у різний час. Нічний швидкий відправляється вранці, експрес вдень. Ви легко зможете подивитися розклад поїздів, їх вартість та наявність вільних місць у нас. Купити залізничні квитки онлайн можна за допомогою сервісу SkyBooking всього в кілька кліків.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Кременчук

Усі актуальні ціни ви можете переглянути на сайті skybooking.ua, інформація оновлюється регулярно. Щоб дізнатися ціну за потрібним рейсом, слід визначитися з датами подорожі та вибрати місця. Сайт запропонує кілька варіантів, серед яких ви можете вибрати відповідний. Купуючи посадковий документ в інтернеті, можна вибрати додаткові послуги за окрему плату, такі як постільна білизна, чай або великий багаж. Точну ціну за квиток ви побачите лише після вибору поїзда, вагона та кращого місця. Остаточна сума відобразиться у нижній частині сторінки. Якщо вас все влаштує, можна перейти до наступного етапу оплати.

Як купити залізничні квитки Київ – Кременчук

Для швидкої та комфортної покупки квитка не потрібно стояти в кілометрових чергах, можна скористатися нашим онлайн-сервісом та замовити залізничні квитки в кілька кліків. Інформація на сайті оновлюється регулярно, підтримуючи усі оновлення системи Укрзалізниці. Щоб подорож була на радість, подбайте про комфорт заздалегідь.

Продаж залізничних квитків на поїзди відкривається за 20-30 днів, тому ви заздалегідь можете вибрати місце, що сподобалося біля вікна. Сплатити замовлення на сайті можна за допомогою будь-якої банківської картки Mastercard чи Visa. Після підтвердження оплати вам на електронну пошту прийде лист із квитком. Його можна скачати на телефон, роздрукувати або обміняти в залізничній касі.

Де купити квиток на поїзд

Придбати квитки можна в залізничній касі на будь-якому вокзалі або в інтернеті. Покупка онлайн - це швидко і комфортно, не потрібно метушитися, чекати у черзі.

Купити квиток на поїзд онлайн

Краще і швидше купити залізничний квиток за допомогою онлайн сервісу. Ви зможете спланувати поїздку самостійно, обравши максимально зручний час відправлення, детально переглянувши маршрут залізничного поїзда, обравши потрібний вагон і навіть полицю верхню або нижню. Купуючи квиток онлайн, ви також можете скористатися пільгами, якщо ви є студентом або є дитяче посвідчення. Зробити замовлення залізничних квитків просто, головне мати смартфон і хороший інтернет.

Купити квиток на поїзд у касі

Багато хто помилково думає, що цей варіант надійніший, адже у разі нестикування рейсів та інших форс-мажорних обставин є кому висунути звинувачення. Ні, залізничні каси є не в кожному місті, та й вистояти у черзі – сумнівне задоволення. Поспішаємо запевнити, електронний квиток на рівні зі звичайним можна обміняти в касі або здати, якщо потрібно.

Розклад руху поїздів Київ - Кременчук

На нашому сайті ви знайдете повну та достовірну інформацію про рух поїздів. Дані постійно оновлюються, даючи можливість з легкістю організовувати поїздки. Якщо на потрібну дату немає відповідного поїзда, варто пошукати інші маршрути, наприклад із сусіднього населеного пункту, або з пересадками. Купити у нас квиток на поїзд онлайн - це зручно і вигідно. Наш сервіс є офіційним партнером Укрзалізниці. Зручний інтерфейс дозволяє легко управляти вашими маршрутами і замовленнями. Щасливої ​​дороги!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa