Завантаження...

train_s

Потяг Київ - Ковель

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Київ - Ковель

Подорож поїздом Київ – Ковель далеко не у всіх пасажирів асоціюється із позитивними емоціями. Вся справа у тривалій підготовці до поїздки. Квитки на поїзд потрібно купити заздалегідь, тому доводиться кілька разів відвідувати каси залізничного вокзалу для придбання відповідних квитків. Кожні кілька днів відкривають нові вагони, через що купівля проїзного документа нерідко затягується.

Щоб не витрачати багато часу на постійні поїздки на вокзал, можна скористатися більш прогресивним та зручним способом резервування місць – пошуком та оплатою квитків на поїзд Київ – Ковель онлайн. Зробити це можна на сайті skybooking.ua лише за кілька хвилин.

За запитом маршруту на екрані з'являються доступні поїзди на необхідну дату. Інтерактивне зображення вагонів показує наявність квитків на поїзд, які місця вже викуплені, і скільки залишилося. Завдяки зручному сайту їздити зі столиці по країні стає набагато простіше.

У напрямку Ковелю курсує чимало поїздів. Ви легко зможете вибрати відповідний варіант, навіть якщо вам необхідно добиратися до місця призначення з пересадками. Вся інформація на нашому сайті регулярно оновлюється, що дає змогу планувати подорожі з високою точністю.

;

Залізничні квитки Київ - Ковель

Купівля залізничних квитків Київ - Ковель онлайн виходить дешевше, ніж купівля в касі. Адже вам не потрібно витрачати час і гроші на поїздку до вокзалу. На сайті доступні основні маршрути для швидких поїздів, зокрема й Інтерсіті. Під час купівлі електронного квитка будьте уважні, він може бути:

  • з QR-кодом - його можна не роздруковувати, достатньо пред'явити провідниці на екрані телефону для зчитування інформації;
  • з номером замовлення - його потрібно обміняти за півгодини до відправлення в касах на вокзалі.

Кожен тип електронного проїзного документа є повноцінним, як і паперовий. Щоб зрозуміти, що робити з ним, спочатку уважно ознайомтеся з даними на ньому. 

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Ковель

Для отримання актуальної вартості проїзду на нашому сайті введіть основну інформацію про маршрут. Система покаже всі доступні рейси на потрібну дату. Біля кожного типу вагона ви побачите попередню ціну. Вартість проїзного документа також залежить від додаткових послуг, дня тижня, свят і виду поїзда.

Інтерсіті долає великі відстані набагато швидше, ніж експрес, тому ціна за проїзд на них буде вищою. Вагони бувають першого і другого класів, плацкартними, купейними і класу Люкс. Під час оформлення замовлення в рядках "постіль" і "напої" галочки проставляються автоматично. Тому під час заповнення картки замовлення звертайте увагу на всі рядки. 

Як купити залізничні квитки Київ - Ковель 

Купити квиток на рейс Київ - Ковель можна в кілька кліків. Для цього виконайте такі дії:

  1. У рядку пошуку вкажіть станції Київ і Ковель. Виберіть на календарі дату відправлення.
  2. Зі списку доступних поїздів виберіть найбільш підходящий. Визначтеся з типом вагона.
  3. На інтерактивній схемі відзначте зручне місце. 
  4. Вкажіть особисті дані пасажира, а також додаткові послуги, якщо це необхідно.
  5. Виконайте оплату квитка. 

Оплатити проїзний документ можна банківською картою через банкінг. Після проведення оплати він приходить на електронну пошту пасажира. Лист краще перевіряти відразу, щоб упевнитися в правильності зазначених даних. За такою схемою можна купити квиток на поїзд Київ - Конотоп або на будь-який інший маршрут. 

Де купити квиток на потяг

У вас є кілька способів купівлі залізничного квитка. Стандартний - у касах на території залізничних вокзалів. Простіший і швидший спосіб - оформлення через Інтернет.

Купити квиток на потяг онлайн 

Найпростіше купити залізничні квитки на поїзд Київ - Ковель онлайн за допомогою SkyBooking. Простий інтерфейс дає змогу швидко розібратися в механізмі пошуку та оплати. Після вибору зручного місця потрібно ввести прізвище та ім'я пасажира. Бажано відразу звірятися з паспортом, щоб виключити помилки. На фінальному етапі оплати вводиться контактний номер телефону та електронна адреса для пересилання документа.

Купити квиток на потяг у касі

На великих залізничних вокзалах постійно працюють каси. Одні з них для попереднього замовлення, коли до поїздки залишається більше 24 годин. Інші термінові для рейсів, які відправляються протягом доби. Крім цього, у столиці квитки на поїзд продаються в спеціальних залізничних касах по всьому місту. Однак враховуйте, що цей спосіб забере у вас більше часу і при цьому не дасть впевненості в тому, що ви зможете придбати проїзний документ. 

Розклад руху потягів Київ - Ковель

Сервіс SkyBooking дає змогу ознайомитися з актуальним розкладом поїздів без відвідування вокзалу та пошуку офіційного сайту Укрзалізниці. Подивитися карти маршрутів, розпланувати поїздку і дізнатися про наявність квитків на поїзд можна в будь-який зручний момент дня і ночі. Уважно перевіряйте інформацію. Наш сайт постійно оновлюється, надаючи достовірні дані з офіційного сайту перевізника. Зверніть увагу, що у нас можна одразу оформити туристичну страховку, якщо цього вимагає ситуація.