Завантаження...

Потяг Київ - Ковель

Мінімальний час у дорозі 10 г. 33 хв.
Поїздів маршрутом 6 поїзд(ів)
Відстань між станціями 417 км
Раннє/пізнє відправлення 16:00 / 22:30
Від 140 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Подорож поїздом Київ – Ковель далеко не у всіх пасажирів асоціюється із позитивними емоціями. Вся справа у тривалій підготовці до поїздки. Квитки на поїзд потрібно купити заздалегідь, тому доводиться кілька разів відвідувати каси залізничного вокзалу для придбання відповідних квитків. Кожні кілька днів відкривають нові вагони, через що купівля проїзного документа нерідко затягується.

Щоб не витрачати багато часу на постійні поїздки на вокзал, можна скористатися більш прогресивним та зручним способом резервування місць – пошуком та оплатою квитків на поїзд Київ – Ковель онлайн. Зробити це можна на сайті skybooking.ua лише за кілька хвилин.

На запит маршруту на екрані з'являються доступні поїзди на необхідну дату. Інтерактивне зображення вагонів показує, які полиці вже викуплено, і скільки вільних квитків залишилося. Завдяки зручному сайту їздити зі столиці країною стає набагато простіше.

У напрямку Ковелю курсує чимало поїздів. Ви легко зможете вибрати відповідний варіант, навіть якщо вам необхідно добиратися до місця призначення з пересадками. Вся інформація на нашому сайті регулярно оновлюється, що дає змогу планувати подорожі з високою точністю.

Залізничні квитки Київ - Ковель

Замовлення залізничних квитків онлайн виходить дешевше, ніж покупка в касі. Адже вам не потрібно витрачати час та гроші на поїздку до вокзалу. На сайті доступні основні маршрути для швидких поїздів та Інтерсіті. При покупці електронного квитка будьте уважні, він може бути:

  • з QR-кодом – його можна не роздруковувати, достатньо пред'явити провідниці на екрані телефону для зчитування інформації;
  • з номером замовлення – його потрібно обміняти за півгодини до відправлення у касах на вокзалі.

Кожен тип електронного квитка є повноцінним, як паперовий. Щоб зрозуміти, що робити з проїзним документом, спершу уважно ознайомтеся з даними на ньому.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Ковель

Для отримання актуальної вартості проїзду введіть основну інформацію про маршрут. Система покаже всі доступні рейси на дату, що цікавить. Біля кожного типу вагона ви побачите попередню ціну.

Вартість квитка також залежить від додаткових послуг, пільг, а також дня тижня та свят та виду поїзда. Інтерсіті долають відстані зі значно більшою швидкістю, тому ціна за проїзд на них буде вищою за звичайні склади. Вагони бувають плацкартними, купейними та класу люкс. При оформленні замовлення у рядках "ліжко" та "напої" галочки проставляються автоматично. Тому при заповненні картки замовлення звертайте увагу на всі рядки.

Як купити залізничні квитки Київ - Ковель

Замовити квиток на рейс Київ - Ковель можна у кілька кліків. Для цього виконайте такі дії:

  1. У рядку пошуку вкажіть станції Київ та Ковель. Виберіть дату відправлення на календарі.
  2. Зі списку доступних поїздів виберіть найкращий. Визначтеся з типом вагона.
  3. На інтерактивній схемі позначте зручне місце.
  4. Вкажіть особисті дані пасажира та додаткові послуги, якщо це необхідно.
  5. Виконайте оплату квитка.

Сплатити проїзний документ можна банківською карткою через банкінг. Після проведення оплати він надходить на електронну пошту пасажира. Лист краще перевіряти відразу, щоб упевнитися у правильності зазначених даних.

Де купити квиток на потяг

У вас є кілька способів замовлення залізничного квитка. Стандартний – у касах біля залізничних вокзалів. Простіший і швидший спосіб – оформлення через Інтернет.

Придбати квиток на потяг онлайн

Найпростіше зробити замовлення за допомогою SkyBooking. Простий інтерфейс дозволяє швидко розібратися в механізмі замовлення залізничних квитків онлайн. Після вибору зручного місця потрібно ввести прізвище та ім'я. Бажано передруковувати з паспорта, щоб унеможливити помилки. На фінальному етапі оплати вводиться контактний номер телефону та електронна адреса для пересилання документа.

Купити квиток на потяг в касі

На великих залізничних вокзалах постійно працюють каси. Одні з них для замовлення, коли до поїздки залишається більше 24 годин. Інші термінові для рейсів, що вирушають протягом доби. Крім цього, в столиці квитки на поїзд продаються в спеціальних залізничних касах по всьому місту.

Розклад руху потягів Київ - Ковель

Сервіс SkyBooking дозволяє ознайомитись із актуальним розкладом поїздів без відвідування вокзалу та пошуку ресурсу Укрзалізниці. Подивитися карти маршрутів, розпланувати поїздку та дізнатися час відправлення складу можна в будь-який зручний момент дня та ночі. Уважно перевіряйте інформацію. Наш сайт постійно оновлюється, надаючи достовірні дані.

Приємної подорожі

Якщо ви плануєте ділову поїздку або подорож до Ковель, то обов'язково скористайтесь можливостями SkyBooking. Швидкий пошук поїздів, наочне розташування вільних місць та зручна оплата займе багато часу.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa