Завантаження...

Київ - Дніпро

Мінімальний час у дорозі 07 г. 23 хв.
Поїздів маршрутом 6 поїзд(ів)
Відстань між станціями 393 км
Раннє/пізнє відправлення 06:32 / 23:05
Від 102 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Залізнична система України досить розвинена, що дозволяє швидко доїхати з одного міста до іншого. Більшість рейсів вирушають зі столиці країни. Одним із найпопулярніших міст є Дніпро. Сьогодні сюди регулярно вирушають потяги Київ-Дніпро.

На офіційному сайті skybooking.ua ви знайдете список рейсів, що відправляються за цим маршрутом. Вибирати квиток необхідно, відштовхуючись від часу відправлення та тривалості шляху поїзда. Якщо вам необхідно доїхати до Дніпра якнайшвидше, тоді найкращим варіантом буде Інтерсіті. Загалом у дорозі поїзд знаходиться 7 годин 23 хвилини. Однак варто враховувати, що в ньому є лише сидячі місця.

Трохи довше йде поїзд Київ-Пасажирський-Запоріжжя, роблячи зупинку в Дніпрі. Дорогою состав знаходиться 8 годин 25 хвилин. Найдовше їде поїзд Київ-Пасажирський - Дніпро. Маршрут займає 9 годин 7 хвилин.

Залізничні квитки Київ - Дніпро

Всього є кілька варіантів залізничних квитків на поїзд із Києва в Дніпро. Вибирати потрібно, відштовхуючись від ціни та рівня комфорту. Сьогодні придбати квитки можна на:

 • Інтерсіті (сидячі місця). Такий варіант підходить для пасажирів, яким необхідно дістатися до Дніпра якнайшвидше, а також людям, які їдуть до міста на ділову зустріч;
 • люкс. Це найкомфортніший варіант, який розрахований усього на дві особи. Таким чином, можна не тільки виспатися в дорозі, а й відпочити від зайвого шуму, інші пасажири вам не заважатимуть. Вартість квитків такого класу буде на порядок вищою порівняно з іншими;
 • купе. Якщо ви вирушаєте в подорож самостійно або з маленькими дітьми, то вагон-купе буде найкращим варіантом. Купе розраховано на 4 особи. Від громадського коридору спальні місця відгороджують двері, тож доїхати можна в спокої;
 • плацкарт. Найпростіший і найпопулярніший варіант відрізняється низькою вартістю. Якщо ви хочете заощадити гроші, то такий вагон буде найкращим.

Завдяки різноманітному вибору кожен може підібрати оптимальне рішення з урахуванням обставин.

Скільки коштує квиток на поїзд Київ - Дніпро

Перш ніж купити квиток на потяг Київ - Дніпро, необхідно дізнатися його вартість. Вона відрізнятиметься залежно від виду вагона, а також самого поїзда. Для початку на сайті потрібно ввести докладну інформацію про поїздку: дату відправлення, місто відправлення та прибуття. Перед вами з’явиться список поїздів, де будуть вказані ціни. Найдорожчим буде люкс вагон, а найдешевшим — плацкарт. Враховуйте, що ціна також змінюється днями тижня, тому якщо їхати у вівторок чи середу, можна заощадити.

Як купити квиток на поїзд Київ - Дніпро

 

Для правильного оформлення квитків необхідно дотримуватися інструкцій:

 1. У рядку пошуку вкажіть місто, з якого ви вирушаєте й куди.
 2. На екрані з’явиться перелік поїздів, де ви зможете обрати найкращий час відправлення, вартість, а також дізнатися про час знаходження в дорозі.
 3. Далі ви зможете вибрати місця. Це можна зробити дуже швидко, тому що перед вами одразу з’явиться схема із позначеними вільними місцями.
 4. Коли ви визначитеся з маршрутом, необхідно заповнити своє ім’я та прізвище відповідно до ваших документів.
 5. Щоби мати можливість роздрукувати квиток, потрібно зареєструватися в особистому кабінеті. На електронну пошту вам прийде посилання, перейшовши яким ви зможете відкрити й роздрукувати квиток.

Купити квиток Київ - Дніпро онлайн можна як для себе, так і для іншої людини, наприклад, знайомого чи родича. Однак ви обов’язково повинні знати, як правильно пишеться ім’я та прізвище, оскільки ці дані мають збігатися з паспортом. Найголовніше при замовленні звертати увагу на розклад поїзда Київ - Дніпро та час виїзду, оскільки це дозволить вам заздалегідь приїхати на вокзал та не запізнитися.

Де купити квитки на поїзд

Сьогодні є кілька варіантів, які дозволяють вигідно придбати квитки на поїзд. Ви можете вибрати відповідний варіант онлайн, або поїхати безпосередньо до каси на вокзал.

Придбати квитки на поїзд онлайн

Замовити залізничні квитки онлайн досить просто. Сьогодні практично кожен із нас має вихід в Інтернет у мобільному телефоні або будь-якому іншому гаджеті, що дозволяє швидко купити проїзний документ на поїзд Київ - Дніпро недорого, не виходячи з дому. Насамперед варто визначитися, скільки людей їхатиме разом із вами. Також не забувайте одразу уточнювати, чи потрібний вам проїзний тільки в один бік чи потрібно одразу придбати зворотній.

Купити квиток на поїзд до каси

Коли немає доступу до Інтернету, краще вирушити одразу на вокзал Укрзалізниці. Варто заздалегідь запастися вільним часом, тому що можливо вам доведеться простояти в черзі до каси. Оператор залізничних квитків допоможе вам підібрати відповідне місце та вагон.

Розклад руху поїздів Київ - Дніпро

Для того щоб ви встигли на свій рейс, потрібно знати точний розклад поїздів:

 • Інтерсіті. Відправляється о 6:32 та прибуває о 13:55.
 • Київ-Пасажирський - Запоріжжя. Вирушає о 20:53, прибуває о 05:18.
 • Київ-пасажирський - Дніпро. Час відправлення — 23:05, прибуття 08:12.

Цю інформацію ще раз варто уточнити при покупці квитків, оскільки деякі рейси можуть змінюватися.

Гарної подорожі

Завдяки тому, що з Києва до Дніпра ходять кілька видів поїздів, можна легко вибрати найкращий для себе варіант та відправитися в поїздку. Сервіс SkyBooking допоможе підібрати залізничні квитки, що дозволить вам їздити вигідно та безпечно.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa